News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 07:03:05 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 20.10.2010

Started by krko, October 20, 2010, 12:05:29 AM

Previous topic - Next topic

krko


Takmicenje je pocelo, prijave traju do 21.10., prijavite se i osvojite vredne novcane nagrade!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 50 eura,  II mesto - 30 eura,  III mesto - 20 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.10.2010. a zavrsava se 31.10.2010.. Srecno!

 


krko

#1
br.   5
skor:  2/4
vreme: 20:45h
Par:   Schalke - Hapoel Tel Aviv   FT 3-1
Tip:  over 2.5
kvota: 1.80
kladionica: BET365

Analiza: liga prvaka, Salke na svom terenu docekuje Hapoel, mozda i odlucujuca utakmica za Salke, odnosno dvomec sa Hapoelom. Ekipa Salkea ima trenutno 3 boda, kao i Benfica, Lion 6, a Hapoel bez bodova. Dakle Salke ima odlicnu priliku da sa eventualno novih 6 bodova u 2 utakmice sa Hapoelom rijesi donekle pitanje prolaska grupa. Znamo svi da u njemackoj ligi igraju katastrofalno, na 16 su mjestu i prakticno ova sezona je izgubljena. Sve sto im ostaje je borba u ligi prvaka i sigurno je da je nece ispustiti tek tako. Bez obzira na losu formu imaju itekako dobre igrace i ne sumnjam da ce danas pobijediti. Ekipa Hapoela je totalno autsajder lige prvaka, iako je to malo i nezgodno reci za ekipe koje dodju u grupu, ali jednostavno to je tako. Do sada su bez bodova, izgubili 2 utakmice od Liona i Benfice i realno je da i protiv Salkea imaju male sanse. Cak i u domacem prvenstvu im ne cvjetaju ruze, 5 su na tabeli i bez obzira na sve bolje im je da se skoncentrisu na svoje prvenstvo, jer ovdje realno nemaju sanse. Iako ocekujem pobjedu Salkea igrao sam golove, jer mislim da bi ih veceras moglo biti. Salkeova odbrana jeste propuh sto vidimo u domacem prvenstvu, pa bi se moglo desiti da i prime koji gol, ali opet napad im redovito zabija golove.

doneredondo

#2
br. 5
skor: 1/4
vreme: 18.00
Par:Sogndal-Fredrikstad  FT 2-0
Tip:2
kvota:2.75
kladionica: BET365

Analiza:

Ovo je duel vrha tabele druge norveske lige. Sogndal se nalazi na prvom mestu sa sedam bodova prednosti ali i utakmicom vise od Fredrikstada.
Trenutno Sogndal kod kuce:
1. Sogndal 12 9 2 1 30:11 29
Fredrikstad u gostima ima
2. Fredrikstad 11 7 1 3 24:16 22

Ranije ove sezone su se timovi sastali i slavio je Fredrikstad sa 2-0. Fredrikstadu je ova utakmica mnogo znacajna cak i vise nego Sogndalu jer Sogndal je ekipa koja moze i sa porazom da prodje u prvu ligu. Jos jedna cinjenica je losa forma Sogndala u poslednje dve utakmice gde su osvojili samo bod i gde im je golman dobio crveni karton pa nece nastupiti u ovom mecu. Zamenice ga mnogo mladji igrac kojem nedostaje iskustvo. Fredrikstad takodje drzi mesto koje vodi u visi rang ali cak 4 tima ga prate i jako su mu blizu zbog toga ce ovde ici na pobedu

Neshone

#3
br. 3
skor: 1/2
vreme: 20:45
Par:Rendzers - Valensija   FT 1-1
Tip:H2
kvota:3.75
kladionica: BET365

Valensija je ekipa koja zasluzuje mnogo vise od jedne analize. Momci koji igraju igraju srcem, a pomalo znanjem jer tim je skupljen sa svih strana velika kriza je u valensiji koja vazi za jedinu ekipu na svetu koja ima dva Stadiona. Poveli su novi ali nemaju para da ga Zavrse jer nemaju para. Ali sada su lepo krenuli bili su prvi do proslog kola, Valensija je uvek bila odlican tim ocekujem da ovde prikazu maximum na ovoj utakmici. Neiskustvo je presudilo u prosloj utakmici sa Mancesterom i po meni su zasluzili bar x. Ali su u Bursi pokazali da su dobri i da oni pored Mancestera idu dalje. A glavni rival im je Rendzers jer Bursa nema sanse da ide dalje pa ako vecerasa dobiju prosli su u sledeci krug i odma bi se znacajno popravili sto se tice finansija.  U turskoj je jako zeznuto igrati ali Valensija je dobila cak sa 4:0. Jako mi je bitno kada ekipa igra svih 90 minuta. Osim toga Valensija je moj omiljeni klub najvise bi voleo da pobede ali mislim da su po kvalitetu bar jaci za dva gola.


Hare88

#4
Br. 4
Skor: 2/3 (+203)
Vrijeme: 20:45
Par: Lyon - Benfica    FT 2-0
Tip: 1
Kvota: 2,00
Kladionica: BET365

Analiza: Očekivao sam da će kladionice više favorizovati francuskog predstavnika u ovom meču ali naravno kvota je odlična. Lyon se trenutno nalazi na prvom mjestu grupe B sa 6 bodova tj. ostvario je obje pobjede, kući je u prvom kolu savladao njemačkog predstavnika Schalke sa 1:0 dok je u gostima pao izraelski Hapoel iz Tel Aviva rezultatom 3:1. S druge strane, gosti bolje igraju kući gdje su savladali Hapoel sa 2:0 dok su u gostima lagano poraženi od ne tako ubjedljivog Schalkea. Lyon ima seriju od tri uzastopne pobjede, od toga dvije u prvenstvu a naročito impresivna pobjeda je u zadnjem kolu protiv vrlo dobre ekipe Lillea. Claude Puel je dobio ultimatum od predsjednika Lyona Jean Michela-Aulasa da do kraja oktobra poboljša formu i rezultate ekipe, jer će u protivnom dobiti otkaz. Izgleda da Puel to upravo radi jer su u nedjelju odigrali odličnu utakmicu što će nadam se uraditi i večeras te automatski obezbjediti drugi krug Lige prvaka. Jeremy Toulalan neće biti spreman za večerašnji meč dok Chris igra i večeras nakon što se vratio na teren prije tri dana. Gostima se vraća Fabio Coentrao, ali neće moći računati na Oscara Cardoza, Rubena Amorima i Rodericka koji su veoma bitni igrači za portugalskog predstavnika.

nele071

#5
Br. 7
Skor: 2/6
Vrijeme: 20:45
Par: Panathinaikos v Rubin Kazan   FT 0-0
Tip: x
Kvota: 3,20
Kladionica: BET365

Liga prvaka Panata  ima 2 poraza, jedan ocekivan od barse a drugi pomalo iznenaÄ'ujuci od kopenhagena, u ovom 3 kolu docekuju rubin koji  ima skor 1poraza i jedax sa barsom na svom terenu. Kod panate fali zilberto i jos 2 igraca a rubin dolazi kompleta. Ako uzmemo u obzir pune tribini i fanaticne navijace i pouku iz prosle tekme protiv kopenhagenae , mislim da ce domacin odigrat zrelliju utakmicu i da ce ona nakraju zavrsiti sa jednim velikim x. Iako rubin dolazi kompletan i mislim da su jaca ekipa od panate mislim da ni oni nece srljati ka pobjedi jer x ovdje i pobjedom nad panatom i kopenhagenom kuci oni su sigurno 2 u grupi .