News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 10:20:34 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Bet-at-home

Started by El Fenomeno, October 03, 2007, 11:52:41 PM

Previous topic - Next topic

kozzzzzze

da li moze igde da se uplati sa paypala ili moneybooksa

izida

jel moze neko da mi pomogne kako da odigram tiket a ne singl posto mi nikako ne prihvato combo?

El Fenomeno

Pre svega bilo bi dobro da na zvanicnom sajtu pogledas deo *Vasa 1. opklada* gde mozes videti zvanicno upustvo kako odgirati tiket. To ce ti sigurno pomoci. Ako i to ne pomogne onda verovatno ne upisujes iznos koji ulazes na pravilan nacin. Ukoliko nije ceo broj, vec npr. ulazes 2.5 eura obavezno umesto zareza koristi tacku. Ako i to ne pomogne onda kontaktiraj live support.

pozz i javi sta je bio problem
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

izida

ma tek sam sad skapirao :D  ja sam shvatio iz njihovog "uputstva" da trebam da kliknem na kvotu i onda da kliknem na kombo ali mi to nije uspevalo....  ustvari ono se samo prebaci na kombo kad kliknem na drugu kvotu...

slasher

posto na bet at home isplata moze da se izvrsi samo preko moneybookers-a ili putem bankovne transakcije, a ja na moneybookersu nemam para, kako da izvrsim isplatu putem bankovne transakcije tj. sta trebam da upisem u poljima BIC (SWIFT-Code) i IBAN?

El Fenomeno

Te podatke ces uzeti iz banke u kojoj imas otvoren devizni racun.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

metallac

Ovako ja i brat se zajedno kladimo na njegovo ime je kartica i račun na moneybookers a na moje ime je bet-at-home jer smo i on i ja uzeli bonus ;D ;D i otvorili 2 računa.
sada bi ja htjeo da uzmem nešto para sa računa ali na moneybookers.Mene interesuje ovo:

Da li ja mogu s njegovog računa (sa moneybookers) uplatiti na moj račun na bet-at-home i onda sa bet-at-home poslati pare na moneybookers?

El Fenomeno

Ne moze sa njegovog moneybookers racuna na tvoj bet-at-home racun ali zato moze na tvoj moneybookers racun.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

alziraczizu

sta treba da se upise u ono polje CVC2 kad se uplacuje visa virtuon karticom?

El Fenomeno

Sigurnosni kod, nalazi se na drugoj strani kartice i cine ga 3 cifre.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

alziraczizu

Quote from: Admin on October 24, 2008, 08:14:44 PM
Sigurnosni kod, nalazi se na drugoj strani kartice i cine ga 3 cifre.
hvala, uspeo sam

slasher

#26
da li je neko podizao pare sa bet at home na moneybookers?
nakon sto sam dobio onaj bonus preko poruke odigrao sam 4 tiketa po 5 evra i sada hocu da podignem ceo iznos zajedno sa 10 evra koji sam uplatio preko MB, odem na isplatu izaberem moneybookers upisem iznos i odem na izvrsi transakciju, i gore mi se pojavi isplata u obradi minus taj iznos koji hocu da prebacim. nakon nekog par sati kada sam proveravao da li su pare legle na MB je bio isti iznos sto znaci da mi jos nisu legle, ulogujem se na bet at home na pocetnoj stranici mi je jos uvek isti iznos a kada odem na isplatu i odaberem MB u polju isplata u obradi pise nula.
sta da radim?

slasher

da li na bet at home radi live suport, posto vec dva dana pokusavam da ih pitam zasto ne mogu da izvrsim isplatu, i stalno mi pise da ce se opareter brzo javiti, ja ostavim prozor otvoren i po pola sata ali nista isto mi pise.
da li neko zna zasto ne mogu da izvrsim isplatu, cetiri puta sam uplatio po 5 evra od bonusa, nakon toga sam sa moneybookera prebacio 10 evra da bih mogao na njega da povucem i sada kada odem na isplatu preko moneybookera ukucam sav iznos koji imam na racun da mi isplate gore mi se pojavi isplata u obradi taj iznos i to mi tako stoji jos od subote uvece

El Fenomeno

Oni kao imaju live support ali ih je veoma tesko uhvatiti. Moj ti je predlog da posaljes mail i da sacekas odgovor. Mislim da oni treba da odobre tu isplatu i zato im se javi na service.sr@bet-at-home.com.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dignja

Ja imam slicno pitanje i situaciju kao kolega Slasher pa htedoh da vidim jel se doslo do ogovora umedjuvremenu.Znaci isto stvar,pokuvam da povucem novac na Moneybookers i posle vise od 12h nakon sto sam zatrazio isplatu i dalje stoji "Isplata u obradi: iznos koji sam trazio". Pa sam hteo da proverim jel zna neko da li ce ova transakcija biti izvrsena i ako oce posle koliko vremena?