News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 16, 2024, 11:07:04 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 28.08.2011.

Started by El Fenomeno, August 28, 2011, 12:49:34 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Vreme za prijavu je proslo...svim takmicarima zelimo puno srece do kraja!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BETADRIA.com

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BETADRIA.com
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura


Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti 3x pre povlacenja na kvotu 2.0 i vecu!



Takmicenje pocinje 01.08.2011. a zavrsava se 31.08.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Josip_17

#1
br. 9
skor: 5/8
vreme: 22:00
Par: Sevilla - Malaga  FT 2-1
Tip: 2
kvota: 3.30
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Evo nakon prolotjednom strajka izgleda da ce spanjolcima 2 kola sluzbeno biti prvo. Znaci u ovome susretu se susrecu dvije ekipe koje po ulazu u sezonu imaju isti cilj, a to je pokusati se ubaciti u prvoplasirane 4 ekipe. Prva dva mjesta ce biti gotovo sigurno neuhvatljiva jer su ona rezervirana za BArcu i Real ali ove dvije ekipe zajedno sa Sevillom, Valenciom ,Athletico Madridom i Villarrealom ce se pokusati ubaciti na 3 i mjesto koje vodi u kvalifikacije zaligu prvaka. Sada da kazem da po mome misljenu ipak mislim da momcad Seville nema sanse upastu u prva 4 dok malaga mozda i uspije ali trebati ce se uigrati sve linije jer je ovog ljeta u malagu doslo desetak zvucnih imena. Pa da krenemo s analizom Sevilla nije mnogo mijenjala ekipu od prosle sezone i vise manje mozemo reci da su zadrzali kostur momcadi nepromjenjenim. A to zasigurno nemozemo reci za Malagu koju je kupio neki katarski seik za 60 milijuna eura i sada od nje zeli nagardviti momcad koja ce se boriti za sam naslov prvaka spanjolske kroz nekoliko godina a vec u prvoj sezoni iscekuje izlazak u europu a potencijalno se nada da ce momcad uspjeti izboriti kvalifikacije za ligu prvaka. PA da nabrojim neka imena koja su pristigla u Malagu: Van Nistrelooy, Demichelis, Mathijsen, Toulalan, Buonanotte, Santi Cazorla, Joaquín a tu je otprije i Julio Baptista. S obzirom da su skupo placeni ovi igraci ce zasigurno pokusati opravdati veliki novac ulozen u njih i da ce odigrati jednu dobru sezonu. Sada je samo pitanje koliko se momcad uspjela uigrali prije pocetka prvenstva ali s obzirom da imaju jedno veliko i dokazano trenersko ime poput manuela pelegrinija ja vjerujem da su oni spremni za pocetak prvenstva u kojemu ce loviti prvenstveno europe a uz malo srece ja mislim da bi oni ove sezone mogli cak dograbiti i kvalifikacije za ligu prvaka. Da se duljim zbog jakog igrackog kadra ja ocekujem da dosad jedna sasvim prosjecna ekipa Malage u ovoj sezoni krene ka vrhu te da ce uspijeti na startu uspijeti pripremi slavlje svojim navijacima te prirediti iznenaÄ'enje i upisati 3 boda na jednom od najtezih gostovanja u primeri i tako najaviti da je ova ekipa spremna za sami vrh primere. Sretno ostalima !!!!!!

Delboj

#2
Rb 9
skor 5/8
vreme 18:00
par: Alta-Honefos   FT 1-4
tip 2
kvota 2.20
kladionica Betadria


Na svom sajtu,Alta sa mnogo nesigurnosti komentariÅ¡e ovu utakmicu.Naime,imaju tako loÅ¡u tradiciju sa HonefoÅ¡om,da su sa pravom zabrinuti za ishod.Tradicija je 0-2-7,gol skor 2:16,ukupno,a kada je Alta bila domaćin 0-0-4,i gol skor  0:8.Nema kluba koji se ne bi uplaÅ¡io ovakve tradicije.Domaćin je imao jednu nedelju viÅ¡e za odmor ,jer je proÅ¡lonedeljni susret sa Ham-Kamom bio odložen.I dok su oni odmarali ,HonefoÅ¡ je dobio direktnog rivala ,Ranhajm sa 2:1 i time mu se prbližio na samo jedan bod.Alta je dve zadnje utakmice kod kuće izgubila:Sanderfjord 1:2 i Sandnes 0:2,Å¡to pokazuje da timove iz gornjeg dela tabele dočekuje sa unapred istaknutom belom zastavom.HonefoÅ¡ će nastaviti da grabi ka vrhu i pokuÅ¡a da svrgne drugoplasirani Ranhajm,inače najomraženiji tim Adecoligaen.
Ko nije za druge,nije ni za sebe!

dtabak

#3
br.8
Skor: 4/7    +245
Vreme: 20:00
Par: Zaragoza-Real Madrid   FT 0-6
Tip: Hendikep (1:0), 2
Kvota: 1.80
Kladionica: BETADRIA.com

Drugo kolo spanjolske primere (odnosno “prvo kolo” jer je prethodno bilo odgodzeno), Zaragoza docekuje velikog Reala iz Madrida. Po meni danas a I u tokom cele sezone Real ce da unistava svoje protivnike. Pre mocna je Murinjova banda, vrlo napadacki orijentisana ali sa dosta problema u odbrani. Sa druge strane Zaragoza je prosecan ali dosta nezgodan tim. Prosle sezone doma su izgubili od Rela 1:3 kod kuce, ali su iznenadili u gostima I dobili velikog Reala 2:3. Ali Real je furiozno poceo ove sezone sa kontrolnim natprevarima, I verujem da I ova sezona ce otvoriti sa velikom I sigurnom pobedom. Dakle sta drugo reci, osven da Zaragoza najverojatnije ce igrati 4-3-2-1 formacija, defanzivna, ali sta vredi to kad Real sa 4-2-3-1 formacija, sa pakleni trio Kristijano Ronaldo, Ozil I Di Maria, I Benzema kao jedini klasican spic da po meni lako da razbije to. Dakle sigurna pobeda Rala sa vise od jednim golom. Sretno!