News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 07:43:34 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Izbor online kladionice

Started by djonikesh, May 13, 2010, 08:23:03 PM

Previous topic - Next topic

djonikesh

Pozdravljam sve clanove i fanove ove stranice! Ovo je moj prvi post i kao sto sam primjetio temu koju cu otvoriti do sada niko nije otvorio pa se nadam jednoj konstruktivnoj raspravi. Hvala !


Vec duze vrijeme sam clan Bwin-a i uredno sam vrsio uplate sa visa kartice a isto tako i isplate na istu.Nikada nisam igrao na drugim kladionicama iako ih ima mnostvo. Uglavnom sam se registrovao na mnogo njih , tek toliko da budem clan ali nikada nisam ni uplacivao ni na jednu od mnostva online kladionica sem jedne Bwin-a .
Nakon sto sam prvi put uplatio pare na Bwin i kada sam skupio prvu isplatu trazli su mi da posaljem kopiju licne karte pa ce tek se onda izvrsiti transakcija.Naravno skenirao sam licnu kartu i poslao i od tada pa sve do danas uredno sam uplacivao i isplacivao novce sa Bwin racuna i na isti racun. Informacije radi pare su uvjek lijegale na vrijeme : Npr ako isplatu izvrsim u ponedeljak onda ce lova sigurno doci do petka , dakle pare stizu na karticu uvjek za tacno 5 radnih dana i nikada nisam imao problema sa tom kladionicom i svaka im cast na tome .

Medjutim , u posljednje vrijeme dosadila mi je ta kladionica , kako zbog lose forme na istoj tako i zbog monotonije vjerovatno. Poredio sam kvote na nekim drugim kladionicama i desavalo se da su za nekoliko indeksnih poena kvote vece na drugim kladionicama nego na Bwinu pa sam odlucio da se uclanim na nekoj od drugih internet kladionica.
Uclanio sam se na :Bet 365, BetAdria, Unibet , Expekt, Bet at home, Sportingbet itd ali nikad nisam uplacivao na njih. Sinoc sam pretrazio ponovo sve kladionice i stvar koja me buni a  koja bi trebala biti predmet ove diskusije jeste u tome sto skoro sve ove kladionice traze da se dostave sljedeci podaci:

1. Licna karta (koja ne predstavlja nikakav problem i to bi uredno poslao)
2. Kopija kreditne kartice ( e tu se stvara problem , jer traze kopiju kreditne kartice sa obje strane. Dakle trece osobe ce biti u dodiru sa CVC kodom sto mi govori da ce skoro pa oni imati apsolutnu vlast nad mojoj karticom i tu mi se javlja odredjena nesigurnost)

Evo cak sta vise danas sam dobio mail od Unibeta na moj upit koji se dokumenti moraju poslati. Sluzbenica Unibeta je rekla da se salje Licna karta , kopija kreditne kartice sa obje strane , zatim slusajte ovo : racun od struje , vode , telefona ali ne mobitela vec fiksnog , struje itd. LOL.....

Zaista sve mi ovo smijesno zvuci ali dobro....

Da rezimirima pitanje: Da li postoji neka kladionica koja trazi samo licnu kartu kao sto je to Bwin trazio a ne kopiju kreditne karitice sa obje strane . I volio bi igraci koji igraju na nekim online kladionicama a uplacuju i isplacuju preko kartice da mi kazu koliko smatraju povjerljivim da nekom odaju podatke sa kreditne kartice bez obzira na to sto se radi o veoma renomiranim institucijama. Hvala unaprijed i zelio bih otvoriti jednu konstruktivnu diskusiju na ovu temu.

El Fenomeno

Veoma lepo i opsirno si objasnio problem koji te muci pa cu probati da ti objasnim neke stvari kako bi lakse razumeo ovu proceduru.

Pre nekoliko godina jako malo kladionica je trazilo ove podatke i zbog toga su imale velikih problema. Svaka od njih koja je davala bonuse 100% na depozit bile su meta lovaca na bonuse (ovo pricam iz svog iskustva  ;) ) gde su se lepe pare uzimale na ovom lovu a otvaranjem racuna na ljude koji uopste ne postoje ili potvrda samo uz licnu kartu sto je bilo veoma lako nabaviti.

Tu su postojale dve opcije. Da se ukinu takvi bonusi ali onda te kladionice ne bi bile konkurentne ili da se uvedu strozije kontrole uz vise potrebnih dokumenata.

Sto se tice licne karte, nikakav problem i to je stvar koju je veoma lako skenirati i poslati.
Sto se tice kartice, takodje nije problem jer ne postoji zloupotreba sa njihove strane....svaka od njih se bori za svakog igraca i nikad svoj posao ne bi doveli u pitanje nekom od takvih zloupotreba. U praksi....slobodno posalji sliku sa obe strane kartice i ne brini.
Sto se tice tih racuna, mnoge su uvele taj proveren sistem za potvrdu adrese i stvarnog postojanja osobe koja se kladi. Ja uvek koristim racun od mobilnog telefona jer je na moje ime i sa tim takodje nema nikakvih problema. Nisam bas siguran da si ih najbolje razumeo da ne moze moblini telefon.

Sad da rezimiram na kraju....zbog ovakvih stvari nema potrebe da brines i da to nikako ne treba da bude glavni uslov kod izbora online kladionice. Glavni preduslovi za dobru online kladionicu su pre svega pouzdanost, dobre kvote, velika ponuda igara i brza uplata i isplata. Drzi se ovih kriterijuma a o tim dokumentima nemoj mnogo da razmisljas...ako ti traze posalji im i skoncentrisi se na igru i uzimanje novca.


pozz i srecno
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

djonikesh

Zahvaljujem na jednom jako opsirnom i iscrpnom odgovoru. Naravno mnogo mi je pomogao da neke stvari razjasnim u svojoj glavi...
Da, vec sam poslao sve trazene dokumente i potvrdu o prebivalistu i evo sve je uredu nema nikakvih problema i kako sti ti rece najbitnije je da se uzme lova i da su kvote dobre. A jos da odgovorim na ono oko mobitela: evo sad sam usao na mail i ponovo procitao i evo sta je gospodjica/a odgovorila:"i dokaz satnbene adrese, racun: stuja, voda, telefon, da nije racun od moblinog telefona jer to ne prihvatamo i da nije stariji od 3 mjeseca.". U svakom slucaju zahvaljujem na odgovoru.

El Fenomeno

To za trajanje je ok. i retko kad priznaju dokument stariji od 3 meseca ali ovo za racun od mobilnog telefona me bas iznenadilo ali dobro, svako ima svoje metode. Da napomenem samo da to nije slucaju u svakoj kladionici i da je ovo izuzetak!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bozicso

evo da ja napisem koju;

znaci isto nemam poverenja da saljem kopiju kartice svima koji traze pa jednostavno koristim MB za sve transakcije! tvrdoglav sam pa ce me tesko neko ubediti da pocnem da verujem!
ako imas racun na bet365 oni ti posalju pismo na kucnu adresu tako da nemoras da im saljes racun od struje, telefona i sl. da potvrdis adresu!
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

El Fenomeno

Pa ja sam zato u startu i rekao da se koriste samo proverene kladionice i one iz grupe A i B. MB moze uvek da se koristi i to nije nikakav problem ali ima i taj sistem nekoliko mana. Prvo gubi se taj jedan dan prilikom povlacenja a drugo mnogi bonusi ne vaze za moneybookers a to je za mene neprihvatljivo i zato uvek moram da imam karticu koja je u funkciji.
I ona najbitnija stvar koju uvek radim a to je: Cim novac legne na moj racun istog momenta ga podizem ili prosledjujem u drugu kladionicu. Znaci nema zadrzavanja na racunu a time ne dozvoljavam potencijalnim prevarantima ni najmanju sansu! I zato uvek preporucujem koriscenje samo kartica za internet transakcije (posebno Visa Virtuon), a ne onih ostalih koje se mogu koristiti u svakodnevnoj kupovini.  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

djonikesh

Gledajuci i citajuci mnoge tekstove o online kladionicama mogao sam primjetiti da uglavnom se izdvaja njih nekih desetak koje se jako postuju i djeluju kao jako sigurne . Cini mi se da niko do sada nije imao problema sa ovim kladama sto se tice najvaznije stvari a to je isplata love....
Citajuci tekstove primjetio sam da vecina ovih kladionica ima minimalno preko 1 miliona korisnika. Bio sam u dvoumici da li da posaljem kopije kreditne kartice ali sam shvatio da milioni korisnika su registrirani na tim kladionicama i sta sad ja da pametujem. Nisam ni prvi niti posljednji koji isplacuje na karticu urednu i niko se nije zalio da mu je doslo do zloupotrebe kartice. Jos jedna jako bitna stvar: Svaka kladionica posalje izvjestaj da je lova isplacena da li na mail da li u okviru njihove stranice to zavisi od kladionice dakle i tu ne moze doci do zloupotrebe jer ti podaci se mogu sacuvati u slucaju da bi se moralo reagovati sudskim putem. Sto se tice zloupotrebe novca sa kartice i on je nemoguc posto banke imaju takav sistem da se moze lako ocitati gdje je novac nestao i ovo je krivicno djelo koje povlaci velike odgovornosti. Mislim da treba odabrati provjerene kladionice i mislim da ne treba brinuti oko zloupotrebe jer normalno je da se svi plasimo mislimo na najgore alli kad racionalnije i strucno pogledas neke stvari onda je jasno kao suze da se sve lako moze razotkriti i u tom slucaju (zloupotreba od online kladionice) zaradila bi se veca odsteta nego lova koja je ukradena i sl stvari. A sto se tice money bokersa i tu isto se daju podaci o kredinoj kartici tako da je ustvari sve to isto.....

El Fenomeno

Citajuci ovaj tvoj post vidim da si u potpunosti shvatio kako to sve funkcionise i drago mi je zbog toga posebno ako smo ti bar malo pomogli.  :)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Keem_Bay

http://www.neobet.com

Нека нова кладионица, зна ли неко нешÑ,о више о овоме???

El Fenomeno

Jos nisu poceli sa radom i zato oprezno sa njima, nikako depozit bar dok se ne vidi kakvi su!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana