News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 25, 2024, 01:46:14 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 31.12.2010.

Started by kockar_ns, December 31, 2010, 12:24:10 AM

Previous topic - Next topic

kockar_ns

Vreme za prijavu je zavrseno...srecno!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 50 eura,  II mesto - 30 eura,  III mesto - 20 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.12.2010. a zavrsava se 31.12.2010.. Srecno!

 




br.10
skor:4/9
vreme:01:00
Par:Columbus-Ottawa    FT 3-3 .[ap].
Tip:X
kvota:4
kladionica: BET365

Analiza:
Recicu opet istu sto se tice COLUMBUSA samo cu dodati da su zadnju igrali sa MINESOTOM i to nereseno ali na produzetke su pobediliali igraju sa torontom veceras isto na svom terenu to cemo videti ujutru sta je bilo ali to nas nezanima ....

COLUMBUS ulazi poslednji sa (CENTRAL DIVISION) tj 5 pozicije 17 pobeda i 15 poraza ali posto trazice u ovom susretu pobedu ali nece im to krenuti tako lako za tukom posto pobeda pravi prikljucak za ply-of samo cu reci da su do sada odigrali 7 neresenih utakmica (to se odnosi do kraja 3 perioda ( posle sta je bilo ne interesuje nas)...samo treba napomenuti u decembru su odigrali 14 utakmica od toga 5 nereseno je bilo

OTTAWA u ovaj mec ulaze sa pozicije br 3 iz NORTHEAST DIVISION sa osvojenih 16 ppobeda i 18 poraza sto ukupno donosi 36 bodova ... inace do sada su odigrali 98% utakmica nereseno u decembru a vec nemaju 5 utakmica neresenog ishoda a inace nisu u nekoj formi ove sezone kao nekada .....

jos jedan X  samo iz toga sto kolumbus voli X a OTTAVA VEC 5 kola nema X

ovo je moj poslednji tip za ovu godinu SVE NAJBOLJE KLADIONICARI


P.S-kw sam stavio 4 posto je to max kvota koja se moze staviti a inace u hokeju su X  preko 4 pa da nebude zabune kad izbace danas preko dana kw da vas nezbuni pogotovo sad posto jos nisu izasle a pitanjew je da li cu sutra usperi ostaviti tip POZ

nk1507

#1
br. 10
skor: 6/9  
vreme: 15:00.
Par: Donegal Celtic - Linfield  FT 2-0
Tip: Over 3.0 golova
kvota: 1.75
kladionica: BET365

analiza:

SiromaÅ¡na je fudbalska ponuda ovog zadnjeg dana u 2010. Igraju se dva prvenstvena susreta u Severnoj Irski, a ja ću pokuÅ¡ati Overom na jedim od njih. To je susret izmeÄ'u Donegala i Linfilda. Istovremeno to je susret zadnjeg i prvog na tabeli. Već je samo po sebi jasno ko je favorit, ali ja mislim da će biti i golova na ovom meču. Najpre zato Å¡to tradicija kaže da su mečevei izmeÄ'u Donegala i Linfilda dosta efikasni. Ove sezone je Linfild slavio 6:2 kod kuće i 3:1 u gostima. Znači ukupno 12 golova na ta dva susreta:

Linfield - Donegal Celtic 6:2 (09.11.2010)
Donegal Celtic - Linfield 1:3 (05.10.2010)

No i zadnji susreti Linfilda idu u tom pravcu. Ekipa je zadnja dva susreta u prvenstvu odigrala dosta efikasno. Evo kako to izgleda:

Cliftonville - Linfield 3:1 (10.12.2010)
Lisburn - Linfield 0:4 (27.11.2010)

Kako je ekipa Linfilda kompletna u ovom meču (očekuje se da susret započnu Blayney, Gault, Murphy, Lowry, Thompson, Burns, Kane, Allen, Garrett, Ervin, McAllister i Casement) mislim da će Linfild ubedljivo savladati domaćina. No i Donegal je na zadnja tri susreta kao domaćin postigao čak 6 golova, tako da mislim da će dati gol i na ovom susretu.  

Hare88

#2
Br. 10
Skor: 7/9 (+341)
Vrijeme: 21:00
Par: Boston - New Orleans     FT 81-83
Tip: manje od 185,5
Kvota: 1,80
Kladionica: BET365

Analiza: Glavni razlog zaÅ¡to igram ovaj meč i ovaj tip je odsustvo glavnih igrača kod obje ekipe. Za Boston već odavno ne igra Rajon Rondo, meÄ'utim njegov pobratak je sve bliži pa je i upitan za večeras, ali su se zato muke po Celticse nastavile povredom Ganeta u Detroitu na početku utakmice. Taj meč su izgubili 104:92 a Garnet će biti odsutan narednih 15-20 dana po liječničkim procjenama. Poraz od Detroita je bio tek drugi u posljednjih 17 utakmica te polahko ulazne u krizni period gdje ih prati pad forme i povrede ključni igrača. Odbrana Bostona nije ista kao sa Garnetom, ali bez obzira na njegovo odsustvo, ona može odigrati veoma kvalitetno, limitirajući protivničke odbrane na veoma malo poena a naročito kad igraju na svom terenu gdje imaju skor 13-1. Gosti bi do trijumfa mogli da im igra David West, ali i on se povrijedio u proÅ¡lom meču kad su Hornetsi veoma ozbiljno poraženi od Lakersa. Prema najavama ne bi trebao igrati ovaj meč pa će tako obje ekipe igrati bez najboljih igrača na poziciji četvorke. New Orleans u dosadaÅ¡njem dijelu ima skor 18-14 iako su odlično počeli sezone ostavÅ¡i dug period bez poraza. Van svog parketa imaju skor 5-10 te postižu znatno manje poena nego u svojoj dvorani pa se nadam da ni večeras neće biti efikasni kako bi ovaj tip proÅ¡ao.