News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 20, 2024, 07:15:10 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Bet-at-home

Started by El Fenomeno, October 03, 2007, 11:52:41 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno


BET-AT-HOME - DETALJI O KOMPANIJI
Naziv kompanije: bet-at-home.com Internet-Services Ltd.
Brend: bet-at-home.com
Adresa: Durisolstrasse 7, 4600 Wels, AUSTRIJA
Drzava: Austrija
Telefon: +43-7242/9001330
Fax: +43-7242/9001331
Kontakt E-mail: service@bet-at-home.com
BET-AT-HOME - PROFIL KOMPANIJE
Osnovana: Oktobar 1999
Na Internetu od: Februara 2000
Jurizdikcija: Austrija
Broj korisnika:
Godisnji obrt:
Godisnji broj opklada:
Uplatna mesta van Interneta: Da
BET-AT-HOME - O KLA?ENJU
Dozvoljeni singlovi: Da
Minimalni depozit: Nema minimuma za transfer depozita bankom, 10 EUR preko kreditnih kartica
Opcije deponovanja novca: transfer bankom, Kreditne kartice MoneyBookers
Prihvatljive kreditne kartice: VISA, MasterCard, Diners Club
Pravna ograni?enja: Ne
Troskovi depozita: Nema troskova
Minimalna uplata: 1 EUR
Maksimalna uplata: Zavisi od lige
Maksimalni dobitak: Zavisi od lige
Maksimalna isplata: Nema ogranicenja
Nacini isplate: transfer bankom, cekom
Troskovi isplate: Nema troskova
Valute: EUR, USD, GBP, CHF, DKK
Jezici: Nemacki, Engleski, Italijanski, Spanski, Svedski, Grcki,Srpski
Format kvota: Decimalni
Tehnologija sigurnosti servera: SSL
Kla?enje mobilnim telefonom: Ne
P2P kladjenje: Ne
Cet korisnicka podrska: Da
Bonus: 20% svakih tri meseca!
Ostalo: Besplatno SMS obavestavanje, Kviz, Sportske vesti, Statistika
Rejting ove kladinice je prosecan,moze se reci i ispod proseka D!!!
www.bet-at-home.com
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

#1
Imam dobra iskustva sa ovom kladionicom i u njoj igram vec nekih pola godine, i mislim da zasluzuju mnogo bolji rejting od ovog koji imaju trenutno,D.Tu je odlican bonus na prvi depozit do 33 eura kao i vauceri na 5,10 i 15 eura do kojih se moglo doci u raznim promocijama,a moram i da spomenem bonus od 50 eura svakog dana sto je za pohvalu.Ipak moram i da iznesem neke nedostatke.Kao prvo ponuda im i nije na zavidnom nivou,jeste da oni imaju skoro sve sportove i vecinu liga ali kada su u pitanju igre na golove,hendikepi i slicne opcije,tu su veoma slabi da ne kazem nikakvi.Od golova imaju samo under/over 2,5 i to ne za svaku utakmicu sto je za mene neprihvatljivo.Kao druga velika zamerka su kvota.Smatram da imaju jednu od najlosijih ponuda kad su kvote u pitanju.Ali naravno,i pored ovih nedostataka mislim da su kladionica koja je u usponu,koja svakoga dana napreduje i sa moje strane sve preporuke za igru u njoj.

www.bet-at-home.com
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

duki

Sve gore navedeno je tacno.I mene nerviraju nesto slabije kvote i losija ponuda,ali su jedna od retkih kladionica koja nepravi nikakve probleme oko uplate i isplate novca.
VISA kartica kod njih funkcionise besprekorno dok naprimer BWIN trazi jos mnogo nepotrebih informacija

torcidaWM

Zanima me u povoj kladionici oklada tko da prvi gol.... postoji opcija 1 i 2, nema x.... pa ako utakmica završi 0:0 je li oklada izgubljena ili se ulog vraća ako sam odigrao recimo prvi gol postigne gost a završi 0:0???

Poslao sam im par mejlova i ništa ne vraćaju ???

El Fenomeno

Mislim da gubis ali nisam siguran. Morao bih da proverim.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

slasher

da li na bet at home moze da se uplacuje i splacuje preko banca intesa internet kartice ili maestro card?

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

alziraczizu

registroavao sam se kod njih, sad me zanima da li mogu da uplacujem i podizem novac preko komercijalne banke?
da ne uzimam onu visa virtuon karticu u rajfajzen banci

El Fenomeno

Otvoris devizni racun u komercijalnoj i uplatis preko njega. Isto tako na njega povlacis novac samo sto je taj sistem mnogo sporiji od moneybookersa ili Vise Virtuon.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

alziraczizu

Quote from: Admin on October 05, 2008, 11:53:46 AM
Otvoris devizni racun u komercijalnoj i uplatis preko njega. Isto tako na njega povlacis novac samo sto je taj sistem mnogo sporiji od moneybookersa ili Vise Virtuon.
hvala, znaci moze
jos jedno pitanje, juce mi se sam hteo da uplatim tkt, i pisalo mi "vas kladiteljski racun je zatvoren",

dignja

Jel neko imo ovakav prob? kad sam pokuso da prebacim novac na nalog i izbaci mi ovo:Nažalost vaÅ¡a uplata nije autorizovana! 

El Fenomeno

To je verovatno zbog toga sto pokusavas da povuces novac nekim od metoda kojim nisi prethodno izvrsio uplatu. Moras malo detaljnije objasniti problem da bih mogao konkretno da ti odgovorim jer ovo sto si naveo nije dovoljno!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dignja

#12
Napravio prvi put nalog,ocu prvi put da prebacim pare tamo i izbacuje mi tu poruku.Pito tamo live suport i onaj lik nema pojma o cemu se radi ali se "kune" da nije do njih.Naravno preko virtuon kartice.

El Fenomeno

Proveri ponovo broj kartice! Moguce da upisujes iznos a da nemas dovoljno na kartici. Pazi kad upisujes iznos na tacku i zarez ako ne pises ceo broj. Proveri da li ti jos uvek traje virtuonka, mozda je istekla! Ako nije nista od ovoga onda stvarno ne znam sta je u pitanju.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

kozzzzzze

da li moze igde da se uplati sa paypala ili moneybooksa