News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 01:14:30 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 15.10.2010.

Started by Angell, October 15, 2010, 12:02:45 AM

Previous topic - Next topic

Angell

Takmicenje je pocelo, prijave traju do 21.10., prijavite se i osvojite vredne novcane nagrade!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 50 eura,  II mesto - 30 eura,  III mesto - 20 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.10.2010. a zavrsava se 31.10.2010.. Srecno!

 
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

milance1988

#1
Br.8
Skor:3/7  +127
Vreme:07:00
Par:Shahar Peer - Iveta Benesova   FT 2-0
Tip:2
Kvota:3.25
Kladionica:BET365

Analiza:

Ove dve teniserke sastajale su se dva puta do sada i u oba meca slavila je Benesova.

03/03/2009    Monterrey, Mexico    Benesova, Iveta    0:2    4:6 2:6
27/04/2008    Fed Cup Single Matches    Benesova, Iveta    1:2    7:6 3:6 4:6

Prvi mec su odigrali u Fed kupu i tu je bilo 2-1 za Benesovu,dok u proslogodisnjem mecu Benesova je jos lakse slavila protiv Peer.Ocito je da Benesova predstavlja nocnu mor za Peer.Benesova je sjajna na ovom turniru,u prva dva kola nije izgubila ni set.U prvom kolu je bila bolja od Amerikanke Mchale sa 2-0(6-4;6-3),dok je u drugom bila bolja od Italijanke Brianti takdoje sa 2-0(6-1;7-5).Dok je Peer imala lagane protivnke u prva dva kola,domace teniserke.U prvom kolu je bila bolja od Doi 2-0(6-2;6-3),dok je u drugom kolu izgubila set od malopznate Fude 2-1(3-6;6-1;6-3),gde je pokazala da nije bog zna sta u nekoj formi.Benesova ce joj biti tvrd orah i mislim da ce to biti veoma znaimljiv mec.Iako kladionice daju vece sanse Peer,ja se ne bi slozio sa tim,pogotovo kad znamo da je Benesova vec vodi sa 2-0 u pobedama.Moj tip je 2

delpjero

#2
br. 1
skor: 0/1
vreme: 20:30
Par: Köln    -    Dortmund      FT 1-2
Tip: over 2.5
kvota: 1.90
kladionica: BET365

Analiza:  
     posle reprezentativne pauze nastavlja se bundesliga koja je ove godine zanimljivija i neizvesnija nego ikad u novijoj istoriji. sastaju se
16-ti keln i drugoplasirana borusija iz dortmunda. mec docekuju u razlicitim raspolozenjima. keln koji je dosta razocarao na startu sezone
sa samo jednom pobedom dosad iako imaju ekipu za svaki respekt (podolski,mondragon,brecko,novakovic,zeromel,petit,,,) dok ekipa
borusije igra sezonu snova sa dosadasnjim skorom 6-0-1 sto je najbolji start u istoriji milionera. borusija je dosad dala najvise golova
u ligi (izjednaceni sa majncom) i to dovoljno govori kakav fudbal forsiraju. kada se uzme u obzir da i keln igra dosta ofanzivno i da na
ovom mecu domaci nema sta da cekaju nego moraju da napadnu od samog pocetka pa od njih ocekujem bar gol-dva, a izuzetno opasni
dortmund pogotovo iz kontranapada (barios,Hummels,levandovski,piscek,,,) ce biti rasterecen i u takvom raspolozenju ocekujem i od njih
koji pogodak. prosle sezone ovde je bilo 2-3 pa nevidim zasto nebi i ove.
svaki rezultat je nezahvalno prognozirati, samo su golovi po mom misljenju sigurna opcija.
srecno svima

JanVesely

#3
br. 4
skor: 2/3 (+210)
vreme: 19:30
Par: Julia Goerges - Ana Ivanovic     FT 0-2
Tip: 0-2
kvota: 1.80
kladionica: BET365

Analiza:

Ovo je cetvrt finale turnira u Lincu. Iskreno Ana Ivanovic nije moja omiljena igracica,ali ipak ovog puta cu napraviti zuzetak i uzeti njenu pobedu od 2-0. Jednostavno receno, moram da priznam da Ana pocinje da lici na onu igracicu iz njenih najboljih dana i mislim da iako ce trebati jos mnogo da napreduje da bi se vratila u top 10, ipak protiv protivnica kao sto je Julia Goerges ne vidim da bi srpska igracica trebala da ima problema da zabelezi jos jednu laku pobedu.

Ana je u seriji pobeda, pet u poslednjih sest meceva i sto je jos vaznije sve pobede su bile bez izgubljenog seta a to je ono sto se nadam dacemo videti i danas. Takodje njen servis je znatno bolji nego ranije, i sa agresivnom igrom koju je forsirala u poslednjim mecevima mislim da ce Ivanovicka zabeleziti jos jednu pobedu od 2-0 i proci u polufinale ovog turnira.
Ukoliko pobedi danas, Ana ce se u polufinalu sastati sa boljom iz meca izmedju Vinci i Erani. Takodje ukoliko pogledamo drugu polovinu zreba gde su, Petkovic,Danilidu,Snider i Hantukova, onda je jasno da je ovaj turnir idealna prilika za Anu da osvoji svoju prvu WTA titulu posle dugo vremena.

ayite

#4
br.1
skor 0/0
vreme 20:00h
par Laval - Grenoble     FT 3-0
tip over 2.5
kvota 2.60
kladionica bet365


Grenoble i dalje predstavja negativno iznenadjenje za mnoge i nastavlja sa losim rezultatima iako se od njih ocekivalo mnogo vise.Sada trenutno su poslednji na tabeli sa svega 2 pobede i 7 poraza uz ocajnu gol razliku od 4:11.I vise nego ocigledno je da je za gostujucu ekipu trenutno najveci problem postizanje golova sto su koliko toliko resili dovodjenjem Mandrichija koji je bio odlican u Nimesu gde je bio medju najboljim strelcima.On se ovde vec upisao u listu strelaca i doneo im je jednu pobedu ali u narednim mecevima to jednostavno nije bilo dovoljno.Prosli mec su igrali kuci protiv Vannesa i od njih se tada ocekivalo da konacno prekinu crnu seriju medjutim posle vodjstva od 1:0 na poluvremenu do kog su dosli preko Mandrichija usledilo je ocajno drugo poluvreme i totalni preokret sto je bio i uzrok igraca manje.Dakle losa serija Grenoble se nastavlja i sada vise nemaju prava na lose rezultate jer sigurno ne zele da se do kraja prvenstva bore za opstanak dok im je cilj pred pocetak prvenstva bio mnogo veci u vidu gornjeg dela tabele.Za ovaj mec ce opet moci da racunaju na Mandrichija dok su to jos i Dos Reis i Ravet.Sasvim je sigurno da imaju solidne napadace naravno pored malopre pomenutog tako da je samo pitanje vremena kada ce poceti da igraju otvorenije meceve.Sto se tice Lavala oni su ovu sezonu poceli takodje dosta losije nego prethodnu, imaju dosta remija i njihovi mecevi uglavnom zavrsavaju sa manjim brojem golova.Dosta los ucinak van svog terena ih je dosta priblizio dnu tabele dok kuci igraju dosta tvrdo i jos uvek su bez poraza uz 1 pobedu i 3 remija kao i gol razliku 2:1.E sad ono sto je zanimljivo jeste da je Laval slicno tako igrao i prosle sezone ali je i pored dosta tesnih meceva kuci imao i onih koji su obilovali golovima a jedan kojih bih izdvojio je onaj protiv Metza koji je zavrsen sa cak 3:3.Bilo je jos takvih utakmica tako da ono sto bocu da kazem jeste da i odbrana domacina zna da popusti a ove sezone se nije znatno menjala tako da Grenoble ce ovde ici na pobedu jer kalkulisanje im se nije pokazalo kao dobar potez.Ekipe koje moraju ici na sve ili nista znaju biti dosta opasne, a to su u ovom slucaju gosti koji ce mislim na iznenadjenje mnogih prvi postici gol u ovom mecu sto ce otvoriti domacina koji obicno ceka priliku.Ukoliko dodje do takve situacije mec ce zasigurno otici u over 2.5 sto se i vise nego dobro placa.Dakle neke opcije koje su po meni vredne uzimanje najvise na osnovu osecaja su GG, gost dajel gol , over 1.5 i over 2.5 sto se sve dobro placa nesto za tiket a nesto za single.

ivan-dzo

#5
br.6
skor:1/5-225
vreme:18.15
Par:Bohemians 1905 - Slovan Liberec    FT 3-1
Tip:1
kvota:2.75
kladionica: BET365

Analiza: Ovaj par sam uzeo iz prostog razloga što nisam odavno gledao lošiji tim od ovog libereca. Ljudi jednostavno nemaju pojma. Mnogo igrača ih je napustilo i oni imaju ovih 12 bodova samo iz razloga što je ova češka liga KRŠ liga. Ali stvarno...
Ako pogledate rezultate u gostima Libereca, sve će vam biti jasno. Izgubili 3-1,4-1,1-0 za redom i jasno je da teško mogu do bodova. I ovaj Bohemians nije ništa bolji. Ipak njima su bodovi daleko potrebniji, i kod kuće reba da dobiju patetični Liberec...Kvota je solidna, mali ulog na ovu tekmu 3/10.

Srećno

Josip_17

#6
br.5
skor: 2/4
vreme: 17:00
Par: Zlate Moravce - Zilina  FT 0-4
Tip:2
kvota:1.83
kladionica: BET365

Analiza:
Radi se o susretu 12 kola prve slovacke lige u kojem se sastaje ekipa Zlate Moravce koja zauzima 4 poziciju sa 19 osvojenih bodova uz gol razliku 14:10 i gostujuca ekipa Zilina koje je trenutno prvoplasirana ekipa sa 23 osvojena boda uz gol razliku 23:9. Sada da kazemo da Zlate Moravce na svome terenu imaju ucinak od  4 pobjee i 1 remi uz gol razliku 10:3, dok gostujuca ekipa Ziline je najobolja gostujuca momcad lige sa 3 pobjede i 2 remija na gostujucim terenima uz gol razliku 12:4. Znaci jedna tradicija ce prestati Zilina jos uvijek nije porazena ove sezone u prvenstvu i ja mislim da se tako ostati i u ovome susretu jer ipak je posljednjih 7 meÄ'usobnih susreta ovih protivnika zavrsilo pobjedom Ziline i ja to ocekujem da ce se dogoditi i danas bez obzira sto je domacin u velikoj formi i sto ima 3 vezane prvenstvene pobjede. Ja ocekujem tip 1 u ovome susretu .

Neshone

#7
br. 1
skor: 1/1
vreme: 20:30
Par: Köln(+1.5)    -    Dortmund      FT 1-2
Tip: H2
kvota: 2.90
kladionica: BET365

Smatram ovu utakmicu kao fix dana. Ne vidim kako bi Koln mogao da iznenadi Borusiju koja je sa Hendikepom dobila i Bajerna. Koln ove zezone od kada im je otisao Tosic jako lose igra ne mogu da se sastave nikako. Borusija je u gostima vezala cak neverovatnih 9 pobeda kada se gledaju sva takmicenja. To je veliki uspeh i kada je upitanju njemacka liga oni imaju sve pobede osim jedne kada su izgubili od leverkuzena ali to je bilo na pocetku. U kupu u uefa imaju samo jedan poraz od Sevilje i u Novoj sezoni samo taj poraz i poraz protiv leverkuzena su neuspeh jer su zabelezili sve ostale pobede. Ocekujem i veceras veliku pobedu protiv Kolna koji je se zacrveneo u dnu tabele i sada je u opasnoj zoni. Tesko da ce se lako izvuci i mislim da su u velikim problemima. Dormund ima veliku razliku u igrackom kadru jer Koln je prodao sto je valjalo u njemu jos samo Podolski im izvlaci prosek i on im postize ovo malo golova pa ih i nekako drzi u zivotu. Ali Dortmundu nece lako dati gol jer podatak je da su najmanje promili golova od svih ekipa. Igraju jako tvrdo i veoma je tesko im zabiti gol. neverujem da ce se proslaviti napadaci Kolna. A Dortmun sa druge strane ima veliku priliku da postigne veliki broj golova jer Koln ima jako slabu odbranu i lako im je dati gol.