News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 09:40:34 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 13.02.2011.

Started by El Fenomeno, February 13, 2011, 12:11:41 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Takmicenje pocinje...Prijavi se i ti!!!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

BET365 daje bonus 100%....ulozi 100e i dobices od njih jos 100e. Opsirnije o ovoj promociji ovde!


Takmicenje pocinje 01.02.2011. a zavrsava se 28.02.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

#1
br. 7
skor: 4/6
vreme: 20:45h
Par:  Juventus - Inter       FT 1-0
Tip:  AH Inter Milan  (-1)
kvota: 4.10 (4*)
kladionica: BET365

Analiza: Derbi italijanskog prvenstva, sastaju se 2 ekipe koje se u svakom slucaju ne vole(da ne kazem mrze) i sigurno je da ce obje ekipe pruziti svoj maksimum. Jako bitno za danasnju utakmicu je i jucerasnji susret Milana(pobijedio 4:0), sto znaci da Inter koji ga prati u stopu danas mora ici na pobjedu ako zeli da ostane u utrci za prvo mjsto. Dakle Inter je trenutno n 3 mjestu lige,skor 13-5-5 i 44 boda. Prvi Milan ima 8 bodova vise, ali Inter ima i 2 utakmice manje(racnajuci i ovu), dakle sa 2 pobjede Inter bi se u potpunosti vratio u borbu za odbranu naslova prvaka i siguran sam da ce ucinit sve da to i urade. U dobroj su formi, zadnjih 5 utakmica 4 pobjede, najefikasnija su ekipa prvenstva, doduse imaju malo problema u odbrani s obzirom na brojne povrede, ali napad povratkom Snajdera i dolaskom Pazzinija je jos vise ojacan. Juve sa druge strane i ove sezone dosta problema, trenutno tek na 8 mjestu i 38 poena. U borbu za naslov niko i ne razmislja, jer Juve trenutno nema kvalitet za to. I forma nije nesto cime se mogu pohvaliti, zadnjih 5 utakmica 2 pobjede, 2 poraza i 1 nerijesen. Dakle ovo ce biti borba i za jedne i za druge, Inter je po meni kvalitetniji tim, moraju ici na pobjedu s obzirom na rezultat Milana, dakle na to i tipujem  i probacu ovdje a. hendikep na 2 gola razlike, ali i osiguranje u slucaju pobjede od 1 gola razlike.

Vjerovatni sastavi:

Juve:
# 1Buffon
# 43Sorensen
# 19Bonucci
# 15Barzagli
# 3Chiellini
# 27Krasic
# 14Aquilani
# 4Felipe Melo
# 8Marchisio
# 32Matri
# 20Toni

Inter:
# Julio Cesar
# 13Maicon
# 15Ranocchia
# 2Cordoba
# 4Zanetti
# 14Kharja
# 8Thiago Motta
# 19Cambiasso
# 10Sneijder
# 9Eto'o
# 7Pazzini

komi01

#2
br. 6
skor: 3/5
vreme: 17:00
Par: Malaga v Getafe   FT 2-2
Tip: 1
kvota: 2.10
kladionica: BET365

Analiza: Iako mi je vrlo sumnjiva medjusobna statistika ova dva tima Ja cu danas ipak odigrati na Malagu, a evo i zasto. Malaga se u drugom delu sezone pojacala dobrim igracima, ima na klupi dobrog trenera i trenutno je u dobrom finansijskom stanju. Proslo kolo su uspeli da uzmu bod Sevilji u lokalnom derbiju, dok su pre te utakmice uspeli na pet utakmica svakom da daju bar po jedan go, Valensiji tri a Barseloni dva gola. Posto su dosta ulozili u igrace mislim da bi bilo realno da uspeju nekako da izbore opstanak a da bi to uradili moraju pobedjivati kuci.

noja

#3
br.3
skor:1-2
vreme:15.00
Par:Bari v Genoa   FT 0-0
Tip:2
kvota: 2.45
kladionica: BET365

Analiza:

Bari je u seriji neuspeha i doÅ¡lo je do smene trenera. Starog trenera Venturu zamenio je novi trener Bortolo Mutti.Pitanje je koliko će on uspeti damotiviÅ¡e ekipou koja sebe već vidi u nižem rangu.Naime bari  Ävrsto drži poslednju poziciju sa čak 7 bodova zaostatka za predzadnjom Ćesenom. U 2011 godini joÅ¡ uvek nisu osvojili ni bod. Zadnji bod su na svom terenu uzeli Palermu joÅ¡ u  12 mesecu proÅ¡le godine kada su odigrali 1-1.Ujedno to im  je bio i poslednji pogodak  jer u Novoj  godini joÅ¡ nisu postigli na som terenu.

Ni gosti ne igraju kao Å¡to su to ranijih sezona činili pa su joÅ¡ uvek u opasnoj zoni.Nalaze se na 13 mestu sa samo 5 bodova viÅ¡e od Katanije koja se nalazi  na 17 mestu (23 boda).Na strani igraju dosta zatvoreno   i oprezno Å¡to pokazuje i gol razlika (7-7) na 11 odigranih mečeva na strani. imaju i 13 osvojeni bodova.

Bari je pred ispadanjem  i pored toga Å¡to će novi trener pokuÅ¡ati da motiviÅ¡e ekipu  ,pobeda gostiju ne bi trebalo da dodje u obzir.

nemsy

#4
br.5
skor:1/4
vreme:12:30
Par:palermo - fiorentina   FT 2-4
Tip:h1
kvota:3,40
kladionica: BET365

Analiza:
palermo ekipa koja uvek igra na pobedu kuci, dolazi joj fiorentina koja i dalje igra bez vecine prvotimaca, palermo iza sebe ima dve pobede u nizu a  kod kuce imaju 6 pobeda u nizu tako da kuci su neumoljivi. Fiorentina opet igra kilavo stalne nesuglasice, i mihajlovic koji radi svoj posao pod pritiskom a nema pola prvotimaca  ne verujem da ce izdrzati na Siciliji. Nadam se da ce Micoli, Pastore i ortaci napuniti fiorentinu.

makedonec

#5
br.4
skor:0/3 -300
vreme: 19:00
Par: N.N.A.M. Pumas - Guadalajara Chivas   FT 0-0
Tip: X
kvota: 3.30
kladionica: BET365

Analiza: Loso sam zapoceo ovaj mesec, jer dosad niti jedan statisticki tip nije prosao. Danas produzavam sa takvim tipom. Meksicko prvenstvo je na samom pocetku, a sastaju se dve solidne ekipe, koje po svom kvalitetu su jako slicne. I ovaj tip baziram na statistiku. Domacin u dosadasnje 5 utakmice dva puta odigrao nereseno i oba puta kao gost. Posldnju utakmicu kao domacini dobili Monterrey(3:2) i to s pogotkom u 88' minute. Chivas u dodadasni deo sezone tri puta odigrao neresenu utakmicu od koje dve kao gost.
Kad pogledamo H2H duela, mozemo da vidimo da u poslednih 10 susreta cak 8 su bili nereseni, a poslednje 5 meca svi su zavrsili nereseno. Od ove 8 neresena duela 4 su bili s rezultatom 0:0, a 4 s rezultatom 1:1. Sve ovo govori da bi trebalo da se proba i ovaj put tipovati na X, a to bi moglo da se brani sa UNDER2.5 ( 9 su under, a jedna over u poslednih 10 H2H).

djoleftn

#6
br. 4
skor: 3/3
vreme: 15:00
Par: Cesena - Udinese    FT 0-3
Tip: 2
kvota: 2
kladionica: BET365

Analiza:
Italija,seria A..jednostavno ne mogu a da ne odigram dvojku na tim koji je u poslednja 4 meca pobedio Sampdoriju, Inter i Juventus!
Imaju sjajnog napadaca Di Natalea, koji sa 16 postignutih golova drzi drugo mesto na listi strelaca lige! Ovo im je prvi medjusobni susret, jer Cesene nije bilo u prvoj ligi :)! Udinese je na 5.mestu,dok ce Cesena morati da se bori za opstanak,duel docekuje na 19. mestu!
Mislim da im Udinese nece dozvoliti da se vade na njima, ekipa su u formi, ide im u poslednje vreme, i jednostavno su jaci od Cesene!
Udinese u poslednjih 6 meceva nema poraza,postigli su 16..dok je domacin postigao samo 17 u 25 kola..ne prima ih Cesena puno,31 do sada, ali Di Nataleu nece moci da odole :) !

ivan-dzo

#7
br.8
skor:1/7-300
vreme:17
Par:Herkules - Saragosa   FT 2-1
Tip:4+
kvota:4.00
kladionica: BET365

Analiza:Derbi zacelja. Veoma vazna utakmica i za jedne i za druge, i covek bi pomislio da sigurno nece biti goleada. Ipak ja mislim drugacije. Herkules je domaca ekipa 100%, igraju kod kuce napadacki, ofanzivno, sa obe strane idu centrasutevi, a Trezega smesta u mrezu. U poslednje vreme su ocajni u napadu, nisu dali gol na poslednje 4 utakmice!! i vreme je da prorade po mom skromnom misljenju. I danas ce napasti, to je sigurno. Pogotovo sto Saragosa igra prvih 15 minuta najgore u ligi. Skoro redovno primaju gol u ranoj fazi utakmice i ako se to i danas desi imacemo goleadu. Rani gol baca sve dogovore i taktike u vodu...Mislim da po ovom scenariju nema sansi i da Saragosa ne da gol....
Da skratim pricu, mislim da ovde moze bilo koji ishod da dodje ali golovi nece izostati....

Ulog mali jer se mucenje u februauru nastavlja....
P.S ima li ko koji dinar viska .[:-)]..... Juce sam proglasio bankrot .[_]............... Svaka pomoc dobrodosla .[/o].

mythos

#8
br.7
skor:4/6
vreme:20:00
Par:Duquesne-Xavier  FT 63-71
Tip:2(-1)
kvota:3.00
kladionica: BET365

Analiza:
Vrlo nategnut mec u kome je Duquesne favorit za 5 poena samo zato sto igra pred domacom publikom.Ali to u NCAA kosarci nista ne znaci.
Ovo je mec prakticno za prvaka Atlantic 10 divizije. Oba tima imaju 8-1 skor u A10 diviziji.
Ovo je rizican pokusaj,ali 6. sam na tabeli i ako ne budem pogadjao malo jace kvote tesko da cu doci do 1. mesta.
Realno ja na ovaj mec moj novac necu stavljati,mada ko zna mozda do pocetka odigram uhendikepu na +5.

Jedna zanimljivost. Zadnji mec na gostovanju kod ST. Bonaventure je Duquesne izgubio sa 2 poene razlike,a isti tim je 19. januara Xavier pobedio na gostovanju sa 79:65.

Evo njihovih statistika>
Duquesne:
http://espn.go.com/mens-college-basketball/team/_/id/2184/duquesne-dukes

Xavier:
http://espn.go.com/mens-college-basketball/team/_/id/2752/xavier-musketeers

Statistike sam postavio u linkovima da ne bi bilo nepregledno ako budem copy/paste ovde.
P.s napred Musketari!

perolozac

#9
br.2
skor:0-1
vreme:17
Par:siena vs cantu       FT 79-72
Tip:under147
kvota:1.9
kladionica: BET365



Finale zabarskog kupa, radi se o neutralnom terenu. Siena godinama neprikosnovena u italiji , ali bih se lako moglo desiti da se okliznu, jer danasnji protivnik igra pristojno, pogotovo odbranu.. u zadnje vreme osobito, pobjede nizu, vidim da imaju dobru seriju.. . zadnjih 5 bez poraza, primaju niskih 66-67 po mecu.. .. Siena takodje, 5w. stim da prima jos manje 64.
nema im jos uvjek mekaleba na kojeg ide barem +10 poena margina i Siena ima problema u napadu jer protiv ozbiljnihi ekipa to mora doci do izdrazaja, to se lepo vidilo i u bg kada ih je partizan(bljeda sjenka proslogodisnjeg) spustio jako nisko, a oni njega jos nize ;D i tad su talijani po meni pokazali jednu od najacih odbrana koje sam gledao ove sezone, pa i prosle mozda.
h2h takodje upucuje na tvrdji mec. finale i motiva nece manjkati cjenim da ce se igrat jake odbrane.
stvar moze ujebati rana penal zavrsnica ili produzetci. ko bude uplacivao online ima u bet365(sto sam ja i uradi jer sam sa zivom lovom donji)ostali lagano spustaju.

redondo

#10
br 5
skor :1/4
vreme:14:00
Par :Soderling:Tsonga   FT 2-1
tip:2
kvota3,20
kladionica:bet 365

Analiza;

soderling je trenutno 4 na atp listi dok je tsonga 18 ova dva tenisera igraju slicno imaju dobar servis i jake udarce sa osnovne linije dosada su se sastala 5 puta 4 1 vodi soderling ali tsonga je u dobroj formi i kada je on u dobroj formi moze se nosit sa bil kojim teniserom p isa ssoderlingom:Ocekujem dobar mec mozda i tri seta ali vjerujem da tsonga moze da pobjedi u ovom finalu i da se priblizi medju prvih 10 sto mu je cilj u ovoj sezoni.Ovaj turnir se igra u holandiji u roterdamu na tvrdoj podlozi ocekujem dobar mec tipujem na tsongu/.

nishlije

#11
br.2
skor:1/1
vreme:16h15
Par:Larissa v Olympiacos Volou   FT 1-2
Tip:1
kvota:2,15
kladionica: BET365

Analiza:
Dosta para je ulozeno u domacu ekipu na da bi tek tako ispali. U pauzi prvenstva u klub su usli neki politicari tako da ce na bilo koji nacin pokusati da se spasu. Napravljen je novi stadion, ulozeno dosta u igrace i oni ovde moraju da dobiju.
Larisa se nalazi na 15poziciji na tabeli i 6bodova zaostatka od ekipe koja je u safe zoni. U proslom kolu su igrali sa asteras na gostovanju i uzeli su bod (1-1). Na svom terenu ne igraju lose, imaju skor 4-2-4 s'tim sto su dve pobede ostvarila na poslednje dve utakmice na svom terenu i nadam se da ce da nastave taj uspesan niz.
Sa druge strane ekipa oly-a se nalazi na srdini tabele, ali koliko su blizu gorenjem delu tabele toliko i donjem jer su samo 7b od zone ispadanja.
U prvom delu sezone je bilo 1-1 ali ako pogledamo malo istoriju a ova dva meca je samo domacin dobijao pa bi trebalo i danas.
Srecno!

Jolerus

#12
br.               7
skor:         4/6
vreme:     18:00
Par:        Real-Barselona   FT 60-68
Tip:  H1 (+7,5)
kvota:  1,9
kladionica: BET365

Analiza: Duel dve najbolje spanske ekipe u finalu. Svakako je Barselona favorit ne samo u spanskom kupu,vec i u svim takmicenjima kako spanskim,tako i Evroligi. Medjutim ovo je kup, gde su moguci svakakvi rezultati. Igra se u Madridu, dvorana ce biti ispunjena navijacima Reala. Tu je i Mesina,iskusan trener, koji moze doprineti iznenadjenju. Obe ekipe su usli u seriju pobeda,imaju vise od 6 uzastopnih pobeda. Mislio sam cak cist kec na Reala,ali sam se na kraju opredelio za sigurniju varijantu, sa hendikepom da igram na Real, tj da nece Real izgubiti sa 8 razlike.

Neshone

#13
br.2
skor:1/1
vreme:16h15
Par:Real Sosijedad - Osasuna(+1)  FT 1-0
Tip:Ah1
kvota:3.55
kladionica: BET365

Duel spanskog zacelja mada se mozda moze i Sosijedad maknuti sa te liste davljenika mada ako ovde ne uzmu bodove doce im to glave kad tad. Spanci ipak ove sezone kod kuce igraju dobro ali na gostovanjima vecina timova gubi bodove. Ubedljivo najgori gostujuci tim je upravi tim Osasune bez ijedne pobede su samo dva neresena ishoda  a devet poraza. Medjutim primili su cak 23 gola na 11 utakmica a postigli su samo 8. Sosijedad je kod kuce usao je u malu krizu ali ko i nebi usao u krizne rezultate kad je igrao sa velikanim Barsa  Real Valensija Sevilja ...  Njih je ipak tesko pobediti. No danas ocekujem jako dobar duel od njih i mislim da nesmeju da kiksaju i dobice ovaj dule sa bar dva gola razlike.Osasuna je takodje u losoj. Osasuna i kod kuce se pati sa postizanjem golova a kamo li na gostovanjima. Odigracu Ah1 samo iz razloga sto je max koeficient 4.00. Inace ovako igraj pravi hendikep jer je koeficient 4.95.

The_Tabak

#14
br:2
skor: 1/2
vreme: 19:00
Par: Boston - Miami   FT 85-82
Tim: Miami (-3.5)
kvota: 1.95
kladionica: BET365


Analiza:

Majami Heat su u odlicnoj formi ovog meseca. Imaju 8 uzastopnih pobeda i sada krecu u trecu srecu da pobede Bostona. Prve 2 utakmice iskusni Seltiksi su dobili protiv Majamija, ali na prve utakmice su Hitsi bili jos neuigrani, a drugu utakmicu koju su Kelti dobili bila je mozda njihova najbolja ovosezonska partija. NA te utakmice Rej Alen, sada najbolji trojkas u istoriji NBA, ubacio je 35 poena i pogodio 7 trice iz 9 pokusaja. To se ne dogadza svaki dan. Sa druge strane, Dwayne Wade je sutirao 2/12 i za vrsio utrakmicu sa 8 poena. I to se ne dogadza svaki dan. Kad uzmemo u obziru da su sada zdravi i u formi i Wade i James i Bosh, mislim da je realno ocekivati da pokazu Bostonu sta znaju i ume. Kad dodamo da sada je oporavljen i Mike Miller i polako ulazi u formu, mislim da je Majami veliki favorit veceras. Boston ima na svoju stranu iskustvo i preciznosti, a Majami brzina, i eksplozivnosti. Dajem prednost mladoscu :)