News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 12:44:11 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 17.08.2011.

Started by El Fenomeno, August 17, 2011, 12:00:13 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Pocinje takmicenje...prijavi se i osvoji novcani bonus kladinice BETADRIA.com!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BETADRIA.com

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BETADRIA.com
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura


Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti 3x pre povlacenja na kvotu 2.0 i vecu!



Takmicenje pocinje 01.08.2011. a zavrsava se 31.08.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Pirke

#1
br.7
skor:4/6 +115
vreme:19:00h
Par:Maccabi Haifa - Genk            FT 2-1          
Tip:1
kvota:1.90
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Jučer veoma loÅ¡ dan (barem za mene i moj tip koji sam odigrao) ali eto nastavljamo dalje pa sam se odlučio za jedan tip koji po meni i mojim uvjerenjima je viÅ¡e nego izgledan da bi mogao proći. Ekipa Genka koliko vidim ni sama nije svjesna gdje su doÅ¡li i mislim da je pravo čudo kako su uspjeli da se domognu ovog dijela takmičenja i stvarno su imali sreće u susretu sa ekipom Partizana koji je po meni mnogo kvalitetnija ekipa u odnosu na Genka koji u svojim redovima u ovom danaÅ¡njem susretu neće imat neke standardne igrače od kojih su odbrambeni igrači Borre Vanden i Anele Ngcongca koji su suspendovani za ovaj susret tako da bi izostanak ovih igrača trebalo predstavljat veliko olakÅ¡anje domaćoj ekipi Maccabi Haife koja u svojim redovima ima neke od veoma dobrih napadača kao Å¡to su Dvalishvili i  Amasha Viham koji ukoliko budu imali svoj dan onda bi trebali uvjerljivije dobiti ne tako snažnu ekipu Genka. Maccabi Haifa je po onom Å¡to smo mogli vidjeti u dosadaÅ¡njim utakmicama pokazala da se radi o jednoj izuzetnoj jakoj ekipi posebno pred svojim navijačima i na svom terenu tako da ukoliko budu igrali na nivou kao do sada ja lično nevidim razloga da u ovom susretu ne ostvare pobjedu pa sretno svima ko isprati ovaj par po plaćanju koje vam nudi BETADRIA.com.
Ah stari moj pokušao prestat al neide,šta da ti kažem teška vremena.

mitask

#2
br.3
skor:1/2 -40
vreme:20:45
Par:Dinamo-Malmo   FT 4:1
Tip:H1 (dniamo pobjeÄ'uje s 2 ili viÅ¡e razlike)
kvota:2.90
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

Napokon povijesna i najizglednija prilika za Dinamo da se dokopa toliko željene lige prvaka. Dakle ovo je prva utakmica i Dinamo treba Å¡to bolju,čvršću i uvjereniju pobjedu. Jurčić je dobro posložio momčad,u 8 utakmica ove sezone Dinamo je primio samo jedan gol,u Hnl imaju gol razliku 11-0 dok u europi imaju 6-1.Å veÄ'ani imaju problema u domačem orvenstvu,daleko su od vrha i nisu u formi,to je razlog viÅ¡e za dobru partiju večeras. Najopasniji igrač im je napadač Daniel Larsson,sa njeime če se naučiti branići "modrih"Å veÄ'anima je obrana slaba tako da če biti prostora za Rukavinu,Badelja. Malmo je u Å¡vedskom prvenstvu tek deveti s petnaest bodova zaostatka za vodećim Elfsborgom, no imaju i tri utakmice manje. ProÅ¡le su sezone osvojili naslov s dva boda prednosti pred Helsingborgom. Dinamo jednostavn mora blistati u ovoj utakmici i stoga očekujem nekoliko ngolova u Malmovoj mreži. Dinamo ovu priliku ne smije propustit. Liga prvaka u Zagrebu, sedam milijuna eura od Uefe, novi sponzori. SRETNO DINAMO!!!

Dinamo - Malmö 20,45 sati, Maksimir, sudi Pedro Proenca

DINAMO: Kelava - Vrsaljko, Tonel, Vida, Ibanez - Leko, Callelo, Badelj, Sammir - Rukavina, Krstanović

MALMÖ: Melicharek - Halsti, Jansson, Andersson, Hamad - Mehmeti, Durmaz, Pekalski, Figueiredo, Aubynn - Larsson


ivan-dzo

#3
br.8
skor:6/7 +495
vreme:20.45
Par:Lester - Bristol Siti   FT 1-2
Tip: EH 1
kvota:2.30
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Posle proslo nedeljnog poraza od Redinga 2-0 kod kuce, svi u Lesteru su stavili prst na celo, i nadam se dobro razmislili. Sven Goran Erikson, mora da podvikne i dovede igrace u red, a pobeda se veceras podrazumeva. Ekipa je sastavljena od vrhunskih igraca, sve sami vrsni pojedinci, igrali u Premijer ligi godinama. Danas dolazi u goste slabi Bristol siti koji je izgubio obe utakmice do sada, od tankog Ipsvica 3-0 kod kuce i proslo kolo 3-1 od Kardifa. Prosto nemogu da verujem da ce danas biti neka druga prica. Lester mora da napadne, mora da dobije, a moje je misljenje sa vise od jednog gola razlike. Lester je favorit da udje u visi rang i to mora igrom da potvrdi.

Lester -1 EH 7/10 ulog.

Srecno !!!

Hare88

#4
Br. 3
Skor: 1/2 (+110)
Vrijeme: 20:45
Par: Dinamo - Malmo  FT 4:1
Tip: manje od 2,5
Kvota: 1,65
Kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Dinamu se ukazala velika prilika da se napokon dočepa te dugo očekivane grupne faze Lige prvaka. Bez obzira što je protivnik naizgled lagan, sigurno je da će to biti sve samo ne lagana utakmica. Švedski prvak je dokazao da je nezgodan eliminisavši škotski Galsgow Rangers u dvije utakmice sa ukupnim rezultatom 2:1. Dinamo je pokazao da zna igrati sa skandinavskim ekipama jer su prošlo kvalifikaciono kolo izbacili finskog prvaka Helsinkija pobjedama u obje utakmice. Očekivanja u Zagrebu su sigurno velika, stadion će biti ispunjen do posljednjeg mjesta što može pozitivno ali i negativno utjecati na domaće igrače. Bez obzira na sve, mislim da će i jedni i drugi više računa voditi o svom golu, sigurno više gosti, ali i Dinamo mora biti veoma oprezan jer ako kući prime jedan gol, može biti velikih problema. S toga, ja ću se odlučiti za tip manje od 2,5 gola, jer i ako bude eventualnih golova, čisto sumnjam da će pasti tri ili više.

doneredondo

#5

br. 1
skor: 0/0
vreme: 17:00
Par: Almagro N. - Karlovic I.   FT 6:3, 5:7, 7:6
Tip: 2
kvota: 2.1
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

Mala greska. Igram ovde na Ivu Karlovica bez razmisljanja. Dobar server protiv igraca koji dominira vise na zemljanim podlogama. U medjusobnim susretima je za sada 2-0 za Almagra, jednom su igrali na zemlji a jednom na betonu i oba puta je Almagro izvlacio pobede u tesnim setovima gde se igralo i do 13 gemova. Mislim da je kvota na Karlovica sasvim dobra da se proba. Almagro protiv dobrih servera ne igra dobro, pogotovo na brzim podlogama kakva je u Sinsinatiju, protiv Montanesa u proslom kolu je odigrao dosta lose s obzirom da je imao nizak procenat ubacenog prvog servisa a Ivo Karlovic je sa druge strane odigrao sa dosta asova. To naravno ne mora nista da znaci i stvari mogu lako da se preokrenu u ovom kolu, ipak mislim da je ova kvota vredna pokusaja

juralfc

#6
br. 1
skor: 0/0
vreme: 17:00
Par: Fish M. - Davydenko N.  FT 6:0, 6:2
Tip: 2:0
kvota: 2.00
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Igram na Amerikanca Mardyja Fisha da će dobiti Nikolaya Davydenka 2:0 u setovima. Fish igra u sjajnoj formi i trenutno je po formi jedan od najboljih igrača na touru. ProÅ¡log tjedna odigrao je sjajan turnir u Montrealu i na kraju pokleknuo tek u trećem setu protiv Novaka Đokovića u finalu. Odgovara mu ova podloga zbog njegove igre. Servis mu je vrlo snažan, zna servirati klasični flat servis, ali drugi servis mu je takoÄ'er odličan s puno spina i rotacije. TakoÄ'er igra odlično i na voleju Å¡to dokazuju njegovi dobri rezultati u parovima. Zna odigrati servis-volej igru koju danas rijetko tko prakticira, ali taj način igre može biti vrlo učinkovit jer razbija ritam protivnika, Fish igra vrlo mudar i logičan tenis,Å¡to je vrlo važno, igru s osnovne crte je straÅ¡no popravio u odnosu na prethodnih nekoliko godina, forehand i backhand su mu vrlo snažni, ali i precizni, kreće se takoÄ'er vrlo dobro s obzirom na svoju visinu, ali kretanje ne igra veliku ulogu na tvrdoj podlozi jer su poeni kratki, zbog njegove visine odskok loptice mu takoÄ'er odgovara, tvrda podloga je podloga na kojoj može pokazati sve Å¡to zna. S druge pak strane Nikolay Davydenko, bivÅ¡i top 5 igrač muku muči s ozljedama koje ga stalno sputavaju u njegovom povratku u vrh svjetskog tenisa, svoje najbolje rezultate ostvaruje na zemljanoj podlozi koja mu najviÅ¡e odgovara s obzirom na njegov stil igre. Servis mu je ispod prosjeka na ATP touru, praktički ga koristi samo da započne poen, zna zabiti koji as po meču, ali je njegov servis dosta slabiji od servisa njegovog danaÅ¡njeg protivnika. Njegova najveća snaga je njegovo kretanje, iako ni tu nije onakav kakav je bio prije, forehand i backhand su mu podjednako dobri, makar s njima zna srljati u greÅ¡ke. Igra toplo hladno u zadnje vrijeme nikako da zadrži neku konstantu igre. Servira vrlo mekano tako da će se na njegov servis stalno igrati za razliku od servisa Mardyja Fisha. Mislim da je Fish puno kvalitetniji igrač koji će ovaj meč lagano rijeÅ¡iti u svoju korist, pretpostavljam da će biti u dva seta, kvota je jako dobra i isplati se svakako odigrati na Fisha koji k tome joÅ¡ igra pred domaćom publikom.

Josip_17

#7
br. 2
skor: 1/1
vreme: 20:45
Par: Cardiff City - Brighton   FT 1-3
Tip: 1
kvota: 1,90
kladionica: BETADRIA.com

Analiza : Evo kao i jucer moj par za danas ce biti par druge engleske lige u kojemu se susreću dvije ekipe koje su u prva dva kola upisale dvije pobjede tj. imaju maksimalan bodovni konto za svom racunu. Pa da Krenemo s analizom zasto sam se odlucio igrati u ovome susretu na domacine. Gostujuca momcad je na svome terenu u prvom kolu dobila Doncastera s 2:1 zatim je u liga kupu na domacem terenu s 1.0 izbacila Gilingham te je u posljednjem susretu koji je odigrala tj. susretu drugog kola dobila portsmouth u gostima s 1:0 . Dok je domaca ekipa Cardiff prvenstveno otvorila na najtezem mogucem terenu u gostima protiv West Hama i dobila 1:0 zatim je pao Oxford u gotima u liga kupu ( pobjeda 3:1 ) te zatim u susretu drugog kola momcad Bristola s 3:1 . Brighton je prosle godine osvojio trecu ligu i sada je izvanredno startao u drugu ligu ali ipak ja mislim da momcad Cardiffa koja je posljednih nekoliko godina uvijek u vrhu druge lige i blizu odlaska u premiership je kvalitetnija od gostiju te da ako misle ici u prvu ligu da ne smiju gubiti bodove na domacim utakmicama. A  po mome misljenju ja mislim da ce dvije ekipe koje ce izbotiri premiership iduce sezone biti bas Cardiff  uz West Ham te sam se zato odlucio odigrati na pobjedu domace ekipe u ovome susretu.