News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 20, 2024, 04:08:28 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

[BND] BettingFC.net 5 eura bez depozita!!!

Started by El Fenomeno, April 26, 2012, 11:46:56 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Registrujete se ovde http://www.bettingfc.net/ ......potvrdite email.....ulogujte se i u delu Promotions upisite bonus code: FREEBET
To bi bilo sve, 5 eura ce automatski biti dodato na vas racun.

Srecno!!!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

masic

sta upisati ovde Referal ID i sta upisati ovde Bank name
Bank account number  hvala

kockar_ns


El Fenomeno

Referal ID - nista
Bank name - ja sam upisao Rajfajzen banka
Bank account - ovde sam upisao broj deviznog racuna
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

masic

hvala dodato 5.00e koliko sada treba napraviti za isplatu i sigurno je isplata na visa card .[:-))].

El Fenomeno

Jedan momak je uzeo od ovog bonusa 200 eura, posle 5 dana leglo na moneybookers tako da u svakom slucaju treba pokusati.
Da bi se mogao podici novac bez ikakvog depozita mora da se pogodi tiket na kvotu 29,5 i vecu a suma ispod koje ne moze da se povuce novac je 147,5 eura. Malo cudna pravila ali nase je da ih ispunimo zato srecno svima.
Isplata na moneybookers kosta 2,5 eura.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

kockar_ns

Quote from: El Fenomeno on April 28, 2012, 06:21:33 PM
Jedan momak je uzeo od ovog bonusa 200 eura, posle 5 dana leglo na moneybookers tako da u svakom slucaju treba pokusati.
Da bi se mogao podici novac bez ikakvog depozita mora da se pogodi tiket na kvotu 29,5 i vecu a suma ispod koje ne moze da se povuce novac je 147,5 eura. Malo cudna pravila ali nase je da ih ispunimo zato srecno svima.
Isplata na moneybookers kosta 2,5 eura.
znaci jedan tiket mora da bude 29 kvota ?

kockar_ns


El Fenomeno

Koliko sam ja shvatio da bi novac povukao moras imati bar jedan tiket pogodjen na kvotu 29 i vecu. A ovo sto si pogodio verovatno ce prebaciti samo im treba vise vremena nego sto smo obicno navikli.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

kockar_ns

Quote from: El Fenomeno on April 28, 2012, 09:46:59 PM
Koliko sam ja shvatio da bi novac povukao moras imati bar jedan tiket pogodjen na kvotu 29 i vecu. A ovo sto si pogodio verovatno ce prebaciti samo im treba vise vremena nego sto smo obicno navikli.
Evo prebaceno...

masic

na ovu kladonicu nevidim opciju isplate preko moneybookersa i za deposit kada nevidim kako da uplatim ima samo visa i mastercard  traze neke kodove kladionica koja mi je cudna za isplate i uplate.

bozicso

Meni svejedno pao sam samo Sent Pauli, igro na kvotu 30
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

kockar_ns

evo ja sam nagurao na 102 eur stavio na tiket 14 eur i dobio sta sada da igram po 1 eur kvotu 29 tj tiket

kockar_ns

samo mi nije jasna jedna stvar kako se ovde novac povlaci, withdraw tu sam otisao ukucao 100  eur i sad je to na cekanju a gde ce zavrsiti nikako mi nije jasno mozda ce me posle pitati??

bozicso

meni je stigo mejl da se može koristiti MB, mislim da svako pre povlačenja treba da pošalje support ticket i pita kako da povuče novac na MB, oni će vam najbolje odgovoriti
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.