News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 20, 2024, 04:43:01 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

OnLine Kladionica - bank wire transfer - Racun u banci?!

Started by LunaticoDeNoche, September 24, 2012, 01:16:41 AM

Previous topic - Next topic

LunaticoDeNoche

Kakva je situacija sa isplatama na pomenutoj relaciji obzirom da mnoge kladionice zahtevaju da prva isplata bude izvrsena bankovnom doznakom tj transferom (kao sigurnostna mera), da bi tek potom bilo odobreno povlacenje na karticu, na moneybookers, neteller itd itd... .[hm].

bozicso

koje kladionice?
Sve kladionice na kojima sam ja igrao imaju pravilo da vrse isplatu istom metodom kako je napravljen i depozit.
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.


bozicso

Betfair, Pinnacle, Gamebookers, Bet365, Bwin,  Expekt, Ladbrokers a ti imaÅ¡ želju kladiti se kod nekih indijanaca?

opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

LunaticoDeNoche

#4
Figurativno receno jureci dobru kvotu zgazih u govno pa gledam da ocistim cipelu :) Treba mi savet kako to funkcionise... potrebna mi je jedna transakcija od 30e wire transferom kako bi mogao da povucem svoj kes... 350e mi ja zarobljeno, a radio sam odbranu na Bfairu pa proslo kod ovih pajaca....
Sto ciniti? .[help].

p.s. kao opcije za povlacenje stajale su mnoge pa sam pomislio da mogu koristiti koju zelim, a ova zackoljica je verovatno navedena u "terms and conditions" koje naravno nisam citao :)

bozicso

Veliki problem će biti uplatiti novac iz banke, jer si fizičko lice.
Kad sam prvi put uplaćivo novac sa računa na Moneybookers prošo sam, ma ne bi verovo u tu priču, kao da sam kupovo kokain!
U našoj  zemlji je zabranjeno  online klađenje i stvarno ne znam koja banka će pristati da ti napravi  uplatu.

Ono što bi ja uradio na tvom mestu je da se napravim lud i obiđem banke sa pitanjem da želim to uraditi pa možda negde i prođe, mada čisto sumnjam. Zato i postoje internet banke tipa MB,Neteller da se ide preko posrednika jer to nije samo kod nas slučaj...

Sam proces je odeš u banku, kažeš šta treba, dobiješ obrazac (nosto ili loro doznaka) popuniš ga uz pomoć onog na šalteru (znači poneseš podatke onog kome uplaćuješ, ime, adresa, njihov devizni...ma sve što imaš o Interwetenu) i to bi bilo to ako prođe.
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

LunaticoDeNoche

Ne znam da li smo se razumeli.... ja moram prvi withdraw da uradim bankovnim transferom da bih moga da koristim ostale metode za withdraw... dakle ne uplacujem ja njima, nego prosto preba da najpre jedanput povucem sa Interwettena putem bankovnog transfera na svoj racun u banci odredjena sredstva da bih mogao koristiti ostale metode kao sto su withdraw na MB, Neteller, karticu itd....Da li banaka prihvata uplatu od 30e sa sajta koji laiku ne zvuci bas preterano kladionicarski?

bozicso

aha, pa trebalo bi.
Znam ljude koji su prosli sa uplatama od Expekta na iznose do 50E
probaj, drugog izbora jednostavno nemas.
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

LunaticoDeNoche

Sve je ok.. koga interesuje... isplata bankovnim transferom ide bez problema, napises od igara na srecu u izjavi i to je to... pare imas pravo da dobijes ali nemas pravo da uplatis...  .[/o]. eto ja dobio na lepe oci i podigao :D