News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 20, 2024, 07:32:15 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 10.08.2011.

Started by El Fenomeno, August 10, 2011, 12:04:22 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Pocinje takmicenje...prijavi se i osvoji novcani bonus kladinice BETADRIA.com!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BETADRIA.com

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BETADRIA.com
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura


Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti 3x pre povlacenja na kvotu 2.0 i vecu!



Takmicenje pocinje 01.08.2011. a zavrsava se 31.08.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

perolozac

#1
br.1
skor:-
vreme:16-30h
Par:Rusija-Litvanija   FT 83-51
Tip:ISPOD 150.5

kvota:1.85
kladionica: BETADRIA.com


Uzecu ovo za danas, Radi se o prijateljskom mecu, igra se u Moskvi.

Po meni Litvanci imaju nesto kvalitetniju ekipu, ali Rusi su uvjek nezgodni.. . jedna ozbiljna i uigrana ekipa sa jakom odbranom i smisljenim napadima, uigranim akcijama. Vodja tima je Kirilenko kojeg krase dugacke ruke i jaka odbrana i pod kosem ce biti tesko poentirati pored njega.

Goste sam gledao pre nekih 5, 6 dana protiv Slovenije 60-62, nisu igrali svoju karakteristicnu kosarku.. . dominirala je jaka odbana i nema laganih poena i u koliko veceras bude slicno, utakmica nece ici preko 144, 145 poena.
Veceras je trener najavio da vodi 14 igraca, svi glavni igraci su tu-Rimantas Kaukenas, Mantas Kalnietis, Thomas Delinikaytis, Dariusz Lavrynovych, Mindaugas Lukauskis, Darija Songayla, Simas Yasaytis, Krzysztof Lavrynovych, Šarūnas Yasikyavichyus, Marionas Petravichyus, Robertas Javtokas, Jonas Valanchyunas, Martynas Pocius, Paulus Yankunas.

Radi se o velikom rivalitetu izmedju bivsih SSSR drzava i sigurno nece biti lakih poena.
Njihov zadnji mec je zavrsen sa malo poena , nadam se slicnom epilogu
Lithuania - Russia 66:61

Pirke

#2
br.2
skor:1/2
vreme:13:30h
Par:China-Jamajka   FT 1-0
Tip:1
kvota:1.90
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

Å to se tiče prijateljskih utakmica to je inače veoma nezahvalno za prognozirat i inače sami treneri znaju raditi velike rotacije u samim timovima kako bi Å¡to bolje pripremili svoju momčad za predstojeće utakmice koje su od većeg značaj nego li ove meÄ'usobne prijateljske utakmice. Ovaj danaÅ¡nji par me privukao iz razloga Å¡to gostujuća momčad dolazi u veoma oslabljenom sastavu odnosno trener Jamajke će imati nekih 15 do 17 igrača na raspolaganju za ovaj duel od kojih su većinom momčad mlaÄ'e kategorije i joÅ¡ jača činjenica je i ta da će njihovo putovanje trajati preko 20h tako da dolaskom u Kinu neće imat vremena z neki poÅ¡teni trenin već svega par sati odmora i odmah početak ovog prijateljskog susreta. Å to se tiče domaćina oni su veoma motivisani pred ovaj susret i mislim da ovoj motivaciji joÅ¡ viÅ¡e prodonosi činjenica da reprezentacija Kine po prvi put igra na stadionu Hefai ujedno to je Olimpiski stadion koji prima preko 55 hiljada gledalaca i koliko sam mogao da saznam velika potražnja za kartama je bila prije nekoliko dana pred ovaj duel tako da mislim da će momci trenera Gao Hongbo-a učiniti sve kako nebi razočarali svoje vjerne gledaoce i pored ovog trener domaće momčadi će biti u punom sastavu gdje je pozvao preko 40 igrača za ovaj meč. Mislim da bi domaćini ovog susreta mogli ovdje ostvarit svoju pobjedu i stoga nije loÅ¡e uzeti plaćanje koje nudi BETADRIA.com,sretno svima ko isprati ovaj duel.
Ah stari moj pokušao prestat al neide,šta da ti kažem teška vremena.

Hare88

#3
Br. 1
Skor: 0/0
Vrijeme: 21:00
Par: Bosna i Hercegovina - Grčka   FT 0-0
Tip: X
Kvota: 3,10
Kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Večeras se u Sarajevu igra prijateljska utakmica izmeÄ'u reprezentacija Bosne i Hercegovine i Grčke. Zanimljiv je podatak da će se ove dvije reprezentacije sastati u kvalifikacijama za SP 2014 u Brazilu, meÄ'utim to je tek nedavno izvučeno dok je ova utakmica planirana dosta ranije. Kvota na pobjedu Bosne i Hercegovine je iznenaÄ'ujuće mala uzimajući viÅ¡e parametara. Jedan od njih je sigurno podatak da su Grci u 4 meÄ'usobna duela slavili sva 4 puta. Drugi je taj da Safet SuÅ¡ić ima veoma puno problema sa sastavom i povredama svojih reprezentativaca. Tu neće biti reprezentativaca koji igraju u Rusiji, a koji su veoma bitni za državnu selekciju, Misimovića, Rahimića i Ibričića. Oni su poÅ¡teÄ'eni večeraÅ¡njeg nastupa jer selektor želi da isproba neke nove igrače. MeÄ'utim, da je znao da će imati problema sa povredama Papca, Pjanića i IbiÅ¡evića, pitanje je da li bi ostao pri toj odluci. Znači, Papac neće igrati jer ima upalu pluća a tek se vratio u repku nakon dužeg odsustva, Pjanić je već napustio reprezentaciju dok IbiÅ¡ević nije ni doÅ¡ao na okupljanje. Sastav je veoma Å¡arolik, naročito vezni red gdje nema dvojice igrača od čije igre je zavisila igra reprezentaicje, Pjanića i Misimovića. S druge strane, Grci će doći da ostanu neporaženi a s obzirom u kakvom stanju su obje reprezentacije, očekujem nerijeÅ¡en rezultat na večeraÅ¡njem meču.

mythos

br. 1
skor: /
vreme: 17:00
Par: Shuai Peng - Li Na
Tip:1
kvota:2.3
kladionica: BETADRIA.com


Analiza:
Igraju 17. protiv 6. teniserke sveta.Ja bih prednost dao mladjoj od dve kineskinje.
Ona je ipak u boljoj formi ove godine,mada doduse Na Li nije pretereno puno ni igrala.
Do sada su se sastajale 4 puta i Li vodi sa 3:1 u pobedama:

RANK (SEED)YEAREVENTSURFACEROUNDWINNERSCORERANK (SEED)
0 2000NANJING 1HARDSN. Li6-0 6-1215 (1)
83 (2) 2004SHENZHEN 1HARDSN. Li6-1 6-489 (3)
33 2009STUTTGARTCLAYR32N. Li6-2 6-330
36 2011INDIAN WELLSHARDR64S.Peng4-6 6-3 6-37 (7)

Zadnji put su se sastale u Indijan Velsu i tu je slavina Peng 2:1 u setovima 4-6 6-3 6-3.