News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 07:56:17 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Bet-at-home

Started by El Fenomeno, October 03, 2007, 11:52:41 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Nije moguce smanjiti iznos, to je minimalna isplata kad se koristit Visa.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bush2

#61
ustvari ono se samo prebaci na kombo kad kliknem na drugu kvotu...










nishlije

Koliko treba dana da prodje da ti pare od affiliate legnu na kladionicarski nalog?
U junu sam ostvario proviziju od 48e, zatrazio sam isplatu ali jos mi nije dodata na kl.nalog a ovamo su resetovali za jul meec...

???

El Fenomeno

Trenutno imam problema bas sa njihovim partnerskim programom jer su prelaskom na novi softver izgleda dosta podataka izgubili bar kad je nas nalog u pitanju pa to pokusavam sa njima da sredim ali ne ide bas tako lako.
Sto se tice tvog pitanja nisam imao ranijih iskustava sa njima pa ti ne mogu da konkretan odgovor. To nikako ne bi trebalo da traje duze od 2-3 dana pa se nadam da si ti taj novac vec dobio.

pozz i srecno
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

nishlije

Nazalost nisam jer minimalna suma za isplatu je 50e, tako da mi je trebalo jos 2e :D

masic

jel dobra bet-home kladionica jer su sigurni sa isplatama

El Fenomeno

Sto se toga tice nema nikakvih problema!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

masic


bojankoske

Admin i u ovoj kladionici imam problem. Kako da izvrsim isplatu? Uplatu sam vrsio preko virtuona. I kad sam hteo isplatu uneo sam podatke od kartice pisalo je isplata u obradi. Posle par dana nije bila vise u obradi niti su mi legle pare. Zatim sam isao na transfer baneke uneo sam svift i iben i naravno sve podatke. Vec dve nedelje stoji isplata u obradi. Kako da povucem pare?

El Fenomeno

Nije mi jasno zasto je to tako. Ako ti pise da je transfer u obradi onda moras kontaktirati live support ili na mail service.sr@bet-at-home.com jer samo oni znaju o cemu se radi. Imas ga na nasem jeziku tako da ces veoma lako moci da stupis u kontakti i da dobijes potrebne podatke.
Visa kod njih radi tako da mi nije najjasnije zasto ti se desava taj problem.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bojankoske

Kontaktiro sam live supor i slao na nasem jeziku mail. Nama odgovora? U svakom slucaju hvala

El Fenomeno

Cudno mi to jer nisu nesto brzi ali skoro uvek odgovore. Jesi li ih dobio na live chat?
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bojankoske

Dali moze da se stornira tiket?

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Ezio

Povukao sam nekih 80 e sa bet at home ali mi je stiglo 74e.Plus provizija raifaizen banke koja je 3eura.U bet at home kazu da oni ne uzimaju proviziju ali da je tih 6 evra manjka verovatno jer je sve islo preko trece banke.Da li je imao neko slicna iskustava.Bezveze mi je da skidaju stalno po 6 evra za nista.
I da sto se tice rodjendanskog bonusa od 5 evra to sam dobio,pa me zanima jel imaju neki uslovi tu oko okretanja posto ja nisam znao pa sam ga ipak okrenuo 3x.