News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 06:48:31 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 26.08.2011.

Started by El Fenomeno, August 26, 2011, 12:39:09 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Vreme za prijavu je proslo...svim takmicarima zelimo puno srece do kraja!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BETADRIA.com

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BETADRIA.com
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura


Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti 3x pre povlacenja na kvotu 2.0 i vecu!



Takmicenje pocinje 01.08.2011. a zavrsava se 31.08.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dtabak

#1
br.6
Skor: 3/5    +280
Vreme: 17:30
Par: TPS-KuPS    FT 5-0
Tip: 1
Kvota: 1.65
Kladionica: BETADRIA.com

Malo los period za TPS, 1-3-1 skor u zadnja pet kola. Ovo ih je malo odalecilo iz vodecih timova lige, ali KuPS je prava prilika za 3 boda I vracanje na prave staze. Naime gosti su treci najlosiji tim u ligi , ali 9 bodova iz zone ispadanja. Isto tako igraju u finalu Suomija kupa sto im osigurava nastup u Europe sledece godine. Dakle bez neki veci motiva za goste. Isto tako Kups ima veliki problema oko sastava, naime danas nece nastupiti 9 igraca, Petri Oravainen, Pietari Holopainen, Antti Hynynen, Patrice Ollo, Joni Nissinen, Jussi Kolari, Joonas Pöntinen, Samuli Kaivonurmi , svi povredzeni dok Dickson Nwakaeme je suspendovan.  Domacin bez nekih vecih problema, pa ocekujem laku pobjedu  za domacina. Sretno !

Josip_17

#2
br. 8
skor: 5/7 +392
vreme: 21:00
Par: Wexford Youths - Cork City   FT 0-1
Tip: 1
kvota: 5,50
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Evo mene sa danasnjim tipom kojim cu se pokusati ubaciti na celo tablice tj. na prvo mjestu u natjecanju za ovaj mjesec. Radi se o susretu Irskog FA Cupa u kojemu se sastaju dvije ekipe koje trenutno igraju u drugoj lizi. Pa da kazemo da danasnji gosti nakon 22 odigrana kola imaju ucinak od 13 pobjeda , 8 remija i samo 1 poraz sto im je donijelo 47 bodova i trenutno drze 2 mjesto na tablici. Wexford Youths drzi 120 od 11 klubova na tablici s ucinkom od 3 pobjede, 1 remi i cak 18 potaza uz gol razliku 20:44 sto im znaci da su osvojili mizernih 10 bodova u 22 kola. Pogledavsi ovo mozemo reci da je kvaliteta ocigledno na strani gostujuce ekipe. TkoÄ'er treba istaknuti susret koji su ove dvije ekipe igrale u prvenstvu prije dva tjedna u kojemu je ekipe Wexforda u gostima uzela bod Cork City-u. Ipak je ovo susret kupa u kojemu prvenstvena tablica ne iga nikakvu uloga kao ni razlike u rangu natjecanja u kojemu se ekipe sastaju pa se ja tako nadam da bi domacini mogli uzeti pobjedu u ovome susretu bez obzira na to sto je gostujuca ekipa kvalitetnija ali u jednom susretu svako moze dobiti . S obzirom da je kup natjecanje u kojemu se uvijek dogaÄ'aju iznenaÄ'enja ja ocekujem da domacini pobjede u ovome susretu i da me ovaj tip postavi na celo ovomjesecnog natjecanja. DA ne duljim moj tip ce biti pobjeda domace ekipe. Sretno svima !!!!!!!!!