News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 03:58:56 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 18.08.2011.

Started by El Fenomeno, August 18, 2011, 12:22:06 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Pocinje takmicenje...prijavi se i osvoji novcani bonus kladinice BETADRIA.com!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BETADRIA.com

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BETADRIA.com
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura


Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti 3x pre povlacenja na kvotu 2.0 i vecu!



Takmicenje pocinje 01.08.2011. a zavrsava se 31.08.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

ivan-dzo

#1
br.9
skor:6/8 +395
vreme:20.30
Par: Crvena Zvezda - Ren                    FT 1:2
Tip:2
kvota:2.60
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Za mene nema dileme. Ren je bolji tim, i iz svega sto sam procitao i video ovih dana, 2 se nametnula kao jedini ispravan zakljucak. Prvo zreb. Naravno da Zvezda ponovo nije imala srece. Izvukla je tim koji je proslu godinu zavrsio na petom mestu, iako su bili i prvi neko vreme na tabeli, i tim koji svake godine postavlja pred sebe vece ciljeve. Sada su doveli Pitropiju iz Hamburga i pokazali da su vec ozbiljan klub. Imaju 5-6 ekstra igraca, i kao kolektiv odlicno funkcionisu. Dizonu su dali 5 komada u gostima, Rustaviju takodje 5, i pokazali da im je cilj Liga Evrope. Znaci, tim koji ima ubitacnu, polu kontru i kontru, koju Zvezdina tanana odbrana nece moci zaustaviti. Po mom misljenju, Ren nece nista kalkulisati vec ce ici na pobedu. A sad malo o Zvezdi. Napredovali su, nema sumnje. Imaju jaci tim od prosle godine, ali pozadi to jos ne funkcionise dobro. Kaludjerovicu treba 5 sansi da da gol, i ponovo se videlo u Subotici da stvari nestimaju najbolje. Mada sam protiv Venspilsa pomislio da Zvezda moze igrati Evropu, zreb je jednostavno bio nemilosrdan.

REN POBEDA, 5/10 ulog.

Srecno!

mitask

#2
br.4
skor:2/3
vreme:18:30
Par:HJK Helsinki (FIN) - Schalke 04 (GER)                         FT 2:0
Tip:H2 (gost pobjeÄ'uje s 2 ili viÅ¡e razlike)
kvota:2.10
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

Schalke 04 je za protivnika u play-off-u Evropa Lige za sezonu 2011-12 izvukao ekipu HJK Helsinki, koja je u 3. kolu kvalifikacija Lige prvaka izgubila od zagrebackog Dinama ukupnim rezultatom 3:1, tako da ne bi trebalo biti vecih problema sa plasmanom u grupnu fazu Evropa lige.
Jednostavno moram početi s ovom rečenicom. Ako ih je Dinamo mogao dobiti u gostima definitivno može i Schalke. Finski prvak Helsinki docekuje polufinalistu Lige sampiona iz prethodne sezone Schalke. HJK su prosle godine ispali od Partizana, Besiktasa, ove godine od Dinama, a pritom su zabelezili 6 poraza od pomenutih ekipa! Prosle godine su jedva eliminisali Ekranas, i to posle produzetaka. Pre toga su ispadali od Vetre, Alborga, Droghede idt. Lose su poceli ovu sezonu u Bundesligi ubedljivim porazom od Stutgarta, da bi se iskupili demoliranjem Kelna. Za nekih 10ak minuta, dali su 3-4 gola i time pokazali da ce zasigurno imati bolju sezonu u Bundesligi gde su razocarali prosle sezone. U odnosu na proslu godinu ekipa je jaca, sa pozajmice ja vracen reprezentativac Nemacke Holtbi, tu je i solidni rumunski napadac Marika. U spicu su bas popunjeni.Odlična stvar kod Schalkea je mladost startnih 11, a može se reći i cijele ekipe. Sve je to sada poprilično dobro izbalansirano, a na Rangnicku je da sve to ukomponuje. U svakom slučaju, balans starosti i mladosti je prisutan.
Howedes, kao kapiten i voÄ'a tima... Draxler i Holtby, kao mlade pokretačke snage... Metzelder i Raul, kao iskusni igrači koji će prenijeti svoje iskustvo.
Schalke će udariti punom snagom i nadam se demolirati HJK kao što su i kelna tako da očekujem dosta golova i po mogućnosti rano vodstvo Schalkea.
Njemci svake godine ozbiljno shvaćaju svako europsko natjecanje a to možemo vidjeti i preko njihovih rezultata stoga ovo je lagani zalogaj za jednu kvalitetnu ekipu kao što je Schalke.


The_Tabak

#3
Br. 4
Skor: 1/3 (-120)
Vreme: 18:45
Par: Liteks Lovec - Dinamo Kiev              FT 1:2
Tip: Dinamo Kiev (-1)
Kvota: 3.10
Kladionica: BETADRIA.com


Ukrainski tim ulazi u ovom susretu kao veliki favorit. Oba tima ulaze u play-off za Ligu Evropu nakon eliminacije od kvalifikacije za Lige Prvaka. Ali timovi od koje su ovi timovi izgubili su i te kako razliciti - Bugari su izgubili obe utakmice od Wisla Krakow, a Ukrainci od Rubina iz Kazanja. Dinamo Kiev je ovu sezonu poceo u velikom stilu, pobedivsi Sahtara u super-kupu. U ligi kotiraju sasvim solidno, imaju samo 2 boda manje od jedinog konkurenta za naslov, Sahtar. Imaju sasvim solidan tim i krecu da ponove ili cak i pobojsaju proslogodisnji uspeh u ovom Evropskom takmicenju gde su prosle godine stigli do 1/4 finala i moram spomenuti da su eliminirali Mancester Siti. Sa druge strane, Bugarski tim je odiigrao prve dve utakmice u domacem prvenstvu gde su skupili 4 bodoba, ali nisu nista pokazali jer su igrali protiv slabe protivnike. Imam utisak da oni nece izboriti uopce Europsko takmicenje za sledece sezone. Protiv Dinama nemaju sta traziti, razlika je u klasama i Ukrainci ce napasti da zavrse posao jos na prvoj utakmici. Kvote su odlicne za to.

doneredondo

#4
br. 2
skor: 0/1 -100
vreme: 18:00
Par: Vaslui - Sparta Prag              FT 2:0
Tip: 2
kvota: 2.4
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

   Sparta je favorit da se kvalifikuje u grupnu fazu Lige Evrope. Ima iskusan tim i kazu bolji u odnosu na proslu sezonu. Uspeli su da izbace Sarajevo u prosloj rundi veoma glatko. Vaslui je rumunski tim koji nikako da se pokaze u evropskim takmicenjima. Ucestvovao je prethodne tri godine i ispadao, vec su jednom igrali protiv Ceha i ispali. Ova dva tima su igrala prijateljsku utakmicu u Austriji i bilo je 1-1. Medjutim to nista ne mora da znaci. Vaslui je u velikim problemima s obzirom da su izmenili tim u odnosu na proslu sezonu tako da na primer samo 2 igraca iz prosle sezone mogu da igraju na ovoj utakmici. Pavlovic, Milisavljevic,  Papp, Canu, Wesley su neki od igraca koji nece igrati. Mozda ih ima jos ali za sad nemam tu informaciju. Rumuni su uspeli da pobede u prvoj utakmici prvenstva ali protiv Sparte ce im sigurno nedostajati iskustvo za ovo takmicenje s obzirom na mlade i neiskusne igrace koji ce uci kao zamena za povredjene i suspendovane. Takodje ce im nedostajati i uigranost

Neshone

#5
br. 1
skor: 0/0
vreme: 20:30
Par: Crvena Zvezda - Rennes             FT 1:2
Tip: 1
kvota: 3.10
kladionica: BETADRIA.com

Evo malo vise jedan navijacki tip da odigram. Ocekujem pobedu Zvezde danas jer mislim da mogu i da taj Rennes i nije bas toliko zeznut tim koliko o njemu pricaju. Ok stoji da su oni pobedili Dijon sa 5:1 na gostovanju ali ko poredi Dijon sa zvezdom taj je LUD. I Zvezda je pobedila sa 7:0 pa se nije toliko dizalo prasine. Nemogu reci da ce biti lako ali ima i Zvezda svoje prednosti u danasnjem mechu. Pred sobom imaju pre svega pun stadion  koji ce im davati Podrsku svih 90  minuta i ja cu biti jedan od mnogihkoji ce podrzavati Zvezdu. Ocekujem da bude jako dobra atmosvera i nadam se ranom golu koji bi mnogo znacio jer bi podigao moral ekipi i verujem da bi zvezda ostvarila odlican rezultat za revans u Francuskoj u kojoj nadam se da nece napraviti katastrofu. Prosinecki u poslednjem mechu je izgubio 2:0 sto je i mene iznenadilo ali nadam se da je to samo varka jer nije igra evandro ali i Sudije su opet bile na strani protiv Zvezde. Zato mislim da ovde ako Zvezda pobedi pobedice i na poluvremenu a ako ostane do poluvremena X uci ce panika i od utakmice nista. Ren u proslom  kolu je jedva izvukao bod kod kuce od PSG ali iskreno PSG jeste sastavljen od dobrih igraca ali kako igraju pokazuje bod u dve udtakmice i poraz kod kuce od Lorient-a. Ukoliko budu igrali na nivou sa Venpilsom ja cu biti zadovoljan jer Rennes ce sigurno biti savladan.

¸.¤*¨¨*¤.¸¸...¸.¤*¨¨*¤.
\¸.¤ Напред Звездо ¤*¨*¤.
.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*¨¨*¤.
..\
☻/
.▌
/ l
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
►►►►►► Ð"АНАС ЈЕ Ð"АН ЗА ПОÐ'ЕÐ"У â—,,â—,,â—,,â—,,â—,,â—,,
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Neshone

Quote from: Neshone on August 18, 2011, 02:32:08 PM
br. 1
skor: 0/0
vreme: 20:30
Par: Crvena Zvezda - Rennes
Tip: 1
kvota: 2.50
kladionica: BETADRIA.com

Evo malo vise jedan navijacki tip da odigram. Ocekujem pobedu Zvezde danas jer mislim da mogu i da taj Rennes i nije bas toliko zeznut tim koliko o njemu pricaju. Ok stoji da su oni pobedili Dijon sa 5:1 na gostovanju ali ko poredi Dijon sa zvezdom taj je LUD. I Zvezda je pobedila sa 7:0 pa se nije toliko dizalo prasine. Nemogu reci da ce biti lako ali ima i Zvezda svoje prednosti u danasnjem mechu. Pred sobom imaju pre svega pun stadion  koji ce im davati Podrsku svih 90  minuta i ja cu biti jedan od mnogihkoji ce podrzavati Zvezdu. Ocekujem da bude jako dobra atmosvera i nadam se ranom golu koji bi mnogo znacio jer bi podigao moral ekipi i verujem da bi zvezda ostvarila odlican rezultat za revans u Francuskoj u kojoj nadam se da nece napraviti katastrofu. Prosinecki u poslednjem mechu je izgubio 2:0 sto je i mene iznenadilo ali nadam se da je to samo varka jer nije igra evandro ali i Sudije su opet bile na strani protiv Zvezde. Zato mislim da ovde ako Zvezda pobedi pobedice i na poluvremenu a ako ostane do poluvremena X uci ce panika i od utakmice nista. Ren u proslom  kolu je jedva izvukao bod kod kuce od PSG ali iskreno PSG jeste sastavljen od dobrih igraca ali kako igraju pokazuje bod u dve udtakmice i poraz kod kuce od Lorient-a. Ukoliko budu igrali na nivou sa Venpilsom ja cu biti zadovoljan jer Rennes ce sigurno biti savladan.

¸.¤*¨¨*¤.¸¸...¸.¤*¨¨*¤.
\¸.¤ Напред Звездо ¤*¨*¤.
.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*¨¨*¤.
..\
☻/
.▌
/ l
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
►►►►►► Ð"АНАС ЈЕ Ð"АН ЗА ПОÐ'ЕÐ"У â—,,â—,,â—,,â—,,â—,,â—,,
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ispravak tiketa

Jolerus

#7
br.           3
skor:       0/2
vreme:    17:00
Par:        Li Na-Stosur                      FT 1:2
Tip:          0:2
kvota:      2,5
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Duel 5 i 10 igracice na WTA listi. Sastajali se 4 puta i sve 4 pobede ima Stosur rezultatom 2:0. Sastali se i prosle nedelje i tad je lako savladala australijka kineskinju. Inace na hardu Na Li ima skor 13/6, a Stosur 15/9. Na Li imala je duzu pauzu nakon osvajanja Roland Garrosa.Pauza u smislu vezivanja 2 pobede. Tako da je izgubila svoju dobru formu i zato je moj tip 2:0 pobeda Stosurove.

Hare88

#8
Br. 4
Skor: 1/3 (+10)
Vrijeme: 20:30
Par: Crvena Zvezda - Rennes                                FT 1:2
Tip: X
Kvota: 3,20
Kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Večeras će u Beogradu biti pakleno jer Zvezda ima Å¡ansu da uÄ'e u grupe Evropa lige. E sad, kolike su to Å¡anse, pitanje je veliko jer realno srbijanski predstavnik je dobio veoma jakog protivnika, francuskog Rena. Nekako sam dojma da će ovo biti tvrda utakmica i da neće biit puno golova. MeÄ'utim, ja sam se odlučio za nerijeÅ¡en ishod jer vjerovatno Francuzi ne bi bili nezadovoljni da sa tim rezultatom dočekaju revanÅ¡ na svom stadionu. Crvena Zvezda će imati veliku podrÅ¡ku svojih navijača te će to biti veliki plus za njih. Ipak, kvalitet je sigurno na strani gostiju te sam nekako zbog tog dojma da ovaj meč neće imati pobjednika. U proÅ¡loj rundi, obje ekipe su ubilježile oba trijumfa protiv svojih protivnika. Zvezda je naprosto ispraÅ¡ila Ventspils u drugoj utakmici sa 7:0, dok je Rennes uvalio peticu Rustaviju na njihovom terenu. Dakle, na jednoj strani je kvalitet a na drugoj želja, borba i htijenje. Smatram da "nijedno" neće večeras pobijediit u toj mjeri da postigne gol viÅ¡e od svojih protivnika pa prognoziram nerijeÅ¡en rezultat večeras.

redondo

#9
br .5
skor :2/4
vreme 20:30
par Crvena zvezda -rennes
tip 1
kvota 2.50
kladionica betadria.com

Analiza

Zvezda  ove godine ima veoma dobru ekipu cilj im je ulazak u grupnu fazu lige evrope i mislim da imaju dobre sanse gledao sam rennes nekoliko puta i te price da je sjajna ekipa da igraju dobro i da nema sanse da zvezda ih izbaci je cista glupos i pisanje onih ljudi koji nisu pogledali nijedan mec rena.Zvezda igra pred punim tribinama pre 55 000 navijaca i oni nesmiju da ih iznevera a pobjeda bi bila dodatni motiv i za igrace a i za dalji tok prvenstva bi mnogo znacilo na samopu=ouzdanju ovcekujem borbu igraca do kraja utakmice mislim da na marakani mogu i moraju da slave.


Tip odbijen jer je vec uzet od strane drugog takmicara/Admin