News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 10:21:54 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 11.06.2010. (kraj takmicenja)

Started by El Fenomeno, June 11, 2010, 12:07:37 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Takmicenje se zavrsava. O narednim takmicenjima bicete blagovremeno obavesteni.

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 11.05.2010. a zavrsava se 11.06.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

JanVesely

#1
br. 10
skor:4/9  (+165)
vreme: 20:30
Par: URUGUAY - FRANCE (-1)   FT 0-0
Tip: X (evropski hendikep)
kvota: 4.00
kladionica: BET365
Analiza:

Utakmica grupe A svetskog prvenstva u kojoj se jos nalaze i Meksiko kao i domacin Juzna Afrika.Na papiru Francuska reprezentacija je favorit ne samo u danasnjem mecu vec i uopste favorit za prvo mesto u ovoj grupi.Gledano po imenima njihovih igraca,Francuska bi trebalo da se nalazi u samom vrhu favorita i za osvajanje svetskog sampionata.
Selektor Rejmon Domenek ima na raspolaganju vhunske igrace,i to na svim pozicijama,pocev od iskusnije,doduse i sporije zadnje linije,koju predvode Galas i Evra,preko mastovitog srednjeg reda sa Riberijem i Gurkufom,pa sve do ubitacnog Tijerija Anrija u napadu. Nema sta,sve igraci top klase. Nema sumnje da ce trikolori koji su u kvalifikacijama igrali ispod svojih mogucnosti, u Juznoj Africi jurisati na tron. Oni sigurno poseduju kvalitet za tako nesto,a pitanje je da li ce se i neke druge stvari poklopoti.
Tu pre svega mislim na atmosferu u timu,koja cini se nije na najboljem nivou.To je verovatno zasluga i selektora Domeneka koji nije uspeo da nadje zajednicki jezik sa mnogim igracima,a manjka mu i podrska od francuske javnosti.Tako da je nesumnjivo najslabija karika u ovom timu upravo sam selektor.
Za prvog protivnika na ovom turniru Francuzi ce imati nimalo naivnu reprezentaciju Urugvaja.Posle Brazila i Argentine to je verovatno trenutno i najbolja juzno-americka reprezentacija.Takodje Urugvaj je posle Brazila i Argentine najuspesnija juzno-americka reprezentacija u istoriji svetskih prvenstava,sa dve titule. Doduse poslednji put su bili najbolji pre tacno 60 godina,a sada ce ponovo probati da naprave zapazen rezultat.To ce biti veoma tesko s obzirom da ce za rivale u prvoj fazi pored Francuske imati i tim Meksika,kao i domacina Juznu Afriku,sto sigurno nije povoljna okolnost bez obzira sto je domacin realno najslabiji u ovoj konkurenciji. Selektor Urugvaja,Oskar Tabarez na raspolaganju ce imati veliki broj prodornih igraca,pa ce kontranapadi predstavljati glavno oruzje Urugvajaca. Reprezentacija koja u svojim redovima ima iskusne defanzivce poput Lugana i Kaseresa i ubojite napadace poput Forlana i Suareza,sigurno ima pravo da se nada dobrom rezultatu.
Medjutim moje misljenje je da ce Urugvaj bodove za prolaz u drugi krug morati da potrazi u naredne dve utakmice,dok protiv Francuske mislim da je minimalni poraz maksimalno sto ce moci da postignu. Ocekujem izjednacenu utakmicu,ali ipak mislim da je Francuska mnogo kvalitetniji tim i da ce uspeti da startuje sa tri boda.Moje misljenje je da ce verovatno jedan gol odluciti,tako da je moj tip pobeda Francuske sa jednim golom razlike.