News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 04:12:27 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 01.08.2011. (pocinje takmicenje)

Started by El Fenomeno, August 01, 2011, 12:10:54 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Pocinje takmicenje...prijavi se i osvoji novcani bonus kladinice BETADRIA.com!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BETADRIA.com

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BETADRIA.com
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura


Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti 3x pre povlacenja na kvotu 2.0 i vecu!



Takmicenje pocinje 01.08.2011. a zavrsava se 31.08.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Delboj

#1
Br:1
skor:-
18:30
par:St. Andra - Austria Lustenau   FT 3-3
tip:0ver 2.5(3+)
kvota:1.65
kladionica Bet Adria

St. Andra - Austria Lustenau
Na početku sezone VAC je okarakterisan kao „pretendent iz senke“ za osvajanje prvog mesta i ulazak u elitu.ProÅ¡lo je pet kola,a VAC nema ni poraz ni nereÅ¡enu utakmicu,pa je opravdano zaseo na vrh tabele.S obzirom na partije koje pružaju LASK,a pogotovo Altah,ne bi me začudilo da tu i ostane-bar joÅ¡ neko kolo.VAC je uspeÅ¡no prebrinuo jednu brigu,gostovanje Altahu,gde je favorizovanom domaćinu oćitao lekciju i odneo sva tri boda u pobedi 1:2.Nije VAC briljirao niti plenio sjajnom igrom,naprotiv,iskoristio je dve Å¡anse i postigao dva gola.Uzalud su bile Å¡anse domaćina i ubedljiv posed lopte,bodovi su pripali gostu.MeÄ'utim,lider je već danas na novom ispitu.Dočekuje drugoplasiranu Austriju LuÅ¡tenau,koja zaostaje samo 2 boda,inače drugo iznenaÄ'enje ove lige(Å¡to se igre i plasmana tiče).
VAC je odigrao dve utakmice kao domaćin i ima stopostotan učinak:2-0-0,sa gol razlikom  4:2!Nekako mi nije pravo merilo to Å¡to su dobili Gredig i BW Linc.Mislim da je pravi ispit ovaj večeraÅ¡nji ,kada dolazi rival po meri i verovatno će ova utakmica da da pravi uvid u mogućnosti čete iz St.Andre.
A.Luštenau je prošle godine (sezone)bio tim koji je kod kuće bio nemilosrdan,ali je u gostima nemilice delio bodove.Ove sezone,druga slika:tri utakmice u gostima -2 pobede i jedan nerešen rezultat 2-1-0 i gol skor 6:4!Remi su ostvarili u gostima Altahu,a pobede su izvojevali protiv slabašnog Hartberga i ništa puno boljeg Grediga.
MeÄ'usobni dueli ova dva tima nemaju neku veliku tradiciju:ukupno 2-1-1 sa gol skorom 5:5 ,a kada je VAC domaćin 1-1-0 sa gol skorom 4:2, u korist VAC-a!
I jedni i drugi su odigrali efikasne mečeve na poslednjim utakmicama,a njihovo zadnje odmeravanje snaga ,kada je VAC bio domaćin 19.11.2010. ,završen je punim mrežama-4:2.
Bet Adrija plaća 1.65 za over 2.5 i mislim da je to sasvim pristojna kvota za izvesnu goleadu!
Ko nije za druge,nije ni za sebe!

Gooty

#2
br.1
skor:0/0
vreme:11:00
Par:Riba P. - Hanescu V.                 FT 2-0
Tip: Hanescu pobjedjuje 0-2
kvota:2.20
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:
Turnir u Austrii Kitzbühel koji se igra na sljaci trenutno je na programu prvo kolo jedan od mecea je mec izmedju Pere Riba i Victora Hanescu ja ovdje ocekujem pobjedu Hanescu sa 0-2 kvota je dobra i vrijedi probati.Hanescu se trenutno nalazi na 64 mjestu ATP rang liste i ovogodisnji skor na sljaci mu je 18/14 dok njegov danasnji protivnik Riba zauzima 77 mjesto na ATP rang listi i ima dobar ovogodisnji skor na sljaci 22/15 . Ova dva tenisera nisu do sada odigrali ni jedan medjusobni mec tako da ce im ovo biti prvi. Ribi je moze se reci ovo najomiljenija podloga i podloga na kojoj je izgradio 77 mjesto jer u svojoj karijeri je odigrao preko 400 meceva dok na hardu 40 , travi samo 6 i u dvorani 7 i moze se zakljuciti da Riba pruza najbolje partije na ovoj podlozi - sljaci. Hanescu takodje nije los omjer meceva na sljaci u svojoj karijeri mu je 205/126 sto takodje govori da mu je ovo jedna od omiljenih podloga i prva gdje ima dobar pozitivan skor (osim harda gdje mu je 62/61 :) ) .Ja ovdje ocekujem neizvjestan mec mozda i taj brejk u prvom setu gdje ce pobjednik biti Hanescu dok bi u drugom setu pokazao svoj kvalitet.

josko01

#3
br.1
skor:0/0
vreme:12:05
Par:Andreev I. - Ramos Vinolas A.   FT 1-2
Tip: 2
kvota:1.60
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:
Danas se u KITZBUEHELU susrecu Andreev i Ramos.
Andrejev je 78. tenisač na ATP ljestvici, a 23-godišnji Ramos četiri mjesta iza njega.No, iako su naizgled sasvim blizu jedan drugome treba reći da Andrejev nazaduje već neko vrijeme, dok je Ramosov put obrnut, odnosno, on sve više grabi prema gornjoj polovici ATP ljestvici. U takvoj formi i igraju u posljednje vrijeme, tako da je u toj usporedbi Španjolac ispred Rusa.

Na zadnjim turnirima Andrejev ispada jako rano i to u prvim kolima. U Gstaadu je ispao od Granollersa u drugom kolu,u Bastadu od Junqueire u prvom kolu,u Wimbledonu od Tomica u drugom kolu,u Halleu od Troickog u drugom kolu,i u  RG od Tsonge takoder u drugom kolu.

Kada gledamo Ramosa mozemo vidjeti dobre rezultate.U Umagu je dosao do 1/4 i igrao je dobro koliko sam ga imao prilike za vidjeti,u Torinu je dosao do finala,u Marburgu do polufinala,Milano je osvojio.

Tako da bi u ovom mecu dao prednost Ramosu nadam se da ce pobjediti.

bozicso

#4
br. 1
skor: 0/0
vreme: 19:00
Par: Češka (U19) - Španija (U19)
Tip: 2
kvota:  1.40
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:  Finale Evropskog prvenstva do 19 godina u Rumuniji odigraće apsolutni favorit turnira Å panija i ÄŒeÅ¡ka koja je i sama svesna da je napravila veliki uspeh samim ulaskom u ovo finale. Å panija je sa prvom postavom ispraÅ¡ila Belgiju i Srbiju sa po 4 komada primivÅ¡i samo jedan gol.
Treće kolo je izašao kombinovani sastav koji je izgubio od Turske u utakmici koja nije igrala nikom.
Potpuno odmorni Španci su u polufinalu demolirali Irsku sa 5-0 i puni samopouzdanja ulaze u današnje finale sa Češkom koja je u polufinalu pobedila Srbiju sa 4-2. utakmica je do samog kraja bila nezivesna i moglo bi se reći da su nijanse odlučile finalistu.
ÄŒeÅ¡ka je takoÄ'e osvojila prvo mesto u svojoj grupi sa 3 dosta tesne pobede.

Danas se očekuje pobeda Španije i Češka u tome vidi svoju šansu jer kažu da nemaju šta da izgube. ja se sa tim ne mogu složiti, pritisak će biti veliki jer se igra za zlato!
Španija kvalitetnija, ceo turnir odigrala fantastično i zato su je pre finala kladionice proglasile apsolutnim favoritom. Kvota mala s obzirom da je finale ali sasvim velika kad gledamo kvalitet ekipa.
Inače ni jedan selektor nema problema sa povreÄ'enim i kažnjenima i očekuju se najjači sastavi.

Tip odbijen jer kvote ispod 1.50 nisu dozvoljene pravila/Admin
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

ivan-dzo

#5
br.1
skor:-
vreme:17.30
Par:HIFK - FC Kooteepee   FT 0-2
Tip:2
kvota:2.00
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Duel dva tima u finskoj drugoj ligi mi je privukao paznju iz razloga sto domacin ima 5 poraza za redom, i u totalnom je padu, a sa druge strane gosti solidni, 3-1-3 u gostima i odigrali nekoliko dobrih utakmica protiv favorita u ligi. Kooteepee je jos veci favorit kada dodamo cinjenicu da je cak 3 standardna prvotimca i to odbrane van stroja. Pyhala (6), Tanner (8), i Priha (6) su svi van terena danas, i to ce doneti dodatne probleme HIFK-u. Na teren ce rezervisti i Kooteepee ce znati kako da iskoristi nastalu situaciju. Gosti nemaju problema sa povredama, koliko sam nasao, i bice kompletni.

U prvom delu sezone KTP dobio kod kuce 1-0, neka tako bude i danas. Pobeda gosta, 7/10 ulog.

Srecno!


Montenegro88

#6
br.1
skor:0/0
vreme:20:10
Par:FC Vaduz - Vintertur   FT 2-2
Tip:X2
kvota: 2.40
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Svajcarska druga liga , drugo kolo je vec zavrseno jos se ceka samo rasplet ovoga meca veceras gdje ce Vaduz kod kuce odigrati mec sa Winterthurom . Oba tima su porazena u prvom kolu, Vaduz ocekivano u gostima od St.Galena 2:4 dok je Winterthur pretrpio poraz kod kuce od neugodnog Araua 1:2. Sada bi jos jedan poraz bilo koje ekipe vec znacajno poljuljao moral na startu nove sezone jer oba tima imaju planove za gornji dio tabele. Ipak treba istaci da Vaduz i da bude prvak druge lige nece igrati u Svajcarskoj prvog ligi zbog toga sto je to naravno Lihensajski klub. Ipak da se vratimo malo mecu. Oba tima su kvalitetna to je sigurno, Vaduz igra Europa ligu kao i svake godine , vec se navikao ali ove sezone je odlicno prosao,izbacio favorizovanu Vojvodinu , a ipak protiv Makabija u prvom mecu prosao je lose. Ne treba zaboraviti da je taj revans vec u cetvrtak i cudi me ovaj termin utakmice, ipak tako je bilo i najrealnije jer put iz Izraela je naporan pa je vjerovatno i Vaduz trazio ovakvo resenje. O Vaduzu ne treba posebno pricati, oni igraju ovu ligu odavno,cak su je i osvajali ali ove sezone cini mi se da im je Liga Evrope poremetila formu, igraci su umorni a naravno da Vaduz nije Barcelona da imaju i po 3-4 zamjene na jednoj poziciji. Zato mislim da ce u ovom mecu trener Vaduza malo vise odmarati glavne igrace sto mi igraci Winterthura trebalo da iskoriste i makar se sa remijem vrate kuci, Winterthur je tim odlicno potkovan na svim pozicijama a cini mi se da je najbolji dio napad tako da u ovom mecu mozemo ocekivati i dosta golova,ipak kao krajni rezultat uzimam duplu sasnu a i mislim da bi sa X-om obije ekipe bile zadovoljne.
Prijavite se za takmicenje na http://www.online-betting-guide.co.uk/?tx156054 i udjite u moj tim Montenegroooo

Bet365

#7
br.1
skor:
vreme:22:00
Par:Muller Gilles - Kunitsyn I.
Tip:1
kvota:1.55
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:Nemam puno vremena za analizu da bih stigao da ispostujem vreme postavljana para...Ovde nema ni puno sta da se kaze sastaju se igrac iz luksemburga i rus...Muller odlican server i ne vidim kako ga rus moze brejknuti, setimo se samo Milerovog meca protiv Nadala na vimbldonu...U poslednje vreme po meni rus ne igra na zadovoljavajucem nivou i mislim da Miler trebao ovo dobiti bez vecih problema...

*tip odbijen zbog oskudne analize