News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 09:09:08 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tiketi za April 2011.

Started by El Fenomeno, April 02, 2011, 09:15:43 PM

Previous topic - Next topic

krko



.[col].

A pazi sta sam promasio, BVB kome trebaju 3 boda, Salzburgu koji je vodio 2-1 i Galata sugava isto vodila 1-0, ali je i Zeljo u fiksu gubio do 75 minute sa 0-2.  .[:-))].

El Fenomeno

Lep tiket, steta sto nije doslo samo ja taj Dortumnud ne bih stavio u zivotu. Jedino taj tip, sve ostalo ok.

Ja sam danas posle 100 godina uzeo pare u lokalu. Odigram tri utakmice na 500 din za dobitak od 3700.

1. Accrington   daje 2 gola   3:0
2. Sturm          daje 2 gola   0:5
3. Arbroath     2+ prvo pol.  2:0
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

Je ovo su utakmice poslije 17:00h koje sam trazio, tako da sam igrao ono sto je bilo, al eto. Opet realno Salzburg je trebao dobiti, pa makar i Galata ova, ako vec ne BVB, ali sam racunao Levekusen dobio, i ovi moraju zapeti, al dobro. I tiket je dobitni na sistemu, 135  .[;-)]..

bozicso

danas sam razočaran ponudom zbog Uskrsa, btw srećan Uskrs svima koji slave  .[:-)].
ali da se ubije popodne jedan mali tiket

opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

bozicso

opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

bozicso

al me oladi Volandri ne mogu verovat, ovaj konj igra povreÄ'en i neće da preda meni u inat  .[oOo}.
sutra za sve Å¡to imam na Lopeza protiv njega, planiram oko 5.000â,¬ ako mi puste sve, čekam kvotu pa da bacim odmah
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

El Fenomeno

Ja mrzim da igram tenis bas zbog ovakvih stvari....povreda, predaja itd....a posebno sto bas i nisam neki strucnjak.

Sta da ti kazem brate sem da ti pozelim sutra puno srece!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bozicso

nisu mi dali da igram za ceo iznos Lopeza pa sam morao dodat neÅ¡to i meni niÅ¡ta sigurnije danas od Partizana, mada bi radije video neÅ¡to drugo tu  .[:-))].

opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

kockar_ns


bozicso

#54
Betsson, inače imaju takmičenje. da ne dužim o samoj kladioni, imaju takmičenje koje traje do 18.05. prva dvojica idu na finle LŠ sigurno. nagrade su za prvih 40 tako da jedan koji će biti izvučen slučajno od 3 do 40 mesta pravi društvo onoj dvojici. ostale nagrade prilično solidne:
takmičenje traje od 18.04. do 18.05.  na moju nesreću ja sam za njega tek čuo 21.04. ali sam već upao među prvih 40. boduju se samo pogođeni tiketi i gleda se kvota i ulog. odnos je ulog 10€ na kvotu 10 = 2,5 poena
imate i kalkulator na sajtu da vam računa za veće uloge, manje kvote i sl. možete igrati i 100 tiketa, broji i singlove, sve što je dobitno. ko ima račun tamo nek se oproba. možda se nešto i ubode, iako je kraj jako daleko




opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.