News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 03, 2024, 01:34:15 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 02.06.2010.

Started by El Fenomeno, June 01, 2010, 11:58:51 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Majsko takmicenje je pocelo, danas je poslednji dan za prijavu!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 11.05.2010. a zavrsava se 11.06.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

JanVesely

#1
br. 1
skor:1/1  (+200)
vreme: 20:30
Par: Poljska - Srbija (Fudbal-prijateljska)  FT 0-0
Tip: 2
kvota: 1.70
kladionica: BET365
Analiza:

Ovo je jedna od prijateljskih utakmica reprezentacije Srbije u sklopu priprema za svetsko prvenstvo u Juznoj Africi koje pocinje za desetak dana. Posle neuspesne provere protiv reprezentacije Novog Zelanda (0-1) sledi ovaj mec protiv mnogo ozbiljnijeg protivnika,reprezentacije Poljske.Poljska se nije plasirala na Mondijal,ali su svakako tim za postovanje.Protiv ozbiljnijeg protivnika ocekujem da ce i reprezentacije Srbije odigrati mnogo ozbiljniji mec nego sto je to bilo pre cetiri dana protiv ipak slabasnih Novo Zelandjana.Tada u timu Srbije nije bilo nekoliko standarnih igraca,kapiten Stankovic,Krasic,Ivanovic,Jovanovic...Selektor Radomir Antic malo je kombinovao i ocigledno je da se na kraju prekombinovao. A ocigledno je i da su nasi igraci previse podcenili protivnika,sto je na kraju rezultiralo nepovoljnim rezultatom.Javnost je poprilicno nezadovoljna i kriticna posle ovog iznenadjujuceg rezultata,tako da danas mozemo ocekivati maksimalnu angazovanost srpskih reprezentativaca i pre svega mozemo ocekivati da na terenu vidimo najjaci sastav.U takvoj situaciji pobeda ipak ne bi trebala da dodje u pitanje.
Srbija posle duzeg vremena tacnije jos od svetskog prvenstva u Italiji 1990.kada je nastupala reprezentacija SFRJ,ima lepu priliku da zabelezi znacajan rezultat. Jer iako je niko ne svrstava u red najvecih favorita,mislim da Srbija putuje u Juznu Afriku sa realnom ambicijom za visok plasman.To su sve super kvalitetni igraci na celu sa odlicnim strucnjakom Radomirom Anticem.Bilo je i u periodu od 1990. do danas dobrih reprezentacija,ali mislim da ova poseduje nesto specijalno,nesto sto je nedostajalo nekim predhodnim generacijama.To je pre svega odlicna atmosfera u timu kao i trener kalibra Antica koji je prosto preporodio srpski tim.Posle kvalifikacija u kojima je srpska reprezentacija ostavila iza sebe rivale poput Francuske, Rumunije,Austrije,Litvanije i direktno se plasirala na prvenstvo,kao i posle maksimalnog zalaganja u svakoj prijateljskoj utakmici(osim ove poslednje),mislim da mozemo reci da je Srbija postala reprezentacija za svaki respekt. To je reprezentacija koja bi bila favorit i u duelu sa mnogo jacim timovima nego sto je to reprezentacija Poljske.
Inace mec se igra na neutralnom terenu,u Austriji,ali s obzirom na veliki broj Srba koji zive u ovoj zemlji mislim da ce ambijent biti kao na domacem terenu,pa i to moze da bude jedna od prednosti reprezentacije Srbije.

noja

#2
br.5
skor:4/4
vreme:14.00
Par:Serena Williams   v   Samantha Stosur   FT 1-2
Tip:  2-0    Set Betting
kvota:2.10
kladionica: BET365

Analiza:
Serena Williams   je i posle ovog turnira u Parizu  zadržala prvo mesto na WTA listi bez obzira koje će mesto osvojiti na kraju turnira.Po svim kladionicama ona je i glavni favorit za osvajanje titule. Naime posle eliminacije Enan-ove one po svoj prilici neće imati ozbiljniju prepreku od ev.možda Jelemne janković  sa kojom bi trebalo  da se nadje eventualno u polufinalu. Na ovom turniru je sve mečeve relativno lako dobijala sem Å¡to je . Pavlyuchenkova, Anastasia  uzela jedan set i to sa 1-6.Sa samanhom Stosur je dosada odigrala 4 meča i ima 3 pobede i jedan  poraz od 1-2.

Samantha Stosur je pravo iznenadjenje ove sezone i već se nalazi na 7 mestu WTA liste i ima veoma dobre Å¡anse da udje u prvih 5 igračica na svetu. Pravo iznenadjenje je priredila u proÅ¡lom  meču kada je savladala   Henin, Justine  sa 2-1 u setovima posle veoma dobre partije sa obe strane. Tradicija je protiv nje i ona nema Å¡ta  izgubi na ovom meču.

Amerikanka je apsolutni favorit i mislim da neće protivnici prepustiti nijedan set.

T.o.r.c.a.

#3
br.3
skor:0/2
vreme:14.00
Par:Serena Williams   v   Samantha Stosur   FT 1-2
Tip:    Samantha Stosur to win
kvota:3.00
kladionica: BET365
Analiza.....
Igrati finale stuttgarta(izgubiti od henin      4:6 6:2 1:6),igrati Madrid(izgubiti četvrtfinale od Venus 3:6 3:6) pa doći u Roland Garros  i svioje protivnice pobjeÄ'ivati skoro pa brutalno i na kraju pobijediti i glavnu favoritkinju za naslov Rg ove godine Henin 2:6 6:1 6:4...(napomnjem da je se vratila nakon jako loÅ¡eg prvog seta u meč) govori kolika je Samantha igračica i koliko je na ovogodiÅ¡njem putu do finala može zaustaviti jedino probuÄ'ena Jelena Janković....Ali o tom ćemo drugi put.....Samantha je oćito poÅ¡tena pa vraća dugove pa je vratila henin za poraz u stuttgartu a poÅ¡to nema serene vratit će ona obiteljski dug sestri joj venus za poraz u Madridu i  tako doÄ'emo do toga da Samantha ide dalje........
P.s. malo sam čita pravila i ne znam smijem li postaviti par koji je kolega već postavio ali pošto su nam pick-ovi različiti mislim da nema zime za regularnost para......Ipak ako je nedopušteno,nemam ništa protiv da se par izbriše.......pravila su pravila ;)

davorvar

#4
br.8
skor:6/7
vreme:20:15
Par:Sporting Huancayo-Universitario   FT 1-0
Tip:1
kvota:2
kladionica: BET365

Analiza:
Peruanska liga . Nadmorska visina-3200 m. ProÅ¡logodiÅ¡nji prvak,Universitario ide u goste kod najboljeg domačina lige . Huancayo ima dva lica u prvenstvu...kod kuće ,zbog prednosti igranja na prorijeÄ'enom kisiku bez problema dobija i jače ekipe od sebe dok u gostima redovito gubi .
Ove sezone Universitario je izgubio obadvije utakmice u gostima koje je igrao u sličnim uvjetima (visoka nadmorska visina) ,protiv Inti gas Deportiva i Leon Huanuka.
Gosti imaju problema sa financijama,dva mjeseca nisu isplatili plače igračima i tekuči račun im je zatvoren ,tako da su izbori u klubu,koji su trebali već biti održani ,za sada odgoÄ'eni...
Universitariu će nedostajati : vezni Torres (7 nastupa) , napadač Orejuela (7 nastupa) ,vezni Hernandez (8 nastupa) , vezni Espinoza (10 nastupa,2 asista) i obrambeni Galliquio (10 nastupa) .
Nezgodan teren , ne baÅ¡ bajna situacija sa financijama kod aktualnog prvaka + ozljede  = 1 na domačina na ulog 6/10.




Duzlen

#5
br.5
skor:2/4
vreme:19:00
Par:Romanija - Makedonija   FT 0-1
Tip:over3
kvota:2.8
kladionica: BET365

Za Makedonija ovo ce biti druga prijatelska utakmica bez Pandeva . Na prvoj utakmici protiv Azerbejdzana Makedonija je pobedila 3:1 sa odlicnom igrom debitantima Trickovski (ex. Zvezda) i Djurovski (Vojvodina) koji su postigli oba gola (treci gol , drugi na utakmicu je bio autogol). Na ovoj utakmici , trener Jonuz ce uneti one igrace koje nisu bili u kombinaciju na prvom mecu kao sto su Alimi, Nuredinoski, Grozdanoski, Savić, Ibraimi . Jonuz je trenirao ove igrace od mladinske reprezentacije i zna njihov kvalitet i da izvuce maksimum od svakog od njih . Iskreno meni raduje da moja reprezentacija ima kvalitetne mlade igrace kao nikada dosad. Romanija sa druge strane izgubila protiv Ukraine 3:2 i svi u timu kao i navijaci ocekuju pobedu danas za vracanje samopuzdanja u ekipu. Ja ocekujem da rumunci igraju ofanzivno iz pocetka , oni su zeljne pobede , svaki drugi rezultat je veliki neuspeh i mozda smena trenera. Ali Makedonci nemaju poraz na zadnjih 5 prijatelskih utakmica i ocekujem adekvatan odgovor sta podrazumeva napadacku igru i relaksiranu atmosferu . Po meni oba tima da daju gol i over2.5 , over3.5 je najbolji tip na ovoj utakmici , jer koeficient 1.60 na pobeda Rumunjske nema nikakve vrednosti ...

Srecno ;)

nesho_15

#6
br.6
skor 4/5
vreme:02:00
par: Ceara-Avai  FT 2-0
tip:1
kvota 2.00
kladionica:BET 365

Analiza:

U nocasnjem susretu,na pocetku prvenstva Brazila,sastaju se drugoplasirana Ceara i cetvrtoplasirani Avai.Posle pet odigran meceva u dosadasnjem delu prvenstva Ceara je ostvarila 3 pobede i dva neresena rezultata,sto govori da je ekipa dosta dobro startovala ove sezone i da je krenula pobednickim mentalitetom,za razliku od nje solidni Avai je imao dve pobede dva neresena i jedan poraz od Gremia.Obe postave ce biti kompletne, nema informacija o bilo kakvim povredama ili izostancima igraca.Ova utakmica je takodje vazna jer Ceara ce slaviti 96 godina od osnivanja kluba,tako da ne verujem da ce se obrukati pred domacom publikom.Moj predlog je ocigledna pobeda domacina! Srecno  ;)