News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 20, 2024, 01:44:29 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

ecocard mastercard

Started by masic, May 03, 2012, 10:04:33 PM

Previous topic - Next topic

masic

dobro vece narucio sam mastercard karticu i sa sajta ecocard.com stize mi mastercard za 10 dana mogu uplaci9vati sa mastercard njihovom karticom na kladionice a mogu i sa sajta uplacivati na kladionice isplata moze i bank transferom minimum 5e maksimim 500.00e 2-5 radnih dana odlicne solucije.

masic

Poštovani klijenti!

Sada možete koristiti najnoviji način plaćanja kako biste obnovili svoj račun:EcoCard. Ovaj sistem daje vam mogućnost da napunite Vaš trgovački račun putem bankarskog transfera, kreditne kartice i mnogih drugih opcija plaćanja.

Osim toga, možete naručiti fizički MasterCard® ili alternativno koristiti virtualnu MasterCard®, koji je vezan za vaš EcoCard račun. Možete koristiti ovu karticu bilo gde na internetu gde se MasterCard® prihvata. Ako već imate MasterCard®, možete spojiti ovu karticu na svoj EcoCard račun. Dovoljno je da otvorite multivalutni račun u EcoCard sustemu i da povežete karticu koristeći EUR, GBP, ili USD.

Radi vaÅ¡e sigurnosti, bićete sigurni od prekomernih-isplata, jer to neće biti obraÄ'eno.EcoCard je implementirao ovo za zaÅ¡titu od neovlašćenog plaćanja i prevare.

Registracija na EcoCard je jednostavna i besplatana. Ako želite da otvorite korisnički račun,treba samo da popunite

Illusionist

I ja sam to uradio pre izvesnog vremena.Narucio karticu,ali mi nije stigla,pa sam kontaktirao support(vrlo profesionalni) i poslali su mi opet,ali nesto sam jako skeptican hocu li uopste dobiti mastercard,jer je prvi put nisam dobio,a adresa je tacna i svi moji podaci.Ostaje samo da se nadam.Javi jesi li dobio ti.Pozzz

masic

nebi trebaolo biti problema jer sam za 11 dana dobio i netelloer mastercard videcemo kada ce mi stici i ecocard

Illusionist

Dobio sam mail od eco card-a da aktiviram karticu.....a od kartice ni traga ni glasa  .[:-))].Zahtev podneo 17-tog aprila jos.

masic

dobio sam brzo i mastercard od ecocarda i pin cod i uplatio sam u jednu kladionicu deposit prosao bez  problema  ikakvih

masic

poceo sam se kladiti sa ecocard karticom na online kladionici i isplatio i isplata trjala zamo 2 sata i uvece podigao novac sa bankomata sjjna ecocard kartica .[ap].

LunaticoDeNoche

MOze nesto vise informacija?! O limitima, verifikacijama, i slicno... Vidim da je dosta skup upload kesa cak 2,9%, u odnosu na SKRIL 1,9% i Neteller 1,75%.... Ostale stvari su dosta nepregledne... Ako ozbiljnije koristis ecocard prenesi nam "pikantne" detalje...

mythos

Narucio sma i ja Eco Master Card i stigla mi je za nekih nedelju dana,ali jos uvek nisam dobio pin kod,mada ima remena polako.

Sad ono sto mene zanima je na kojim kladionicama je moguce kladiti se koristeci Eco kao metodu deponovanja novca.

Ja koliko sam istrazivao naisao sam samo na villiam hill da ima u ponudi eco.

Imam jos jedno pitanje,da li mogu na kladionicama gde postoji Master Card kao opcija da koristim Eco?
Ako je moguce,racunam da isplata traje isto onoliko kao i kad se skida na nasu domacu visa karticu...

El Fenomeno

#9
Ne koristim ovaj sistem tj. ovu karticu ali mislim da je moguce izvrsiti uplatu na sve kladionice koje imaju opciju MasterCard.
Sto se tice vremena povlacenje ako je verovati nasem clanu masicu iz prethodnog posta on je za samo 2 sata podigao novac na bankomatu mada ne znam koja je tacno kladionica u pitanju.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

legend88

Pozdrav svima...
Ima li neko pouzdanu informaciju koje online kladionice dozvoljavaju isplatu na EcoPayz (ecocard) nalog, kao npr. na Skrill racun ili Neteller??? Povlačenje novca na MasterCard kartice sa interneta uopšte nije moguće zbog politike kompanije...

Ako je neko povlacio na nalog neka javi.

Hvala i pozdrav.

masic

gr88.com Credit Cards & Debit Cards: Visa, MasterCard, Maestro, Visa Electron, Nordea Solo, PaySafeCard, Dankort, Qiwi.
eWallets: ClickandBuy, Click2Pay, Dineromail, Ecocard, Moneta, Moneybookers, NETeller, UKash.
Bank Transfers: Boleto, Bpay, Cash Transfer, Cheques, iDeal, Instadebit, Lobanet, Multibanco, OBT, Poli, Sofort, Webmoney, Western Union.
teambet opcija ecocard.
377bet.com,https://www.oddsring.com,mozda ima jos.jos jedna vest betin kladionica na srpskom jeziku ima i neteller opciju.