News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 20, 2024, 07:24:50 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tiketi za Februar 2013.

Started by El Fenomeno, February 06, 2013, 11:06:25 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Nova tema za tikete ovog meseca.
Prvo pa musko....nisam igrao online u ovoj godini ni jedan tiket....nije nesto ali ja sam zadovoljan.

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Sinoc bas nisam imao srece... .[:-/].

Dortmund ipak nije uspeo da pobedi a to sam ocekivao....posle toga odigram da Mancester daje 3. gol uzivo i Van Persi je omasio ono sto ne moze da se omasi...kvota u tom momentu je bila odlicnih 4.33!!!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bozicso

Igro sam uglavnom singlove, ali danas se odlučim nešto bezveze čisto da se ima šta pratit


opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bozicso

#4
ne volim igrati tikete baš zbog toga što uvek lufnem jednu i to uglavnom  padnem zadnje mačeve  .[:-((].
Kajzeri je dobio 2-0 samo što nisu obradili, ovaj tenis dole je odložen zbog kiše, ali to su 4. nositeljke protiv vajld karte, to je boza a na kvotu 7 se može 10€ i pokriti ako krene loše.

Galatasaraj gubi kući 2-0, i to u najjačem sastavu (sa sve Drogbom i Jilmazom u špicu a Šnajderom i Altintopom iza njih), a golovi su još najbizarnija stvar, prvi je autogol  a drugi penal: čovek iznosi loptu iz svog kaznenog prostora pored igrača koji leži na travi, znači nema nikakve opasnosti, ali on šmeker udara rukom!





EDIT:

2-1.......58 Snajder daje golčinu sa rašlji 16-erca
2-2.......68 Jilmaz
3-2.......70 Jilmaz
4-2.......78 Inan daje golčinu sa 20 matera

ovi  turci su  ludi fanatici!
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

El Fenomeno

Drugar poceo da radi u kladionici pa sam sedeo sa njim i pricamo bas o Galati...komentarisem kako sam video da dosta ljudi igra 1-1, 4+ itd...i namerno na nasem zajednickom tiketu (igramo po 2 utakmice svaki) trpamo da Galati prima 1 gol u prvom poluvremenu (kvota 2.90) a on iz zezanja kuca sebi tiket na 50 din. lom na galatu...kvota 24   .[:-)].

Inace, odlican je bio taj nas zajednicki tiket:

Monako daje gol u prvom i u drugom poluvremenu
Udineze  X
Galata prima gol u prvom
i Levante 1-1  (sta je omasio onaj debil Martins, stvarno veze nema sa zivotom)   .[/o].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bozicso

jedan koji zaslužuje da se okači  .[:-)].


opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bozicso

kad je Novak ispao ja odigram ovaj tiket, iako je kvota na Stana 6 neću ovo da pokrivam, ako puknem 1,12 na odmornijeg i kvalitetnijeg Rafu onda nek ide sve dođavola, a  tiket je preživeo svašta ove nedelje, ko je pratio Madrid zna kako sam se znojio   .[oOo}.


opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

El Fenomeno

Igras ti ovo muski....svaka ti cast!   .[ap].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bozicso

danas ću probati duplat ulog


opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

bozicso

ÄŒim je uzeo loptu znao sam da će ga promaÅ¡iti, već mi nedostaje Oumaru  .[..].

opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.