News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 11:46:36 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 15.08.2011.

Started by Angell, August 15, 2011, 09:00:51 AM

Previous topic - Next topic

Angell

Pocinje takmicenje...prijavi se i osvoji novcani bonus kladinice BETADRIA.com!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BETADRIA.com

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BETADRIA.com
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura


Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti 3x pre povlacenja na kvotu 2.0 i vecu!



Takmicenje pocinje 01.08.2011. a zavrsava se 31.08.2011.. Srecno!

 
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

ayite

#1
br.7
skor:3/6
vreme:20:30
Par:Monaco - Reims (0:1)
Tip:hX (Monaco dobija sa jednim golom razlike)   FT 1-2
kvota:3.30
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

Nova sezona i vec je tesko naviknuti se gledati Monaca u drugoj ligi ove sezone, to zaista niko nije ocekivao ali izgleda da je sve moguce.Odigrana su vec dva kola u kojima Monaco jos uvek nije stavio do znanja da zeli brz povratak u prvu ligu.U prvom kolu su igrali bez golova sa Boulogne-om da bi u drugom i pored prednosti od 0:1 protiv Troyes tokom veceg dela meca  uspeli da prime gol i tako opet osvoje samo bod.Protivnik Monaca veceras ce biti ekipa Reimsa koja je vec nepredvidivo zapocela ovu novu sezonu, a to kazem zato sto su vec napravili jedno iznenadjenje van svog terena gde su dobili 0:2 ekipu Lensa, a u narednom kolu uzeli i sva tri boda na svom terenu protiv Amiensa tako da sada imaju 100% ucinak.Naravno to nece dugo potrajati iz prostog razloga sto je to  ekipa koja nema kvalitet za nesto vise, i to je oduvek bio slucaj.Prosle sezone jesu pruzali odlicne partije na svom terenu i to ce verovatno biti slucaj i ove ali van njega nisu uzimali mnogo bodova i to je ono sto je pravilo razliku izmedju njih i kvalitetnijih ekipa.Naravno trenutni ucinak ne ide u prilog onome sto sam rekao ali jedno je sigurno a to je da Reims nece dugo sa ovim pobedama jer je tu jos i jedna otezavajuca okolnost u odnosu na proslu sezonu a to je da su ostali bez par izuzetno bitnih igraca ciji se nedostatak za sada izgleda na primecuje ali je samo pitanje vremena kada ce jer je otisao najbolji strelac Toudic, zatim Krychowiak i Gamiette Na njihovu srecu Reims je imao velik izbor na sredini terena prosle sezone tako da su u ekipi jos uvek neki kvalitetni pojedinci koji mogu da naprave razliku kao sto su Fortes, Amalfitano, Deaux, Faure i Tainmont.Faure-a nema na spisku igraca za ovaj mec tako da ce napad gostiju sigurno biti oslabljen, inace on se vec upisao u listu strelaca a pitanje je kako ce ga zameniti saigraci u napadu s obzirom da im nije bas sjajan izbor te ce se u ovom mecu najvise morati osloniti na sredinu terena koja je i dalje kvalitetna.Sto se tice Monaca kod njih je naravno doslo do velikih promena u timu, doslo je dosta igraca, isto tako otislo dosta igraca pa im treba vremena da se uigraju, a najbitnije pojacanje koje moram da spomenem jeste napadac Le Mansa Helstad od kojeg se ove sezone najvise ocekuje s obzirom da je prosle postigao cak 21 gol.Dakle kada se sve uzme u obzir ovde ipak ne ocekujem neku preterano ubedljivu pobedu domacina jer je evidentno da im treba dati vremena da formiraju igru a gosti ma koliko bolje igrali na svom terenu, van njega prosle sezone jesu pravili iznenadjenja i protiv jacih ekipa tako da se ne moze reci da su bez obzira na vidno slabiji napad ekipa koju treba potceniti pa upravo zbog toga  a i zbog nekog osecaja kada sam video ovaj mec namecu mi se rezultati 1:0 ili 2:1 za domacina, sto se slaze sa onim malopre recenim a to je da ipak ne mislim da ce ovo biti laka 3 boda za velikog Monaca.Dakle ovde cu uzeti pobedu Monaca @ 1.75 i ono sto ne mogu da odolim a da ne odigram jeste da Monaco dobija ovaj mec sa jednim golom razlike @ 3.35.

Monaco : Chabbert, Carrasso - Marester, Appiah, Adriano, Koné, Kurzawa, Mendy, Dumont, Mangani, Eysseric, Giuly, Salli, Germain, Helstad, Nimani.

Reims : Liébus, Agassa - Tacalfred, Weber, Sekkat, Barbier, Ca, Deaux, Peuget, Glombard, Tainmont, Collet, Amalfitano, Fortès, Kodjia, Ghilas.

Pirke

#2
br.6
skor:4/6 +215
vreme:20:15h
Par:Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf
Tip:Oba daju gol
kvota:1.70
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:Eintracht Frankfurt i Dusseldorf Fortuna će u večeraÅ¡njem susretu odmjeriti snage na Commerzbank Arena.Gledajući tablicu položaj i prednosti ovih  dviju momčadi u ovom četvrtom krugu obje ekipe imaju po 7 bodova nakon 3 odigrana susreta obje ekipe su imali slična ostvarivanja bodova. U posljednjem kolu Eintracht Frankfurt je slomio ekipu Braunschweig na gostovanju sa 3-0 rezultatom, dok je ekipa  Fortuna Duesseldorf savladala  Ingolstad sa 4-1 rezultatom Å¡to nam dovoljno govori o tome kako su ove ekipe veoma napadački nastrojene. U Frankfurtu, Fortuna je uspio pobjediti samo jednom i to davne 1980 godine. Domaćin je vrlo solidan tim i pred svojim navijačima vjerujem da imaju odreÄ'enu prednost pred ovaj susret i siguran sam da bi mogli pobjedit, ali gostujuća ekipa se ne može tako lako zanemarit  jer imaju slične kvalitete kao i domaćin. S obzirom da obje ekipe igraju veoma napadački fudbal i imaju veliki broj postignutih golova u dosadaÅ¡njim susretima mislim da bi ovdje bilo bolje izabrat opciju oba tima gol a za čiju vrstu igre nam sasvim solidno plaćanje nudi BETADRIA.com pa stoga sretno svima ko isprati ovaj par.




Tip odbijen jer nije dozvoljen pravilima takmicenja/Angell
Ah stari moj pokušao prestat al neide,šta da ti kažem teška vremena.

redondo

#3
br.2
skor 1/2
vreme:19:30
par:Nalbandian-Nishikori   FT 6:4, 6:4
tip:1
kvota 1.90
kladionica :betadria.com

Analiza

ova dva tenisera su bil dugo odsutna zbog povrede mada je nalbandian bio mnogo duze ovo je njih prvi mec ili medjusobnisusret trenuntna pozicija na atp listi je nishikori 52 a nalbandian 66 mislim da ce nalbandian ako nebude nekih tezi povreda da se vrati medju 10 najboljih gdje je najvise vremena proveo u svojoj karijeri.nalbandian je mnogokvalirtetniji teniser od japanca koji preferira  defanzivnu igru sto protiv nalbandiana nebi trebalo da prodje koji ima jake forhend udarce a i bekend mu je bveoma dobar.bice ovo neizvjestan mec samo zbog toga sto su dosta pauzirali u prethodnom vremenu ali opet daje vise sanse argentincu jer je kvalitetniji i igra mnogo bolji tenis od japanca.

Montenegro88

#4
br.6
skor:3/5
vreme:20:15
Par: Frankfurt-Dusserdolf  FT 1-1
Tip: Vise od 3.5
kvota:2.80
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:Ovo je tip na koji apsolutno idem zbog tradicije u Njemackoj drugoj ligi, vec dva kola tu tradiciju ne uspijevam naplatiti a vidjecemo za veceras. U pitanju je da posle 4-tog kola ponedeljkom ni jedan mec nije dosao u over 2.5 a da ne pricam o nekom jacem overu, ipak mislim da ce ove dvije ekipe naplatiti sve to i da ce odigrati jedan mec sa goleadom a u pitanju su dvije ofanzivne ekipe Frankfurt i Dusserdolf koji su u cetiri kola postigli po 7 golova. Vjerujem da ce golova na ovom mecu biti jer Frankfurt kao domacin igra izuzetno napadacki fudbal. Do sada nisu igrali medjusobni duel a ovo je prava prilika da se ekipe upoznaju na terenu sa golovima naravno.Kvota je odlicna i vrijedi pokusati.
Prijavite se za takmicenje na http://www.online-betting-guide.co.uk/?tx156054 i udjite u moj tim Montenegroooo

Josip_17

#5
br.1
skor: 0/0
vreme: 21:00
Par: Manchester City - Swansea ( oba daju gol)
Tip: Oba daju gol - Ne
kvota: 1,70
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:
Evo ovako s obzirom da se radi o prvom kolu engleskog prvenstva i da City ulazi u sezonu s imperativom borbe za naslov mislim da oni nebi trebali imati previse problema u ovome susretu sto se tice rezultata s obzirom da Swanseas dolazi u Manchester da primi sto manje golova i naravno njihov glacni zadatak ce biti ostati u drustvu najboljih te ce voditi grcevitu borbu za ostanak po svemu sudeci. S obzirom na vec gore navedeno ja ocekujem glatku pobjedu Citya od dva,tri gola razliku uz to ocekujem i da ce sacuvati svoju mrezu bez primljenog pogotka te sam se tako i odlucio za tip da nece obe ekipe zabiti gol.



Tip odbijen jer nije dozvoljen pravilima takmicenja/Admin