News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 18, 2024, 08:19:57 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 26.03.2011.

Started by El Fenomeno, March 26, 2011, 12:05:35 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Vreme za prijavu je proslo....svim takmicarima puno srece do kraja!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

BET365 daje bonus 100%....ulozi 100e i dobices od njih jos 100e. Opsirnije o ovoj promociji ovde!


Takmicenje pocinje 01.03.2011. a zavrsava se 31.02.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Hare88

#1
Br. 7
Skor: 4/6 (+82)
Vrijeme: 19:15
Par: Bosna i Hercegovina - Rumunija                      FT 2:1
Tip: X
Kvota: 3,25
Kladionica: BET365

Analiza: Večeras će se u Zenici na stadionu Bilino polje odigrati meč koji će u mnogome odrediti ambicije ovih reprezentacija u daljem toku kvalifikacija. Bosna i Hercegovina se nalazi na četvrtom mjestu sa 4 boda iz tri odigrane utakmice dok je Rumunija peta sa samo dva boda iz isto toliko odigranih utakmica. U ovu utakmicu ulaze sa najviÅ¡im ambicijama te su skoro pa ubjeÄ'eni da će savladati Rumune koji sa druge strane isto to najavljuju, pa čak u pojedinim komentarima potcjenjuju ekipu Safeta SuÅ¡ića. On je u ovoj sedmici imao problema sa povredama Hasagića i Pjanića ali po zadnjim informacijama oni će biti spremni. S druge strane, Chivu je upitan u gostujućoj reprezentaciji. Od njegovog igranja bi moglo zavisiti da li će na ovoj utakmici biti viÅ¡e golova ali ja sam ipak miÅ¡ljenja, bez obzira na to, da će ovo biti tvrda utakmica jer je ulog veliki. S toga, imam neki osjećaj da bi večeraÅ¡nja utakmica mogla zavrÅ¡iti nerijeÅ¡eno jer sigurno da ove stvari oko suspnezije Saveza utiču na igrače te da neće odigrati utakmicu na onom nivou kako bi trebali.

The_Tabak

#2
Br. 9
Skor: 5-0-3
Vreme: 20:00
Par: Albanija - Belorusija                        FT 1:0
Tip: X
Kvota: 3.10
Kladionica: BET365

Analiza: Prvu utakmicu su Belorusi dobili rezultatom 2-0. Na tabeli ove selekcije stoje sasvim dobro kada uzmemo u obzir njihov rejting. Obe selekcije igraju sa malo golova. Belorusi u 4 utakmice jos nisu primili ni jedan pogodak, sto kaze da oni imaju stvarno cvrscu odbranu. Albanci igraju trvrdi fudbal, sa malo golova i cesto 0-0 kod kuce. To je i rezultat koji ocekujem danas. Na prijateljske utakmice koje su obe selekcije odigrali, Albanci su odigrali 0-0 sa Makedonijom, a izgubili 1-2 od Slovence. Belorusi su pobedili Omana 0-4 i remizirali sa Kazahstanom, 1-1. Obe selekcije ce imati glavni cilj da ne izgube i da sacuvaju svoju mrezu. Sa druge strane, nemaju ni jedni ni drugi rasni strelci koji moze resiti utakmicu sa jednim potegom, tako da ocekujem remi. Sretno svima.

Neshone

#3
br.10
skor:5/9
vreme:18:00
Par:Georgia - Croatia
Tip:2
kvota:1.62
kladionica: BET365

Analiza:

Bez ikakve dileme hrvatska reprezentacija u ovom mechu je veliki favorit statistike tako ne govore ali mislim da Gruzija nema sta da trazi protiv Hrvatske. Hrvati su u svojoj grupi i glavni favoriti za prvaka grupe ali moraju opravdati sva ta ocekivanja. Mali problema sto se tice napada jer Ivica Olic veceras nece moci da zaigra ali mislim da to nije nikakav nedostatak jer Hrvati itekako imaju zamenu za njega. Modric u poslednje vreme igra lepo i ocekujem da danas pobedom svi budu zahvalni upravo njemu. Na tabeli se nalaze sad na prvom mestu iza njih su Grci koji imaju i dva boda manje ali imaju jako laku utakmicu danas. Medjutim Hrvatska mora igrati mech i u Grckoj u kojoj tesko da ce slaviti pa ocekujem da danas ozbiljno zaigraju i pobede malecnu gruziju. Koeficient me je iznenadio jer sam ocekivao da ce biti manji ali Gruzija do sada i nema toliko los ucinak nasuprot iznenadili su u dosadasnjem delu jer su bez poraza Ali i jedina pobeda je pobeda nad Maltom koja je ocajna. Dok su za Izrajelom Grckom I Latvijom odigrali nereseno ali itekako da je doslo vreme da i oni izgube. Hrvatska je samo protiv Grka imala problema i igrali su 0:0 ali sam bas pao i taj mech i pratio sam ga uzivo i stvarno nisu imali srece.


Tip odbijen jer nije postavljen najkasnije pola sata pred pocetka meca/Admin

komi01

#4
br.6
skor:2/0/3
vreme:21:00
Par:Chicago Fire v Sporting Kansas City           FT 3:2
Tip:X
kvota:3.20
kladionica: BET365

Analiza:
Chicago: prvu utakmicu je odigrao protiv Dalasa i rezultat je bio 1:1. Ono sto je zanimljivo na toj utakmici je da su poveli ali su samo minut posle primili gol i tako je ostalo do kraja iako je Dalas imao igraca manje od 55-og minuta. Jos je rano da se govori u kakvoj su formi jer je sam pocetak prvenstva ali nisu bas poceli kako su ocekivali jer bi bilo idealno da su u gostima uzeli 3 boda jer su imali i vodjstvo i igraca vise citavih 35 minuta.
Kansas: Kansas je poceo sezonu mnogo bolje jer su uspeli da dobiju Chivas na strani rezultatom 3:2. Sad opet igraju u gostima i verovatno ce biti rastereceniji i sigurno su favoriti u odnosu na Chicago.
Ako se pogledaju sastavi moze se videti da je Kansas za nijansu skuplji tim i nesto iskusniji po godinama, njihova medjusobna statistika prosto navodi na neresen ishod pre svega jer su trecinu svojih medjusobnih meceva odigrali nereseno a jos je veci procenat (5/8) prvih utakmica u prvenstvu koje su zavrsene nereseno. I na kraju treba reci da je kvota u padu na gosta i iks. Sve u svemu tipujem na nereseno.

drasko

#5
br. 6
skor: 3/5  +110
vreme: 20:45
Par: Ireland - FYR Macedonia                      FT 2:1
Tip: 3+
kvota: 2.20
kladionica: BET365

Analiza: Nema mnogo stvari koje idu u prilog mom tipu za večeras ali ću ipak probati pa šta bude. Irci ulaze u utakmicu kao favoriti i to mozda malo veći nego što sam ja lično mislio. Prvi golman im je povredjen i to je veliki hendikep za njih kao i nekoliko igrača iz odbrane. Do sada su u kvalifikacijama kod kuće uvek igrali mečeve sa dosta golova, protiv Rusije 2:3 i protiv Andore 3:1. Makedonija igra loše u ovim kvalifikacijama, pod velikim su pritiskom kako igrači tako i selektor i sigurno je da će večeras probati da poprave utisak a sigurno je da će mnogo zavisiti od igre Gorana Pandeva koji je prošle nedelje svojim golom izbacio Bajern iz Lige šampiona. Kvota je dobra i vredi probati.
.[pozz].

JanVesely

#6
br. 5
skor: 3/4 (+257)
vreme: 03:00
Par: Utah Jazz vs Dallas Mavericks   FT 77-94
Tip: 2(-4.5)
kvota: 1.71
kladionica: BET365

Analiza:

Utakmica izmedju dva tima iz Zapadne konferencije koji ulaze u ovaj duel sa razlicitim ambicijama. Odlicni Dalas predvodjen Dirkom Novickim gledace da dobrim rezultatima do kraja regularne sezone povrati drugu poziciju na Zapadu pred pocetak plej ofa. Trenutno su treci sa jednom pobedom manje od Lejkersa. Na drugoj strani, Utah Jazz je jedno od najvecih razocarenja ove sezone, bar sto se tice njenog drugog dela. Od trenutka kada je izbio sukob izmedju trenera Dzerija Slouna i prve zvezde tima Derona Vilijamsa, poceo je sunovrat ove ekipe. Prvo je Sloun napustio tim a zatim je  Vilijams trejdovan u Nju Dzersi. Ali rezultati su posle toga postali jos slabiji, tako da tim koji je godinama unazad bio redovan ucesnik plej ofa, sada ima samo minimalne sanse da se plasira medju osam najboljih ekipa na Zapadu. Trenutno na deset utakmica pre kraja regularne sezone, Juta je cetiri pobede iza Memfisa na osmom mestu a mec sa Dalasom sigurno nije dobra prilika za domacina da zabelezi pobedu.