News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 07:57:52 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Expekt

Started by El Fenomeno, October 03, 2007, 11:48:49 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Nemoj mnogo da razmisljas,brzo povuci pare i hvataj bonus.Evo sta oni podrzavaju od kartica:
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

alziraczizu

kakva su vasa iskustva sa ovom kladionicom?
jel moze neko da je uporedi sa bet at homom? koja je bolja?

El Fenomeno

Nema tu nesto mnogo da se uporedjuje, Expekt je jednostavno mnogo bolja kladionica od Bet-at-home a dokaz za to je i sam rejting ove dve kladionice.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

alziraczizu

#18
registrovao sam se na expert, i hteo sam da uplatim neke pare na racun, tamo pise da treba da se posalje skenirana licna , kartica, uradio sam to poslao im na mail, nista mi nisu odgovorili, u cemu je fora? jel se salje na ovaj mail support@expekt.com

metallac

#19
Quote from: alziraczizu on October 25, 2008, 05:25:15 PM
registrovao sam se na expert, i hteo sam da uplatim neke pare na racun, tamo pise da treba da se posalje skenirana licna , kartica, uradio sam to poslao im na mail, nista mi nisu odgovorili, u cemu je fora? jel se salje na ovaj mail support@expekt.com

Da nisi stavljo password na slike (ako si ih zapakovao u rar),u svakom slučaju javi se na podršku na našem jeziku support.hr@expekt.com .

Ja sam imao isti problem javio sam se njima i rekli su mi da pošaljem podatke na documents@expekt.com i sve je bilo OK u vrlo kratkom vremenu.

alziraczizu

Quote from: metallac on October 26, 2008, 12:45:27 AM
Quote from: alziraczizu on October 25, 2008, 05:25:15 PM
registrovao sam se na expert, i hteo sam da uplatim neke pare na racun, tamo pise da treba da se posalje skenirana licna , kartica, uradio sam to poslao im na mail, nista mi nisu odgovorili, u cemu je fora? jel se salje na ovaj mail support@expekt.com

Da nisi stavljo password na slike (ako si ih zapakovao u rar),u svakom slučaju javi se na podršku na našem jeziku support.hr@expekt.com .

Ja sam imao isti problem javio sam se njima i rekli su mi da pošaljem podatke na documents@expekt.com i sve je bilo OK u vrlo kratkom vremenu.
nisam, posalo sam im preko hotmail maila, nisam nista zipovao, posalo sam im mail na ovu adresu shto si rekao, videcu sta ce odgovoriti

masic

jel moze jedno pitanje u vezi kladjenja preko mobilnoga koju treba adresu upisati da bih se kladio preko mobilnog na expekt kladionci.

El Fenomeno

Ne znam tacno na kakvu adresu mislis?
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

masic

za expekt kladionicu koju treba adresu upisati dabih se kladio preko mobilnog telefona.

patrik

Uplatio sam na visa virtuo pare, povezao sa racunom na expertu...

Na expertu mi pise...kredit:  0.00 EUR

Sta je potrebno da uradim da bi ostvario pravo na bonus?(Jel moram da uplatim singl na 50e da bi dobio 50e(bonusa))?
I zasto mi pise 0.00 kad imam pare na kartici?
Mnogi grese iz straha da ne pogrese.

izida

a jel si uplati depozit na sa te kartice na racun koji imas na expektu?

El Fenomeno

Ti imas novac na kartici ali moras da izvrsis depozit na racun u kladionicu.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

patrik

Hvala obojci na odgovoru...nisam uplatio na expekt racun... :-X Odradio sam,sad je sve ok  ;)
Mnogi grese iz straha da ne pogrese.

Nebojsa

#28
Jel i dalje kada se plaća preko virtuonke je depozit 5 evrića,zatim ako sam dobro ukapirao,ispod 10 evrića ne isplaćuju,pa onda ustvari ispada da je depozit 15evrića?

Shuster92

QuoteTroskovi isplate: Bez troskova u Evropi, 20 USD za zemlje van Evrope.

Da li se Evropa odnosi samo na clanoce evropske unije ili na sve drzave u Evropi?