News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 06:37:34 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 08.06.2010

Started by krko, June 08, 2010, 12:30:10 AM

Previous topic - Next topic

krko

Vreme za prijavu je proslo, svim takmicarima puno srece do kraja!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 11.05.2010. a zavrsava se 11.06.2010. Srecno!


JanVesely

#1
br. 7
skor:3/7  (+130)
vreme: 18:00
Par: Maroussi - Panellinios   FT 70-60
Tip: 1 (-6.5)
kvota: 2.35
kladionica: BET365
Analiza:

Sampion u grckom sampionatu je poznat,to je po 11-i put za redom ekipa Panathinaikosa,a ovo je utakmica kojom se zavrsava sezona.
Naime,ovo je peta utakmica plej of serije u grckom kosarkaskom sampionatu koja ce odluciti ko ce zauzeti trece mesto.Treca pozicija vodi u Evro ligu,a rezultat u ovoj seriji je 2-2.Tako da ce pobednik danasnjeg meca igrati najace evropsko klupsko takmicenje sledece sezone. Moje misljenje je da ce to biti ekipa Maroussija koja je i u sezoni na izmaku bila treci predstavnik grcke u Evroligi.
Maroussi je jedini tim u Grckoj koji je uspeo da se po kvalitetu priblizi Panathinaikosu i Olympiakosu. Ove sezone su uspeli da pobede oba grcka velikana. U pomenutoj evroligi su takodje igrali odlicno. Malo nisu imali ni srece jer su se u drugoj fazi tog takmicenja nalazili u grupi sa Panathinaikosom koji branio titulu od prosle godine kao i sa Barcelonom i Partizanom,timovima koji su se kasnije nasli na zavrsnom turniru u Parizu. Ali cak i u ovakvoj konkurenciji Maroussi je igrao dobro.
u ovoj seriji protiv Panelliniosa imali su prednost od 2-0 posle pobeda u prve dve utakmice,na svom terenu 75-70 i u gostima 72-90.I kada su svi ocekivali da se ova serija zavrsi u trecoj utakmici,to se ipak nije desilo.Usledio je poraz na domacem terenu u verovatno najslabijoj utakmici koju je Maroussi odigrao ove sezone.Zatim i poraz u utakmici broj 4 na gostujucem terenu,tako da je rezultat sada 2-2. Ali u svakom slucaju,Maroussi je ovde po mom misljenju mnogo jaci tim i ja verujem da ce oni pobediti u danasnjem mecu iako je mozda Panellinios sada u psiholoskoj prednosti. Originalni hendikep na ovaj mec je Maroussi -3.5 do -4.5,ali moj izbor ce biti alternativno visi hendikep Maroussi (-6.5) jer verujem u ubedljiviju pobedu domaceg tima.
Maroussi je takodje pobedio Panelliniosa na svom terenu i u regularnoj sezoni rezultatom 86-73.
Moj tip Maroussi (-6.5).

djonikesh

#2
br:5
skor:1/4
vrijeme:9:45
par:Kiefer-Juzny   FT 2-1
tip:1
kvota:4,00
kladionica :Bet 365
Analiza :

Turnir u Njemackom Halle-u gdje domaci teniser Nikolas Kifer pred svojom publikom igra mec protiv Rusa Juznjog: Teren je trava tako da je to mala prednost za Kifera koji je po mom misljenju bolji na travi. Kifer jeste u poznim godinama ali Kifer je igrac koji i danas ima jako dobru servu i solidan forhend i bekend. Trava je podloga gdje nema puno trcanja sto je jos jednom prednost za Njemca.Juznji nakon sjajnih partija na zemljanim podlogama mislim da ce se tesko adaptirati na travu. On vise voli da igra na zemlji i tvrdoj podlozi nego na travi. Mislim da ce Kiferu biti tesko da izgubi svoj servis tj: da mu Juznji uzme a isto tako ukoliko Kifer uspjene da uzme brejk taj jedan brejk u konacnici bi mogao biti dovoljan i  za realizaciiju jednog od setova.Juznji je 14 a Kifer 180 ali ne treba ovo da bude mjerilo buduci da Kifer nije dugo igrao pa se  zbog toga nalazi na ovako losoj poziciji.Kifer ima 32 godine i u svojoj karijeri napravio je zavidne rezultate. Mislim da je Juznji malo izmoren poslije ovih turnira i da ce danas odigrati jednu tekmu laganu i pokusati na taj nain pobjediti ali ja mislim da je to nemoguce pa zbog toga igram kontra. Sretno!

mitask

#3
br:7
skor:3/7
vrijeme:18:00
par:Zadar-Cibona   FT 71-78
tip:2
kvota:2,30
kladionica :Bet 365

Analiza :

Danas se igra druga utakmica finalne serije doigravanja za prvaka Hrvatske. Možda je malo kliÅ¡eizirano za reći, ali ova utakmica bi mogla biti krucijalna. Zamislimo scenarij da Zadar dobije, onda bi "Cibosi" morali dobiti tri u nizu, uključujući i dvije u Jazinama. Ali s druge strane ako "Vukovi" izjednače onda je sve opet potpuno otvoreno.Ukoliko žele izjednačiti rezultat "Vukovi" će morati bolje skakati nego u Jazinama, gdje ih je Zadar uspio nadmaÅ¡iti i u tom elementu, iako Cibona ima fizički jače igrače ispod koÅ¡a.Marton Bader morati će bolje obaviti skakački dio, posebno se to odnosi na dio kod zagraÄ'ivanja igrača. U tom segmentu bio mogao pomoći i atletski odlični Markota, ali on zasad ne uživa veliko povjerenje Dražena Anzulovića. TakoÄ'er centri Cibone morati će zabiti neÅ¡to iz individualnih akcija, jer bez igre nema pobjede.Njihove utakmice uvijek su zavrÅ¡avale gusto pa će tako biti i u ovoj.Ja laganu prednost dajem Ciboni i igram dvojku.

MeÄ'usobni susreti u doigravanju:
05/06/2010  A1 Liga , Doigravanje  Cibona Zagreb vs. KK Zadar  87:81  
01/06/2010  A1 Liga , Doigravanje  KK Zadar vs. Cibona Zagreb  77:72  
29/05/2010  A1 Liga , Doigravanje  Cibona Zagreb vs. KK Zadar  76:80  



Ferari

#4
br. 8
skor 4/7
vreme:18:00
par:Zadar-Cibona    FT 71-78
tip:1
kvota:1.60
kladionica:Bet365


Utakmica finala plej offa koja se igra u Zadru.Zadar vodi u seriji 2:1.U prvoj utakmici je napravio iznenadjenje koje niko nije ocekivao i pobedio Cibonu sa 4 razlike u gostima,sledeca pobeda kod kuce i u trecoj utakmici ocekivani poraz od Cibone koja ovu seriju igra izuzetno lose bez timske igre.Poslednju utakmicu su pobedili samo zahvaljujuci fantasticnom sutu za 3 poena.Ako ih on ne posluzi kao u trecoj utakmici mislim da u ovoj utakmici tesko mogu doci do pobede.Uz sve to Tomas,jedan od najboljih igraca Cibone imao je problema u prosloj utakmici sa povredom,tako da nisam siguran koliki ce njegov doprinos biti u danasnjoj utakmici.Zadar je domacinska ekipa koja je na jednu utakmicu od titule i mislim da ce pruziti jednu dobru utakmicu.

nesho_15

#5
br.8
skor:6/7
vreme:20:45
par:UC Dublin-Sligo       FT 0-2
tip:X (neresen rezultat)
kvota:3.20
kladionica:BET 365

Analiza:

Utakmica Irske prve lige u kojoj se sastaju sestoplasirani Dublin i sedmoplasirani Sligo.Ovo su dve ekipe koje igraju cvrstu igru sa jako malo pogodaka u medjusobnim susretima.Od 3 odigrana susreta prosle godine dva su se zavrsila neresenim rezultatom 0:0 dok je jedan dobio Sligo 0:1 golom iz penala.Ove godine se nisu sastajali ali mislim da su po kvalitetu negde blizu,na ovom susretu,kao i na svim ostalima,se ocekuje cvrsta igra sa obe strane sa jako malo golova a mozda se i zavrsi 0:0.U Sligo se vracaju suspendovani Eoin Doyle, Danny Ventre i Alan Keane,tako da mislim da nece prepustiti pobedu domacinu.Najverovatnije je  da ce se u ovoj utakmici podeliti bodovi.IKSCINA :)