News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 27, 2024, 02:11:11 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Prijave za takmicenje!

Started by El Fenomeno, September 25, 2010, 03:00:56 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Kako se prijaviti?

Sve sto je potrebno uraditi je registrovati se na BET365 putem ovog linka ovde ili kliknuti na baner ispod.



Mozete takodje ucestvovati i ako vec imate otvoren nalog u ovoj kladionici.

Zatim je potrebno poslati na mail office@bonustipovi.com username iz kladionice BET365 kao i username sa foruma. Potrebne podatke mozete takodje poslati i preko KONTAKT forme na nasem portalu. [klik]

Paznja: Svi clanovi koji su se takmicili u prosloj godini ne moraju se ponovo prijavljivati.

To bi bilo sve, mozemo da pocnemo sa takmicenjem.


Srecno svima!



 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mitask

prijava...kako to da se još niko nije prijavio?

kockar_ns


El Fenomeno

@mitask

Vec dosta ljudi se prijavilo za takmicenje a koliko sam uspeo da proverim na brzinu tvoju prijavu nemam jos uvek. Procitaj gore uputstva kako se prijaviti za takmicenje!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mitask

evo poslao sam podatke..nisam znao da ih treba poslat odmah...nadam se da je sad sve u redu.... .[:-)].

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

perolozac

poslosam prijavu..dobronamjerna kritika-  nadam se da ovo takmicenje opet nece biti kratkog daha, jer se prosli put okupila solidna ekipa, jednostavno trzate i nas i sebe, gubi se kontinuitet ljudi.

Pozdrav i svako dobro.

El Fenomeno

@perolozac

Prijava je uspesna, srecno u tipovanju.

A sto se kontinuiteta tice vec sam rekao u temi za pitanja i komentare, imamo sigurnih 3 meseca takmicenja u kontinuitetu od istog sponzora i sa istim nagradama. Ako budemo napravili dobre rezultate vrlo je moguce da ce se saradnja produziti. Zato bi bilo dobro da se i ostali clanovi potrude da dovedu svoje prijatelje i one za koje smatraju da su dobri tipsteri pa da nas sto vise bude u ekipi i da takmicenje bude sto zanimljivije.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

nemsy

i ja sam se prijavio srecno svima  .[;-)].

El Fenomeno

@ nemsy

Prijava uspesna. Srecno!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

milance1988

Prijava za veoma simpaticno takmicenje,zelim puno srece svima  .[:-)].

El Fenomeno

@ milance1988

Mislim da mi jos nije stigla prijava od tebe, procitaj gore uputstva za prijavu.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

milance1988

Poslao sam,da li vam je stiglo? pozz

El Fenomeno

Prijava uspesna. Srecno u tipovanju!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

BaD_AppLe