News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 26, 2024, 10:15:21 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 23.03.2011.

Started by El Fenomeno, March 23, 2011, 12:42:17 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Vreme za prijavu je proslo....svim takmicarima puno srece do kraja!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

BET365 daje bonus 100%....ulozi 100e i dobices od njih jos 100e. Opsirnije o ovoj promociji ovde!


Takmicenje pocinje 01.03.2011. a zavrsava se 31.02.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Neshone

#1
br.8
skor:4/7
vreme:19:00
Par:Radnicki - Crvena Zvezda(+10.5)           FT 90:82
Tip:H1
kvota:1.83
kladionica: BET365

Analiza:

U Zvezdi je opsti haos, nemaju para ni da plate da igraju ove sezone ali ne znam ni sam kako su je poceli. Bilo je price da uopste nece ni poceti. Nakon NLB lige u kojoj su na jedite jade opstali sada je pocela i Srpska liga. Ocekujem da Radnicki ovde bez ikakvih problema dodje do pobede  i to velike. Klub sa Malog Kalemegdana je napustio i trener Mihailo Uvalin. Dosao je novi trener SaÅ¡a Nikitović ali sve tu ne stima. Zvezda je jos odavno ostala bez Džamara Janga a bilo je i prica  da bi i ostali iskusniji prvotimci  mogli da napuste klub. Najbolji igraci crveno-belih Rikardo MarÅ¡ i Strahinja MiloÅ¡ević takodje su napustili klub i danas sigurno nece nastupiti. Ipak klub demantuje da su otisli ali su naglasili da imaju alergiju ipak mislim da su to suplje price.  ORadnicki je uvek igrao dobro na svom terenu i oduvek je bilo tesko ih dobiti. Medjutim sada su stvari znatno promenjene. U poslednjem kolu NLB lige Strahinja MiloÅ¡ević nije bio u sastavu Zvezde proÅ¡le srede protiv Zagreba. Zvezda je izgubila ali rezultatski znacaj nije imao smisla. I danas poraz je siguran ali ocekujem i veliku razliku jer velike su sanse da se Zvezda pojavi na parketu sa skroz imenjenim timom. Novi je trener pitanje je kako ce se uklopiti pa mislim da su kladionice pogresile sa hendikepom i da ce biti mnogo veci.

chale86

#2
br.4
skor:1/2
vreme:23:30
Par:Godoy Cruz v Independiente  FT 1-1
Tip:H1
kvota:3.10
kladionica: BET365

Analiza: Za danas sam se odlučio za ovaj meč izmeÄ'u Godoy Cruz v Independiente ali neigraju ligu nego Copa Libertadores južno američku ligu Å ampiona. Mislim da u ovoj utakmici je Godoy Cruz veliki favorit protiv independiente igraju u vrlo zanimljivoj grupi gde se nalaze joÅ¡ LDU Kito koji je na prvoj poziciji sa 6 bodova ali ima utakmicu viÅ¡e od godoy cruza koji isto ima 6 bodova i joÅ¡ jedna ekipa u grupi ima 6 bodova Penjarol dok independiante ima 3 boda. mislim da u ovoj utakmici ekipa godoy cruz bi trebala lako da pobedi sa dva ili viÅ¡e razlike  ekipu independiente jer u dosadaÅ¡njim meÄ'usobnim susretima skor je:5 pobeda godoy cruz 2 nereÅ¡ena i 1 pobeda independiantea. joÅ¡ je i ovo zanimljivo jer u svih 5 pobeda Å¡to je ostvario godoy cruz su bili sa 2 ili viÅ¡e golova razlike. i joÅ¡ jedan razlog zaÅ¡to sam se odlučio baž za ovaj meč jer ove dve ekipe igrale su pre 10 dana godoy cruz ih je pobedio u gostima sa 3:1 i mislim da će i kod kuće ih pobediti sa 2 ili viÅ¡e golova razlike. a i kvota je dosta velika pa vredi odigrati Pozz Srećno

BaD_AppLe

#3
br.6
skor:3/5
vreme:20:45
Par:Ayr Utd.-Forfar                              FT 0:1
Tip:1
kvota:1.85
kladionica: BET365

Analiza:Ayr se nalazi na poziciji 2. i imaju prednost od 2 boda od ekipe Brechina koja se nalazi na poziciji 3. ,dok se Forfar nalazi na poziciji 4. sa zaostatkom od 6 bodova ! Ayr kao domacin rijetko kad kiksa od ukupno 45 osvojenih bodova oni su na domacem terenu osvojili 29 sa skorom 9-2-3 ,Forfar na drugoj strani kao gost se nije proslavio bas, njihov skor u gostima je 5-2-6 ukupno 17 bodova ! Sve ovo nije toliko ubedljivo koliko forma i ekipa,dakle na zadnjih 5 utakmica Ayr ima 12 osvojienih bodova od mogucih 15 , 4 pobjede i 1 poraz,a Forfar u zadnjih 5 utakmica su osvojili SAMO 4 boda !! 1 pobjeda 1 remi i 3 izgubljene utakmice ,takodje Ayr zeli da ostane na poziciji 2. jer je proplasirana ekipa Livingston koja drzi poziciju 1. od pocetka takmicenja veoma daleko zaostatak je 16 boda ,sa ovom pobjedom Ayr bi prakticno obezbjedio play off .

komi01

#4
br. 3
skor: 1/0/1
vreme: 16:30
Par: AJLA TOMLJANOVIC VS JAMIE HAMPTON           FT 1:2
Tip: 1
kvota: 2.25
kladionica: BET365

Analiza: Na ovom mecu cu odigrati protiv favorita, a evo i zasto. Tomljanovicka je skoro tri godine mladja teniserka i trenutno je na 173-em mestu wta liste dok je Hamptonova 127-a na listi sto mislim da i nije neka velika razlika. Tomljanovicka je trenutno u naletu i vezala je 5 uzastopnih pobeda na Clearwater ITF-u. gde je uspela da od 5 meceva na 4 da resi prvi set u svoju korist. I taj turnir se igrao na tvrdoj podlozi sto nam govori da joj takva podloga odgovara. Inace ove dve teniserke su odigrale vec jedan mec ali na sljaci koji je zavrsen predajom Tomljanovicke pri rezultatu 7-5 3-2 za Hampton. Sa druge Strane Hampton je danas favorit ali ona je vec igrala 2 kola kvalifikacija za ovaj turnir, a poslednji mec protiv Flipkens je dobila nakon 3 seta  i mislim da danas mozda nece imati snage za neki duzi mec. Prema tome ocekujem da Tomljanovic dobije prvi set a posle samo da odrzi koncetraciju i privede mec kraju i pobedi.

milance1988

#5
br.10
skor:4/9   +115
vreme:17:30
Par:Gisela Dulko - Elena Vesnina              FT 0:2
Tip:tr 0-2
kvota:4.33 (*4.00)
kladionica: BET365

Analiza:

Ove duel dve veoma poznate teniserke koje si iznenadjivale i teniserke iz top 10 par puta.Gisela Dulko je trenutno 47. teniserka sveta i u ovoj godini igra dobar tenis.Osvojila je i turnir u Acapucu koji se igra na sljaci.U Indian Velsu je ispala od Kanepi u drugom kolu,sto govori da joj tvrda podloga bas ni ne ide od ruke...Vesnina je trenutno 56. teniserka na WTA listi.Ove sezone ne igra bas sjajno.Imala je duzu pauzu zbog povrede i vratila se na teren skoro.Njih dve do sada su se sastajale 2 puta i trenutni skor je 1:1.Prvi suseret je bio davne 2007. godine i tada je slavila Dulko u Portorozu.Drugi susret je bio u Americi tacnije u New Havenu i tada je bila bolja Vesnina.Mislim da Vesnini odgovara turneja po Americi to je pokazala i prosle godine kad je briljirala na tim turnirima,tako da mislim da ce to nastaviti i ove godine.Vesnina je takodje poznata i po svo dobrom forhendu koji bi trebao da bude kljucan udarac u ovom mecu.Ako je bude krenuo mislim da omalena i sicusna Dulko nece imati sta da trazi,pogotovo kad znamo da je ona vise defanzivna teniserka.Tako da je moj tip ovde tr 0-2.Srecno


dtabak

#6
br. 3
skor: 2/2
vreme: 23:30
Par: Detroit Pistons    - Miami Heat   FT 94-100
Tip: Miami Heat - 8.5
kvota: 1.90
kladionica: BET365

Ekipa Majamija vise nema pravo na pogreske do kraja regularnog dela, ako zele da udzu u playoff sa sta je moguce bolji skor. Na pocetak sezone svi su prognozirali da ce lako da budu najbolji u celoj ligi, ali se pokazalo da dream team ima puno nedostataka. Veceras gostuju kod Detroit Pistons, tim koji igra prosecno ove sezone, i koga su ove sezone dobili vec 3 puta. Kod kuce je bilo 97:72 i 88:87, a u gostiju su pobjedili 106:92. I veceras ocekujem laka pobjeda Majamija. Nakon dolaska Mike-a Bibby-a, ekipa je dobila vise opcija u napadu i vise poena igraca sa klupe, sta daje malo vise odmora za prvu petorku, sto do sada je bio vrlo veliki problem, jer su James, Wade i Bosh su morali igrati ponekad i citav mech. Vrlo bitan podatak je to sto u zadnja tri mecha Majami je dozvolio da Detroit postize u proseku po 83.7 po mecu sto sugerise da je puno moguce da i veceras se to dogodi. Oba tima nemaju neka izostavljenja za ovaj mech, Kod Majami Mario Chalmers ce pauzirati do pocetka aprila, a neizvesniji za nastup je Joel Antony, dok kod Detroita vraca se Richard Hamilton koji je propustio zadnji mec nakon smrti njegovog deda. Dakle moj tip visoka pobeda gostiju. Sretno !!!

Banega

#7
br.5
skor: 2/4
vreme: 03:30
Par: San Jose Sharks    -    Calgary Flames  FT 6-3
Tip: 2
kvota: 3.25
kladionica: BET365


Analiza: Veceras probam ovo iznenadjenje po veoma solidnoj kvoti, za malo manje hrabre konacan ishod ukljucujuci i OT. Statistika nije na strani  Calgary Flamesa kada su njihovi nastupi u gostima, oni se nalaze na 8. poziciji sa 85 bodova, ali i imaju 75 utakmica, znaci jos im je ostalo svega 9. IMaju skor  27- 10-11-27, sto bi se reklo srednje zalosna ekipa. Vec sam napomenuo da oni mnogo bolje igraju kod kuce, ali to veceras nije slucaj, medjutim igraju protiv San Jose Sharksa, koji su reklo bi se obezbedjeni plasmana medju osam najboljih sa 92 boda i 72 odigrane tekme uz skor 32-10-8-23. San Jose je veoma opasna ekipa, i moze svakog napuniti sa hendikepom, medjutim ja njih volim loviti u gostima kada su koeficijenti dobri, a oni nesto ne igraju posebnu kada su kuci, to kod njih nema nikakve veze i bas zato sto mogu izgubiti od dosta slabijih ekipa, i to se veoma cesto dogadjalo, a Flamesi bi trebalo probiti i ova 2 boda je su njih neophodna, dok za ajkule nisu. Zato su i bukiji postavili vissokih 2.00 na Sharkse, sto je po meni i realno. Inace ovde 2 kao konacan ishod, ili za manje hrabrije X2, je jos realniji tip. Nazalost, ovde moram igrati 2 cisto zbog pravilnika u takmicenju. Srecno!