News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 04:47:24 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 04.06.2010.

Started by El Fenomeno, June 04, 2010, 01:30:56 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Vreme za prijavu je proslo, svim takmicarima puno srece do kraja!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 11.05.2010. a zavrsava se 11.06.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

JanVesely

#1
br. 3
skor:1/3  (0)
vreme: 20:30
Par:Real Madrid - Caja Laboral  FT 80-62
Tip: 2 money line
kvota: 3.40
kladionica: BET365
Analiza:

Ovo je cetvrta utakmica polufinalne plej of serije koja se igra do tri pobede,spanske kosarkaske ACB lige.Posle prva tri meca Caja vodi u seriji 2-1.Svaka od ekipa je pobedjivala u utakmicama na svom terenu.Prvo je Caja u prva dva meca koja su bila prilicno neizvesna,ostvarila dve pobede,62-60 i 85-80 (posle produzetka),dok je Real na svom terenu pobedio 80-67.Bila je to prilicno iznenadjujuce visoka pobeda Reala s obzirom da je i ovaj mec bio veoma izjednacen,Caja je cak i vodila na poluvremenu,ali neshvatljivo losa poslednja cetvrtina za njih na tom mecu i poraz je bio neminovan. Interesantno je da je ovo bila prva pobeda Reala protiv Caja Laborala ove sezone a odigrali su vec pet utakmica.Naime Caja je pre ovog polufinala pobedila Real dva puta u regularnoj sezoni,kod kuce 82-63,a u Madridu je bilo 74-80.
Bez obzira na pobedu madridskog kluba u prosloj utakmici,moje misljenje je da su oni po formi daleko od mogucnosti da ozbiljnije ugroze najbolje spanske ekipe u ovom trenutku,Caja Laboral a pogotovo Barselonu. I mislim da ce se to veceras i videti.Mislim da je proslog puta bio samo jedan slab dan gostiju ili bolje receno slaba poslednja cetvrtina.Real je svoju sansu da postigne nesto vise u ovom polufinalu propustio u prve dve utakmice i ja njih jednostavno vise ne vidim kao ekipu koja moze da dodje do petog meca.Mnogo novih igraca je stiglo u Real na pocetku sezone zajedno sa novim trenerom,Etoreom Mesinom,a neki od njih kao Marko Jaric su cak dosli i u sred sezone. Tako da mi se cini da Mesina jos uvek nije uspeo da napravi pobednicki tim. Pravi Real mozda mozemo ocekivati tek u sledecim sezonama.A sto se tice ove sezone po meni ovo ce im biti poslednja utakmica.



antiprotivan

#2
br. 1
skor:0/0
vreme: 18:00
Par: Tampere Utd - Lahti   FT 0-0
Tip: 1 money line
kvota: 1.85
kladionica: BET365
Analiza:

Tampere u ovoj sezoni ima odličan napad, efikasni su, samo Å¡to je problem za njih, napadači ne mogu utrpati dovoljno golova, koliko ih odbrana Tamperea može primiti, otprilike bi to bila definicija dosadaÅ¡nje igre Tampere Utd-a, u proteklih sedam odigranih kola. Zato su na tabeli trenutno tu gdje jesu, a to je peto mjesto, sa blago negativnom gol-razlikom od -1 gol. Počeo sam s negativnim stranama danaÅ¡njeg domaćina, meÄ'utim, odlučio sam se odigrati na čistu pobjedu Tamperea iz razloga Å¡to je Lahti apsolutno benigna, bezopasna ekipa. U posljednjih pet utakmica Lahti je postigao samo jedan jedini gol, i to u domaćinskom porazu kod MyPa-e. Kao Å¡to se može vidjeti, to je jedna dosadna ekipa, koja svoju igru gradi na odbrani, dovoljno je reći da su posljednja dva susreta odigrali rezultatom 0-0 i mnogo toga će nam biti jasno iz tog podatka. Opet ponavljam, viÅ¡e nego odličan napad Tamperea će im bez problema zabiti jedan gol, a možda i dva-tri. ÄŒisto sumnjam da Lahti ima snage na ovom danaÅ¡njem gostovanju postići viÅ¡e od jednog gola, pa se nameće logična oklada na pobjedu domaćina Tampere Utd. Budimo realni, finska liga je jedna od najtežih za prognoziranje i klaÄ'enje, stoga i ovakav koeficijent na pobjedu Tamperea, a u ovakvom omjeru snaga i formi, da je neka druga liga u pitanju, na pobjedu domaće ekipe bi bilo @ 1,50, a ne ovih vrlo dobrih @ 1,85 u kladionici Bet365, odnosno @ 1,95 u nekim drugim online kladionicama. Sretno!

T.o.r.c.a.

#3
br. 4
skor:1/2  
vreme: 15:30
Par:Jurgen Melzer vs Rafael Nadal   FT 0-3(2-6, 3-6, 6-7)
Tip:    Total Games 3-way(Under 26)
kvota: 3.00
kladionica: BET365
Analiza:

Nekako mi izgleda suviÅ¡no pisati o ''Kralju zemlje'' a možda čak i tennisa jer se onjemu već sve zna....Ovo proljeće igra odlično, osvojio je tri poslednja jaka turnira(monte carlo,roma,madrid) izgubivÅ¡i samo 2 seta....Tako je nastavio i u Roland Garrosu ove godine takoder igra odlično i nije izgubio ni set.....Da neće izgubiti set ni danas u to se možete kladiti ali nećete imati zarade.......Zaradu ćete imati ako odigrate manje od 26 gemova na ovom meču....pogledajte prva dva seta Melzera u meču protiv Dokovića(6-3 6-2) i jasno vam je kakav je melzer igrač kad igra sa top  igračima..E sad Å¡ta je se desilo sa Novakom(nakon gubitka tie break-a u trečem) ne znam...Jel mentalna blokada ili neÅ¡to drugo ne znam ali znam da se takva stvar neće i ne može dogoditi Nadalu.....Jedan set će on odraditi kako treba(razvaljotka) a ova dva pomalo  i eto pobijede od 3-0 i eto  under 26..... i eto nekoliko ''evropejaca'' zarade...
Usput ova dva igrača su odigrale do sada dva meÄ'usobna susreta i oba je pobijedio(pogaÄ'ate) Nadal......Jedan na Hard-u 2-0,drugi na Å¡ljaci 6-3 6-1.......
hm.....koja prlika......

austin100

#4
br. 4
skor: 2/3 +85.00
vreme: 21:15
Par: Mark Dudbridge - Nigel Heydon (Pikado) FT 7 : 9
Tip: Nigel Heydon
kvota: 2.50
kladionica: BET365

Analiza: Ovo je stvarno sjajan zicer po meni tj. poklon veceri, 2,50 na sjajnog Nigel Heydona koji nije poznato ime na turu ali je vrlo kvalitetan igrac s dosta dobrim rezultatima na manjim turnirima...Mark Dudbridge bez pravog treninga vec dugo usao ne turnin zbog solidnog ratinga ali totalno van forme posljednih tjedana i tesko da ce danas doci do 3,4 legsa a igra se do 9.

davorvar

#5
br.9
skor:7/8
vreme:20:45
Par:Drogheda-UCD Dublin   FT 1-2
Tip:2
kvota:2.10
kladionica: BET365

Analiza:
Irski FAi cup . Sastaju se dva prvoligaÅ¡a ,Drogheda je 9. na tablici ,UCD je 6 .(od 10 klubova) . Po statistici domačih susreta Droghede i gostujučih UCD ,gost bi trebao biti favorit u ovome susretu,iako je Drogheda proÅ¡lo kolo u prvenstvu napravila malo iznenaÄ'enje,kući je dobila je 2-plasiranog Sharmocka 2:1 .
No nisam se samo na osnovu statistike odlučio za ovaj tip . Ove dvije momčadi već su se sastajale ove sezone,UCD je pobijedio u gostima 3:0 ,kući je dobio 2:0 (dobili su ih i u nekom Leinster senior kupu) ,sve bez primljenog gola,pa se može pretpostaviti da Droghedi ne odgovara igra danaÅ¡njeg protivnika...uz to,Drogheda večeras ima i manjih problema sa sastavom , vezni Crowley (13 nastupa,2 gola) je suspendiran ,obrambeni Harris (14 nastupa) , napadač Martin (5 - 1 gol) i obrambeni Brennan ( 4 nastupa) su ozlijeÄ'eni .
Gostima se vrača obrambeni Boyle (13 nastupa) nakon što je igrao za irsku U-19 reprezentaciju u Ukrajini . Vezni Corry (12 nastupa,2 gola) je upitan za nastup ...
Sve u svemu ,odlučio sam se za pobjedu gostiju na ulog 5/10.

Ferari

#6
br. 6
skor 4/5
vreme 20:45
par:Slovenija-Novi Zeland   FT 3-1
Tip:H X (Novi Zeland +1)
kvota:3.50
kladionica:Bet365

Ovde imamo jednu laganu prijateljsku utakmicu u kojoj ni jedna ni druga ekipa nece rizikovati nikakve povrede i pokusace da odigraju jednu lagano zagrevanje za glavnu stvar koja ih ocekuje Novi Zeland ce nastupiti u malo promenjenom sastavu dok ce Slovenija pred domacom publikom suprostaviti protivniku u najacem sastavu sa velikom zeljom da odu na svetsko prvenstvo sa dobrom atmosferom dok je Novi Zeland ispunio cilj protiv Srbije  u pripremama napravili atmosferu i spremno ocekuju sampionat.Novi Zeland igra izuzetno tvrdo sa malo golova i mislim da sa promesanim sastavom nece moci da postigne pogodak protiv Slovenije.Ocekujem pobedu domacina od 1 gola razlike.