News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 26, 2024, 03:55:21 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Expekt

Started by El Fenomeno, October 03, 2007, 11:48:49 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno


EXPEKT - DETALJI O KOMPANIJI
Naziv kompanije: Expekt.com Ltd
Brend: expekt.com
Adresa: Expekt.com Ltd
The Strand 114
GZR02 Gzira
Malta
Drzava: Malta
Telefon: Bez telefona, oni pozovu ako posaljete telefon i pitanje.
Fax: +44 (0) 870 112 3841
Kontakt E-mail: support@expekt.coom
EXPEKT - PROFIL KOMPANIJE
Osnovana: 1999.
Na Internetu od: 1999.
Jurizdikcija: Malta
Broj korisnika: Preko 200.000
Godisnji obrt: Preko 300.000.000 Eura
Godisnji broj opklada: N/A
Uplatna mesta van Interneta: Da
EXPEKT - O KLA?ENJU
Dozvoljeni singlovi: Da
Minimalni depozit: 10 Eura
Opcije deponovanja novca: Banka, Western Union, VISA/Mastercard
Prihvatljive kreditne kartice: VISA/Mastercard
Pravna ograni?enja: Ne prihvataju korisnike iz SAD-a
Troskovi depozita: VISA/Mastercard 2.5%, bez troskova na druge nacine deponovanja
Minimalna uplata: 0.1 Euro
Maksimalna uplata: 50.000 Eura
Maksimalni dobitak: 50.000 Eura
Maksimalna isplata: Bez ogranicenja
Nacini isplate: Transfer na racune u bankama
Troskovi isplate: Bez troskova u Evropi, 20 USD za zemlje van Evrope.
Valute: sve poznatije
Jezici: 18 jezika, pogledajte na njihovom sajtu
Format kvota: Svi formati kvota
Tehnologija sigurnosti servera: SSL
Kla?enje mobilnim telefonom: Da
P2P kladjenje: Ne
Chat korisnicka podrska: Ne
Bonus: 100% bonus na prvu uplatu
Ostalo: Livescore sa sms-om, statistike
www.expekt.com
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

#1

Expekt kladionica je stvorena iskljucivo za Internet kladjenje sto znaci da uslugu kladjenja pruzaa iskljucivo putem Interneta. Kladjenje u Expekt kladionici je jednostavno, sigurno i lako dostupno. Mozete se kladiti 24 sata na dan i sve do 5 minuta prije pocetka susreta.

Expekt nudi mogucnost kladjenja na veliki broj susreta u svim sportovima pa obicno ima u ponudi 1.000 susreta nedeljno

Da bi ste se kladili morate otvoriti racun prijavom na sajtu Expekt kladionice. Kada se prijavite dobicete korisnicki broj. Taj korisnicki broj koristi se prilikom kontakta sa Expekt kladionicom. Otvaranje racuna je besplatno a racun mozete zatvoriti kada god zelite. Sve transakcije na Vaseg kladionicarskom racunu pohranjuju se na nacin slican bankovnim racunima. Imate potpunu kontrolu nad svojim opkladama. Vas kladionicarski racun aktivirate uplatom novca na jedan od racuna Expekt kladionice ili putem VISA/Mastercard-a. Ukoliko izvrsite uplatu kreditnom karticom novac je na Vasem raunu u roku od jednog minuta a kladjenje mozete zapoceti odmah. Pre uplate kreditnom karticom neophodno je da potvrdite vas identitet time sto cete na mail Expekt kladionice ili faxom poslati kopiju lica i nalicja Vase VISA ili MasterCard kartice i kopiju pasosa ili licne karte. Kada se postupak Vase identifikacije izvrsi mozete izvrsiti uplatu karticom. Kod uplata putem bankovnog racuna odnosno deviznom doznakom, vazno je navesti Vas korisnicki broj kao i Vase ime. Proci ce 3 do 4 dana prije nego sto prime potvrdu banke i stave sredstva na Vas racun tako da se mozete kladiti.

Kladjenje je vrlo jednostavno. Logujete se sa Vasim korisnickim imenom i lozinkom koje odaberete prilikom prijave. Nakon logovanja na Vas racun moci cete se kladiti na susrete za koje Expekt ima koeficijente u tom trenutku. Jednostavno izaberite susrete na koje se zelite kladiti i kliknite na odgovarajuce koeficijente. Na ovaj se nacin izradjujete Vas listic kombinovaci do 20 susreta. Potom odabirete iznos koji zelite uloziti i zavrsavate potvrdom oklade. Dobitci su isplaceni direktno na Vas kladionicarski racun odmah nakon sto je posljednji susret na listicu zavrsen. Nakon toga mozete, u bilo koje vrijeme, zatraziti isplatu sa Vaseg kladionicarskog racuna na Vas bankovni racun. Nema naknada za drzave u kojima Expekt ima bankovne racune. Novac obicno bude na Vasem bankovnom racunu u vremenu od 1 do 5 dana zavisno od banke.

Expekt nudi jedne od najboljih koeficijenata na trzistu. Nudeci koeficijente iskljucivo na Internetu smanjili su administrativne troskove pa mogu ponuditi bolje koeficijente u udnosu na neke tradicionalne kladionice.

Rejting ove kladionice je B!!!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

izida

Uplata/Isplata:Minimalna uplata je 5?.Uplata je mogu?a preko Visa-Mastercard platnih kartica.Primaju Visa Virtuon platnu karticu.Moneybookers je ovde podrzan.Isplata je mogu?a nazad na visa platne kartice, bankovnim transferom ili na Moneybookers
po ovom opisu sa http://kladionicar.web1000.com/expekt.htm  primaju virtuon karticu i posto pise da je isplata moguca nazad na karticu,da li to vazi i za virtuon?  i jel moze neko malo da pojasni oko tih bonusa,vidim da daju bonus 100% na 35eura,jel oni te pare koje ulozim odmah dupliraja i posle koliko vremena to moze da se podigne ili kako to vec ide????

El Fenomeno

Kao prvo ako ulozis novac preko Visa Virtuon kartice naravno da mozes da ih povuces.A sto se tice bonusa ukoliko ulozis 35 eura ili sada 50 eura odmah dobijes na svoj racun 100%.Evo ti i pravila:
Bonus na prvu uplatu do €50 za sve nove korisnike
QuoteIzvršite svoju prvu uplatu na kladioni?arski ra?un - poklanjamo vam 100% bonusa na prvu uplatu do €50!

3 jednostavna koraka do velikog bonusa:
   Otvorite ra?un na Expekt.com
   Uplatite najmanje 10 eura na vaš Expekt.com ra?un.(Ukoliko za uplatu na kladioni?arski ra?un koristite Moneybookers ne?ete mo?i ostvariti pravo na bonus).
   Pošaljite nam e-mail na 50eurbonus@expekt.com sa vašim korisni?kim brojem i upla?enim iznosom. 100% bonusa do €50 biti ?e dodano na vaš ra?un kroz 48 sati.

Molimo pošaljite zahtjev emailom tek kada je novac dostupan na vašem kladioni?arskom ra?unu. Napominjemo da za uplatu deviznom doznakom treba 4-6 radnih dana kako bi novac bio dozna?en na vaš kladioni?arski ra?un.

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Ovo su kompletna pravila i uslovi za bonus:
Quote100% First deposit bonus

Date of publication: 12/10/2007 (DAY/MONTH/YEAR)

Version number: 1.1

- Bonus ponuda vrijedi samo za prvi uplatu izvršenu na expekt.com kladioni?arski ra?un izme?u 15/10/2007 i 31/12/2007.

- Najmanji iznos uplate za sudjelovanje u promotivnoj akciji iznosi 10€.

- Najve?i iznos bonusa za isplatu je 50€.

- Upla?eni iznos (do najve?eg iznosa bonusa) + bonus iznos mora biti okrenut 3 puta u sportskoj kladionici na koeficijent 1.50 ili ve?i prije mogu?nosti isplate ili korištenja sredstava za ostale proizvode.

Primjer: Uplata od €75 = Bonus €50. Potrebno okrenuti : (€50+€50) x 3 = €300

- Ostale aktivne bonus akcije nije mogu?e kombinirati sa ovom ponudom.

- Iznos koji je potrebno okrenuti za ispunjavanje uvjeta bonusa ra?una se od trenutka aktivacije bonusa na kladioni?arskom ra?unu. Igra? najprije ulaže upla?eni novac a potom ulaže bonus iznos.

- Ako je isplata zatražena prije ispunjavanja uvjeta bonusa isplata ne?e biti provedena a bonus može biti uklonjen sa kladioni?arskog ra?una.

- Ukoliko uvjeti bonusa nisu ispunjeni kroz 6 mjeseci (ukoliko nije druga?ije nazna?eno u Uvjetima i Odredbama) od trenutka aktivacije bonusa, bonus ?e biti otkazan i uklonjen sa ra?una.

- Ako igra?i izgubi dio iznosa uplata+bonus i dalje mora ispuniti uvjete bonusa prije nego što preostali dio sredstava može isplatiti sa ra?una.

- Korisnik koji je u bilo koje vrijeme dobio bilo kakav bonus na uplatu ne može sudjelovati u ovoj ponudi.

- Ako uplatu na ra?un izvršite putem Moneybookersa nemate pravo na bonus.

- Samo jedan bonus/povrat po osobi/ku?anstvu/IP adresi.

- U slu?aju zlouporabe ponude ra?un ?e biti zatvoren bez mogu?nosti isplate.
- Expekt.com rzadržava pravo stopiranja isplate u slu?aju zlouporabe ponude.

- Expekt.com zadržava pravo zahtjeva preslika osobne iskaznice i potvrde o uplati s ciljem utvr?ivanja legitimnosti.

- Expekt.com ra?un je osoban i mogu?e ga je koristiti isklju?ivo od strane osobe ?iji su podaci prijavljeni na ra?unu. U slu?aju kršenja ove odredbe ra?un ?e odmah biti zatvoren.

- Gore navedeni uvjeti dodatak su Generalnim Uvjetia i Odredbama expekt.com Ltd-a. Expekt.com Ltd zadržava pravo izmjene Uvjeta i Odredbi i/ili ove ponude u bilo koje vrijeme bez prethodne obavijesti. Igra?ima savjetujemo da redovito provjeravaju potrebne Uvjete i Odredbe kako bi bili u toku sa eventualnim izmjenama.

- U slu?aju nesporazuma ili razlike izme?u verzije Uvjeta i odredbi na engleskom jeziku i prevedene verzije važe?a je verzija na engleskom jeziku.

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

izida

50eura x 2     lepo zvuci
hvala

El Fenomeno

Quote from: izida on November 11, 2007, 02:53:03 PM
50eura x 2     lepo zvuci
hvala

Veoma lepo,ja sam odradio kad je bilo 35 eura i zadovoljan sam,bio sam u plusu preko 100 eura.Oni su veoma dobri po tom pitanju i zato sve preporuke od mene.Pozz i srecno!!!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

izida

#7
Quote

Veoma lepo,ja sam odradio kad je bilo 35 eura i zadovoljan sam,bio sam u plusu preko 100 eura.Oni su veoma dobri po tom pitanju i zato sve preporuke od mene.Pozz i srecno!!!
ajde jos jedno pitanje oko tog bonusa,ulozim 50eura plus 100% to je 100eura,ulozim to na kvotu 2,to je 200eura,da bi izvrteo jos ta dva kruga da li moram da ulazem svih 200eura sto sam dobio u prvom krugu ili

El Fenomeno

QuotePrimjer: Uplata od €75 = Bonus €50. Potrebno okrenuti : (€50+€50) x 3 = €300
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

izida

 Prije mogucnosti isplate ili koristenja sredstava za ostale proizvode u iznosu jednakom ili manjem iznosu bonusa (ulog+iznos bonusa koje ste dobili), bonus iznos mora biti okrenut pet (5) puta u sportskoj kladionici na koeficijent od 1.50 ili veći.


povecali su broj krugova sa 3 na 5

izida

a sta se desava sa tim depozitom od 10 eura sto traze,jel ako hocu da igram sa 50eura moram da uplatim 60eura a tih 10eu ostaje zbog nekog razloga????

El Fenomeno

Quote from: izida on November 15, 2007, 05:06:16 PM
a sta se desava sa tim depozitom od 10 eura sto traze,jel ako hocu da igram sa 50eura moram da uplatim 60eura a tih 10eu ostaje zbog nekog razloga????


Ne razumem bas pitanje,ali mislim da tebe zanima to sto u pravilima stoji da morate uloziti minimum 10 eura da bi imali pravo na bonus.Sto znaci da ako ulozis 10 eura dobijes jos 10.Bonus ne vazi za depozit manji od 10 eura.Tako sam ja razumeo tvoje pitanje mada je malo nejasno!!!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

izida

Quote from: Admin on October 03, 2007, 11:48:49 PM

EXPEKT - DETALJI O KOMPANIJI



Minimalni depozit: 10 Eura
minimalna uplata o,1 eura
www.expekt.com
ovo mi nije jasno,znaci ne pricam o bonusu jel su tih 10eura obavezni prilikom otvaranja racuna ili nisu,jel mogu ja da otvorim racun i da uplatim 1euro i sa njim se kladim

El Fenomeno

Quote from: izida on November 15, 2007, 07:10:33 PM
Quote from: Admin on October 03, 2007, 11:48:49 PM

EXPEKT - DETALJI O KOMPANIJI



Minimalni depozit: 10 Eura
minimalna uplata o,1 eura
www.expekt.com
ovo mi nije jasno,znaci ne pricam o bonusu jel su tih 10eura obavezni prilikom otvaranja racuna ili nisu,jel mogu ja da otvorim racun i da uplatim 1euro i sa njim se kladim

Ne mozes da uplatis 1 euro.Ukoliko za depozit koristis Visa Virtuon karticu onda je minimalni depozit 5 eura a ukoliko koristis moneybookers onda je 10 eura.Pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

100jak

#14
Iako nemaju nesto jake kvote, pogotovo iz NBA(ponekada i izbace koji par) mislim da se isplati uzeti tih 50 evropljana u svakm slucaju.
Evo bas sada mi pade na pamet citajuvi ovaj tekst, da povucem lovu sa Meridiana(imam 100KM-50evropljana) koji mi se pokazao kao jako losa izbor...i odmah udvostrucim u expektu bez ikakvog rizika!Zar ne?
Sto se tice ovih kartica -imam Maestro!
Da li mozda znas je li moze preko nje?