News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 24, 2024, 09:58:23 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 12.08.2011.

Started by El Fenomeno, August 12, 2011, 12:07:11 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Pocinje takmicenje...prijavi se i osvoji novcani bonus kladinice BETADRIA.com!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BETADRIA.com

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BETADRIA.com
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura


Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti 3x pre povlacenja na kvotu 2.0 i vecu!



Takmicenje pocinje 01.08.2011. a zavrsava se 31.08.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Pirke

#1
br.3
skor:2/3 +160
vreme:20:30h
Par:Bastia-Le Mans  FT 1:0
Tip:1
kvota:2.00
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Moj danaÅ¡nji izbor je susret koji će se odigrat u Francuskoj drugoj ligi izmeÄ'u ekipe Bastia i momčadi Le Mansa. Domaćin ekipa Bastie je imala veoma dobar početak sezone u kojima su ostvarili dvije uzastopne pobjede i u te dvije utakmice pobjedili su 3-1 protiv Istres kod kuće i 0-2 daleko u Nantesu. Le Mans, s druge strane, su započeli svoju bitku vrlo loÅ¡e i oni joÅ¡ uvijek imaju nula bodova. Oni su izgubili prvi susret u Arles sa 1-0, a kod kuće protiv Toursa su doživjeli istu sudbinu s istim rezultatom.
Postoje dobri izgledi da domaćin ostvari pobjedu kod kuće i u ovo sam veoma ubjeÄ'en jer mislim da je razlika u kvaliteti izmeÄ'u ove dvije momčadi  ogromna i pred svojim navijačima ne očekujem da će Bastia propustiti ovu priliku i stoga je veoma dobra opcija pobjede domaćina ekipe Bastia za cijenu koju nudi BETADRIA.com pa stoga sretno svima ko isprati ovaj susret.
Ah stari moj pokušao prestat al neide,šta da ti kažem teška vremena.

Montenegro88

#2
br.5
skor:2/4
vreme:20:30
Par:Bochum-St Pauli  FT 1:2
Tip: Over 2.5
kvota:1.80
kladionica: BETADRIA.com



Analiza:Svakako veliki derbi Njemacke druge lige ili popularne Cvajte izmedju domacina Bohuma i gostujuce ekipe St Pauli. Bohum je sezonu otvorio u prosjeku, deseti su na tabeli sa skorom 1-1-1 a ono sto treba da zabrine trenera Friedhelma , ipak ocekujem u ovom mecu da napadaci bohuma konacno prorade, jer stvarno imaju odlican napad sa Zlatkom Dedicem i Chong Teseom u napadu, medjutim trener Friedhelm im ocigledno ne daje dovoljno minuta jer su zajedno odigrali svega 7 minuta u Cvajti ove sezone, trener se odlucuje za domace igrace koji su igrali u napadu u protekle 3 utakmice Aydin i Kefrik , medjutim ipak pod pritiskom morace da stavi u vatru ove provjerene i kvalitetne napadace jer nema razloga da tako nesto ne uradi. Ukoliko Dedica i Tesa ne vidim u startne postave danas onda u Bohumu se nesto gadno zakuvava. St Pauli je odlicna ekipa i svako glavni pretedent za povratak u BundeLigu, jos nisu osjetili gorcinu poraza i imaju skor 2-1-0 ,imaju problema u napadu gdje su dva napadaca povrijedjena ali oni najglavniji su spremni tako da sigurno u napadu treba ocekivati Saglika i Heningsa. Ova utakmica u slucaju ranog gola lako moze da se pretvori u nadigravanje pa i da vidimo i vise od 3 gola.
Prijavite se za takmicenje na http://www.online-betting-guide.co.uk/?tx156054 i udjite u moj tim Montenegroooo

ayite

#3
br.5
skor:2/4
vreme:20:00
Par:Berdych - Tipsarevic   FT 4:6 4:6
Tip:2:1
kvota:3.10
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

Sto se tice ovog meca bice to vrlo zanimljivo i verujem da bi trebalo isto tako da bude prilicno tesno jer su i jedan i drugi dobro odigrali do sada. Janko se trudi neverovatno, ima preveliku zelju i to je evidentno, sinoc je pocistio Dodiga bez ijedne date brejk lopte sto je odlicna stvar jer je imao dosta problema sa Verdascom.Berdych jeste znatno tezi protivnik, i ukoliko ga servis bude sluzio bice to veoma tezak zadatak za Tipsu. Gledao sam Ceha protiv Karlovica i ne moze se reci da nije ranjiv i da je bio ubedljiv jer je imao Karlovic svojih prilika ali nista nije iskoristio sto je mozda i ocekivano jer svi znamo da je jedino njegovo oruzje servis.E to se ne moze reci za Tipsu koji se dobro krece i pravi lepe poene, ove sezone je imao teskih poraza, pre svega psihicki, gubio je pomalo i nezasluzeno ali on i dalje grabi napred bez obzira na to.Berdych je recimo sa razlogom favorit, kvota je korektno postavljena na 1.55 ali ja mislim da Janko ovde moze da uzme makar jedan set sto nije nerealno, uostalom i Dolgopolov je uzeo u prvom mecu Berdycha prvi set tako da ne vidim zasto ovo ne bi proslo...Kada se sve sabere bojim se da ce Berdych ovde dobiti sa 2:1 u setovima pa je mozda i to vredno uzimanja @ 3.65 ali eto ipak cu se odluciti za over gemova i samo se nadam da Janko nece biti opet proklet pa da izgubi mec u dva seta sa po jednim brejkom samo.

makedonec

#4
br. 4
skor: 2/3
vreme: 18:00
Par: Dresden - Union Berlin   FT 4-0
Tip: 0-2
kvota: 1.70
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:
Derbi utakmica 4 kolo germanske zvajte u koje Dresden precekuje Union Berlin. U proslom kolu Dresden izgubio kog Furth-a, dok su gosti iskoristili domacin teren i ubedljivo savladali ekipu Paderborna s rezultatom 3:0. Po meni ovo ce biti tvrda utakmica u koja nitko nece da bude porazen i napusti stadion s navednute glave. To uostalom pokazuju i njihovi H2H dueli, a narocito one sto su odigrane u Dresden. Na sva ta prethodna duela nije bilo vise od 2 pogotka:

Germany 3 2008/09
13.09.2008 Dresden - Union Berlin   0:1

Germany 3 2007/08
27.10.2007 Dresden - Union Berlin 0:1

Germany 3 2006/07
04.11.2006 Dresden - Union Berlin 2:0

Germany 3 2000/01
19.05.2001 Dresden - Union Berlin 0:0

The_Tabak

#5
Pik Br.2
Skor:1/1 (+80)
Vreme: 19:30
Par: Nemacka - Turska   FT 79:72
Tip: Turska (-7.5)
Kvota: 1.85
Kladionica: BETADRIA

To je utakmica iz drugog kruga Izmirskog turnira, pod nazivom Svjetski kup 10. Turska je jedva pobijedila Ukrajina 69:65 u prvom krugu, a sada je veliki favorit i protiv Nemačke. Nemci su napravili vrlo veliko iznenaÄ'enje, pobijedivÅ¡i Srbiju u otvaranju kupa i to može biti utakmica koja odlučuje za pobjednika turnira. Njemačka igrala je bez Kaman i Nowitzki protiv Srbija i nemam informacija o tome hoće li igrati ili ne protiv Turske. No, s ili bez njih, Turska je puno bolja momčad od Njemačke. Zapamtite, Turska je Svjetski viceprvak i domaćin turnira. Turska javnost je vrlo kritična, posebno kad Turska izgubi od slabije momčadi u svakom sportu, posebno kod kuće. Dakle, Turska će učiniti sve da pobedi Nemce i ja sam prilično siguran da će ih pobijediti sa 10 ili možda i viÅ¡e koseva razlike.


bojanking

#6
br.1
skor:0/0
vreme:20.00
Par:Berdih T. - Tipsarević J.
Tip:Rezultat setovi 2:0
kvota:2.20
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:Berdih se nalazi u sjajnoj formi..Zreb  mu je otvoren gledajuci da su  favoriti Nadal i Maraj ispali vec on ima izgledne sanse da dodje do finala.Janku je i ovo veliki uspjeh on dosad nije dolazio u polufinala velikih turnira uz to berdih je po meni dosta kvalitetniji igrac koji zasluzuje da se nadje medju prvih 5 u ATP


Tip odbijen zbog oskudne analize/Admin

mythos

#7
br.2
skor:1/1 +180
vreme:21:00
Par:Radvanska-Petkovic   FT 6:4 6:3
Tip:2
kvota:2
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

Hteo sam da odigram 2:0 rezultat za Andreu ali necu da budem alav. Vrlo cudna forma Radvanske,ona pobedjuje ali nekoliko u nekoliko meceva je vrlo glatko gubila 1. set da bi se kasnije vratila. Mislim da se polako umara i da ce danas izgubiti od vrlo razigrane Andre-e. Andrea je u dobroj formi,a juce je pocistila sa terena Kvitovu.

Head to head je 3:0 za Agnjesku,nadam se da ce danas Andrea pobediti po prvi put u njihovim duelima.
58 2009TOKYO - PAN PACIFICHARDR16A. Radwanska6-4 3-6 6-312 (11)
35 2010TOKYO - PAN PACIFICHARDR16A. Radwanska6-3 6-39 (6)
11 (2) 2011CARLSBADHARDSA. Radwanska4-6 6-0 6-413 (3)

tuninho

#8
br.:  2
skor: 1/1 (+80)
vreme: 01.10
Par: Cincinnati Reds - San Diego Padres   FT 5-3
Tip: 2
kvota: 1.90
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

San Diego Padres u petak navečer.Padres igraju dobro, čak i ako oni nemaju puno pobjeda i to i pokazati na tabeli. San Diego če otputovati u Cincinnati ovaj vikend da osvoje skor u kolovozu sa 23-22 u proteklih 45. utakmica.Domača momčad Redsi, u meÄ'uvremenu, pokuÅ¡avaju pronači svoju formu u vrijeme drugog djela takmičenja i ulazak u flay off sezone,a igraju pod jakim pritiskom.San Diego je imao dvije jednostavne pobjede proÅ¡log tjedna - 15-5 i 13-2 nad Pittsburgom - koji su pridonijeli na njihovoj samopouzdanosti.Padres su trenutno najbolja momčad Å¡to se tiče ukradenih baza sa 140. i to joÅ¡ krade učinkovito.Možda najveći razlog za taj razvoj je igra mladog centra Fielder Cameron Maybin, koji vodi tim sa 29 kraÄ'a. Maybin, koji je ukrao dvije baze u četvrtak za pobjedu nad N.Y.Metsima, sigurno je hit  momčadi u 20.od njegovih 26. igara i udaranje 0,325 (37-za-114) od All-Star pauze.
Cincinnati šalje u borbu veterana Bronson Arroyo,koji trenutno nije na nivoju. Arroyo karijera i brojevi protiv Padres nisu previše vruča, a po mome nije jih za očekivati ni za večeras. Mat Latos za San Diego ima bolju statistiku u par navrata protiv Redsa,zato igram na njih večeras.
Sretno svima i lp.