News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 03, 2024, 01:11:34 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Bet-at-home

Started by El Fenomeno, October 03, 2007, 11:52:41 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Ako uplatis 30 eura, imaces 30 eura na racunu, nece ti nista skidati.
Dobijes 50% bonus sto je 15 eura. Znaci, imaces ukupno 45 eura.
Tih 45 eura moras da okrenes 3 puta na kvotu 1.5 i vecu sto je ukupno 135 eura uloga.
Nije bitno koliko stavljas na tikete (ne mora 45 eura) samo je bitno da na kraju imas ukupno ulozeno min. 135 eura da bi mogao da povuces.
Kako si ulozio tako isto i povuces, posle 3-4 radna dana odes do banke i podignes novac.

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

skyboy991

Hvala , ako iskrsne neki problem, u kontaktu smo  ;)

skyboy991

Druze, pokusao da uplatim sa kartice na Bet at home, kazu da uplata nije autorizovana, u cemu je problem ???

Kurbla

iste probleme sam i ja imao sa BAH, i jednostavno nisam hteo da bijem glavu vec sam se prebacio na Unibet.

skyboy991


El Fenomeno

Ako imas problema sa karticom onda moras kontaktirati support, imas ih na nasem jeziku tako da ces lako naci resenje za svoj problem.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

skyboy991

Pokusacu, kad budem opet uplacivao jer sam sad uplatio na Gamebookers. Znas li koji su uslovi za isplatu sa GB ?

El Fenomeno

Gamebookers ima posebnu temu tako da razgovor mozemo nastaviti tamo:
http://forum.bonustipovi.com/index.php/topic,36.0.html
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

Moram pohvaliti ovdje rodjendanski bonus od bet-at-home bez ikakvih uslova  ;D
za razliku od ostalih kladionica...

El Fenomeno

Znaju oni da iznenade, lepo od njih.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

gec666

hej, htio sam da vas pitam, evo ja sam se upravo regao na bet-at-home pa me zanima kako se dobi onaj bonux od 5e ?

Hvala

El Fenomeno

Trenutno nema bonusa sem vaucera mada koliko znam u poslednje vreme ih nisu delili. Za sada samo 50% bonus na prvu uplatu a cim bude neka promocija bez depozita bice postavljeno u delu Bonusi.

Pozz i dobrodosao na forum.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

pera123

Imam otvoren racun na bet at home, pa me zanima kako se vrsi isplata preko Komercijalne banke Beograd.Tj koji swift koristim?U banci su mi dali dva.
Correspondent bank Dresdner bank ag swift  dresdeff 
i drugi ,
Beneficiary's bank Komercijalna banka A.D. Beograd.swift kobbrsbgxxx.
Kazu da se transakcije novca vrse preko komersijalne u frankfurtu ali meni nista nije jasno kako ja da ukucam dva ibana i gde ce pare otici....
Verovatno postoji  neko iz Beograda koji koriste komercijalnu banku za podizanje novca  pa je bolje obavesten.
Unapred hvala

El Fenomeno

A zasto nisi pitao banku koji od ta dva da koristis? Najbolje nijh kontaktiraj kako bi ti dali prave informacije kad su ti podaci u pitanju jer ti niko od nas ne moze dati savet sem ako i sam nije korisnik te banke.
I jedan savet koji dajem svima, uzmi Visu Virtuon...brze,bolje,jeftinije!  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Quote from: Berin on March 05, 2010, 10:54:34 AM
registrovan sam na BET-ET-HOME,dobio sam par listica.Danas sam  pokusao da prebacim nesto para sa racuna na VISA karticu svoju i ne mogu.Pise mi da je najmanja transakcija od 100E.Moze li se to smanjiti,hvala.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana