News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 05:22:34 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 12.04.2010.

Started by Angell, April 12, 2010, 12:09:34 AM

Previous topic - Next topic

Angell

Aprilsko takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.04.2010. a zavrsava se 30.04.2010. Srecno!

 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

joxong

#1
br: 2
skor: 1/1 +72
vreme: 11:00
Par:Thomaz Bellucci   v   Philipp Kohlschreiber  FT 6:2, 3:6, 6:7
Tip: 1
kvota: 1.72
kladionica: BET365

Analiza:

prvo kolo turnira iz serije masters 1000 koji se igra u monte carlu na zemljanoj podlozi

bellucci je ove sezone već odigrao dosta mečeva na zemlji,u veljači kad se igrala serija turnira u južnoj americi i meksiku
i tamo je napravio odlične rezultate.u santiagu je redom dobio lapentija,capdevillea,schwanka i onda u polufinalu fernanda gonzalesa
3:6 6:4 6:3 i u finalu opet u 3 seta dobio juana monaca 6:2 0:6 6:4 i time osvojio svoj drugi naslov u karijeri nakon što je prošle godine osvojio
turnir u gstaadu.na turniru u costa do sauipeu je izgubio u trećem kolu od ricarda mella 6:3 7:6 prethodno pobjedivši gimeno-travera i thiaga alvesa
u acapulcu je lako prošao prvo kolo 6:3 6:2 protiv oscara hernandeza i onda u drugom izgubio od davida ferrera koji je poslije i osvojio turnir.
poslije tih turnira na zemlji igrao je na turnirima masters 1000 u indian wellsu i miamiu gdje je izgubio u drugom odn. trećem kolu
u karijeri bellucci na zemlji ima omjer 94-37,ove godine 8-2 a zemlja mu je i najdraža podloga

kohlschreiberu će ovo biti prvi meč na zemlji ove godine,do sad je igrao samo turnire na hardu,što na otvorenom što u dvorani
na tim turnirima je ostvario prosječne rezultate ispadavši uglavnom u drugim ili trećim kolima.u indian wellsu i miamiu nije imao previše sreće sa ždrijebom
i oba puta je ispao u drugom kolu.u iw-u izbacio ga je Ä'oković iako je nijemac imao vrlo dobre Å¡anse za pobjedu ali je se raspao nakon Å¡to je izgubio veliko vodstvo u trećem setu i izgubio ga u tiebreaku.u miamiu je tsonga jednostavno bio prejak dobivÅ¡i ga u 2 seta.najbolji rezultat ostvario je na otvaranju sezone u aucklandu gdje je proÅ¡ao 3 kola i u četvrtom izgubio od clementa.na tom turniru je u drugom kolu porazio i danaÅ¡njeg protivnika 6:4 6:1 . nijemac u karijeri na zemlji ima skor 53-35,ove godine joÅ¡ nije igrao a proÅ¡le je imao skor 15-9

odlučio sam se za brazilca jer igra vrlo dobro na zemlji,sjajno se kreće,ima vrlo dobar forehand,ne loÅ¡ backhand i odlično igra dropshot.takoÄ'er ima ok servis s kojim zna dobro "pripremiti" poen i onda ga lako realizirati.kohlschreiber je takoÄ'er ok igrač na zemlji,vrlo dobar na returnu i dobrom igrom u polju.očekujem neizvjestan meč koji će možda otići i u 3 seta ali mislim da će na kraju slaviti bellucci

Ernests_Gulbis

#2
br.1
skor:0/0
vreme:11:00
Par:Thomaz Bellucci -  Philipp Kohlschreiber  FT 6:2, 3:6, 6:7
Tip:2
kvota:2.00
kladionica: BET365

Analiza: Dvostruki duel; izmedju Brazilca i Nijemca,i ujedno direktan okrsaj Hrvata i Bosanca na BT-u ;) Sigurno je da je podloga ovdje naklonjenija brazilcu,te da nece Kohliju biti tako lako kao u Aucklandu na pocetku godine,kada je na tvrdoj podlozi naprosto razbio brazilca 64 61.Mnogo toga bi se moglo pisati o ovoj dvojici,naravno da su oba jako talentovani igraci,medjutim po meni je ovo cisto 50-50 mec,cak ako bih se ja pitao Nijemac bi bio i blagi favorit.Razlog je jednostavan.On je vec nekoliko godina konstantan top 20 igrac,igrao je mnogo vaznih i velikih meceva,te je samim ti i iskustvo na njegovoj strani.Sa druge strane Bellucci ima potencijal da bude top 20 i sigurno je na putu da u blizoj buducnosti tamo i bude,medjutim da bi dobio ovdje trebace mu jako puno zrelosti,smirenosti,odlucnosti,osobina koje bas i nisu savezni faktor nadolazecih nada.Phillipp Kohlschreiber,Tip 2 ;)

daks

#3
br.2
skor:1/1 +300
vreme:20:45
Par: Airdrie Utd - Queen of South   FT 0-1
Tip: 1
kvota: 2.25
kladionica: BET365

Analiza: Erdri definitivno u ovom mecu ide samo na pobedu,u zaostatku je nekoliko utakmica a poslednji je na tabeli.Vezao je tri uzastopne pobede kod kuce i to bez primljenog gola(dobili su drugoplasiranog Dandija sa 3:0).Kada bi dobili ovaj mec,bili bi samo na 3 boda i utakmicom manje od Er junajteda koji je takodje sa Erdrijem u zoni ispadanja,odnosno 7 bodova i utakmicom manje od Grinoka koji je iznad crte.Sa druge strane Kvin 6 utakmica nije dobio u gostima,od toga 3 neresene,3 izgubljene.Kada igraju u gostima jedino sto jure je remi,jer pobedu mogu samo da sanjaju.Gostuju jakom i ozbiljnom protivniku,iako je poslednji na tabeli(a takvi su realno najopasniji)koji jurisa ka opstanku.Moj tip ovde je 1 , ocekuje se i over 2.5  ;)

mitask

#4
br.4
skor:1/3
vreme:18:00
Par:GRÄŒKA:Ergotelis - PAS Giannina   FT 2-0
Tip:1
kvota:2,00
kladionica: BET365

Analiza:
Ergotelis drzi cvrstu poziciju na sredini tabele i trebao bi lagano proci protiv predzadnjeg PAS Giannina.U njihovom zadnjem medusobnom dvoboju ergoteluis je slavio s uvjerljivih 3-1. PAS Giannina u posljednjih 6 utakmica nije ostvario ni jednu pobjedu, samo dva remija.stoga gledajuci statistiku ergotelis je veliki favorit.

Posljednji medusobni susret:
11/04/2010  Ethniki Katigoria  Ergotelis vs. PAS Giannina  3:1  


Aca91

#5
br.3
skor:2/2 +600 ;D ;D
vreme:17:30
Par:Sparta - Slavia Prag    FT 1-0
Tip:H1
kvota:3.10
kladionica: BET365

Analiza:

Zao mi je sto cu morati da prekinem tradiciju kvota 4.00 danas cu se okusati sa malo sigurnijom utakmiom... Danas moraju da razvale slaviju pa ne smem staviti smao jedan pogodak razlike ... Slavia je pobedila Spartu u kupu ali ovo je ipak prvenstvo i slavija je bila domacin u svojoj pobedi  u derbiu ... Danas nema sta da ceka jer ih je juce prestigla ostrava a kuci su stvarno neprikosloveni i odlicno igraju a u celoj ligi su jedina ekipa bez poraza ... Danas dobijaju 100 % samo je pitanje sa kolikom gol razlikom ali verujem da ce uspeti da dobiju sa bar dva gola jer kod kuce u poslednje tri utakmice su dobili minimalno po tri gola razlike ...

Ukoliko sada rizikuju i izgube Ostrava moze da i osvoji ligu jer je ostalo jos 5 kola do kraja, Dok Slavia nema nikakve sanse ni za ispadanje ni za nesto vise a jedino u europu mogu da idu preko kupa ako im uspe da izadju i ovako mislim da je ovo sigurna pobeda Sparte


Moj tip Sparta H1

ivan-dzo

#6
br.5  ;D ponovo
skor:3/4 +329
vreme:17.30
Par:Sparta - Slavija /oba Prag/  FT 1-0
Tip:3+
kvota:2.30
kladionica: BET365

Analiza: Vec pisano o ovoj utakmici. Zadnje tri zavrsile under. Slavija igra samo da pokvari racunicu Sparti i nista vise. Znaci, mislim da ce se do primanja gola grcevito braniti. Kad ga prime onda ce jurnuti u napad. Pa ce verovatno primiti jos jedan. Zadnje dve u gostima Slavija izgubila rezultatom 3-1, i ti rezultati su mogli biti i gori po  njih. Imaju pozadi puno problema i mislim da ce danas bolji kvalitet presuditi. Sparta kod kuce rusi redom. Zasto ne i danas?

Moj tip je bio cista jedinica, ali posto je Aca91 bio brzi  :o biram da moze Slavija dati gol i onda je 2-1 ili 3-1 realan odnos snaga.
Derbi utakmice su uvek neizvesne, nadajmo se da cemo danas videti za lepu kvotu 2.30 bar tri komada u mrezama  ;D

Srednji ulog !

Srecno

balulec

#7
br.5
skor:3/4
vreme:20-10
Par:FC Thun - FC Biel   FT 2-2
Tip:1
kvota:1.53
kladionica: BET365

Analiza:
Prvi par dubla je opklada na pobedu domace ekipe u poslednjem duelu 24 kola.Mec u kojem domaci Tun,ekipa sa najboljom formom u ligi, ima priliku da se osami na celu lige uzevsi u obzir subotnji poraz najveceg rivala Lugana.Ekipa Tuna pokazala fenomenalne igre u poslednjih 10 kola i pravo je iznenadjenj kako je izgubila mec predhodnog kola od Safhauzena.Danas protiv Bila ima priliku da taj kiks ispravi.Istina Bil je na solidnom petom mestu ali sa velikih 14 bodova zaostatka za Tunom i Luganom, u gostima imaju skor 1 4 6 i realno je da danas ne budu problem za domacu ekipu.Domaci imaju 8 2 2 kod kuce ali opet isticem odlicnu formu u kojoj su i motiv za povratak u elitno takmicenje Svajcarske.Moj pick je na bivseg ucesnika lige prvaka, kvota je pristojna mnogo razloga za poverenje u Tun.

FILIP123

#8
br.5
skor: 0/4 :)
vreme: 22:10
Par: Boca Juniors -Arsenal Sarandi  FT 4-0
Tip:1h
kvota: 3.8
kladionica: BET365


Analiza:

Posle serije losih rezultata, igraci su shvatili da moraju da krenu da uzimaju bodove.Igraju kuci,gde ce atmosfera biti spektakularna.Morace da se potrude da uzmu sva tri boda koja bi im dosta znacila.. Tu su Palermo,Ayala,Riquelme..U poslednje vreme malo srljaju,imaju u zadnjih 3 utakmica isto toliko poraza i nalaze se pri dnu tabele,sto nije nista novo ,jel u Argentini je sve moguce.
Ekipa  Arsenal Sarandi-ja zadnji put je dobila  Lorenzo sa 1:0,u finishu utakmice,imaju,da tako kazem osrednji tim,koriste greske protivnika,i nikako se ne mogu potceniti,najjaca im je sredina,i veoma su borbeni.
Navijaci Boke su najavili,spektakl i koreografiju,kakva odavno nije vidjena na Bombonjeri...To sve u cilju kako bi probudili svoje igrace,da krenu u nove pobede i vadjenje sa dna tabele i borbu za najvisu poziciju.Na igracima je da opravdaju poverenje publike i zabeleze jednu ubedljiviju pobedu.Ovakav tim to sigurno moze i nadam se da ce od prvog minuta bombardovati gol Arsenala..Posto sam duboko ubedjen u pobedu Boke idem sa  hendikepom..Srecno!!!!!!!!

dejzik

#9
br.3
skor:1/2 (-10)
vreme:16 i 30
Par:Rubin Kazan-Spartak Nalchik   FT 1-1
Tip:under 2,5
kvota:1,7
kladionica: BET365

Analiza:

Rubin dva puta uzastopno sampion Rusije i takve su ima ambicije i uovom prvenstvu, sa druge strane ekipa Spartaka se uglavnom bori za opstanak ali ove godine su krenuli nenadano dobro i trenutno su lideri. Rubin u odnosu na proslu godinu ima manje vise isti sastav (sem sto su prodali Domingesa i jos uvek se nisu u potpunosti privikli na igru bez njega), uglavnom igraju tvrdo i sa malo golova. Ove godine kod kuce dobili Lokomotivu 2:0 i igrali sa Terekom 0:0. Ukupno na četiri utakmice imaju gol rayliku 3:0. Dakle golove ne primaju nikako (mislim da neće ni danas da ih prime) a daju ih teško. Danas ne igra jedan od najboljih igrača Karadeniz. Spartak u gostima dobio Sibir 2:0 i 0:0 sa Anžijem,ako se zanemari zadnji meč Spartaka protiv Rostova 5:2 njihova gol razlika je 4:1. Dakle i oni teško primaju golove. Ni njima nhe igra najbolji igrač Dyadyon jer po ugovoru koji ima ne sma da igra protiv Rubina iz kojeg je došao. Od četiri utakmice odigrane u Kazanju dve su završile under a dve over. Kad se uz sve ovo uzme loš teren logično je da se proba under 2,5

djoleftn

#10
br. 1
skor:
vreme:20:15
Par: St Pauli - Augsburg   FT 3-0
Tip:  HX (Augsburg +1)
kvota: 4
kladionica: BET365

Analiza:
Derbi Cvajte ovog vikenda, 4 kola pre kraja prvenstva igraju timovi koji se nalaze na pozicijama koje direktno vode u Bundesligu I.

Domaci docekuju mec posle poraza u proslom kolu,a Augsburg je remizirao sa GREUTHER FURTH-om pre 7 dana...i gledajuci tabelu i jednima i drugima bi najvise odgovarao neresen ishod jer ni Duizburg a ni Bilefild(timovi koji ih prate na tabeli i imaju sanse da ih stignu) nisu uzeli 3 boda u ovom kolu...
Susret 2 veoma dobre ekipe,domacin kuci ima skor 8-4-2,a Augsburg u gostima 6-4-4,  prva utakmica ove sezone je dosla iz 2-1(0:1-3:2), pa mislim da ce i veceras da dobije domacin i revansira se za poraz u prvom susretu...ovo ce biti ujedno i duel najboljih strelaca lige(Thurk iz Augsburga dao 22 gola,Ebbers iz Paulija 15)!
St. Pauli ima niz od sedam utakmica bez neresenog ishoda pa zato mislim da tako nece biti ni veceras!

Posto su obe ekipe veoma dobre,ocekujem neizvestan mec,mozda sa dosta golova, i pomalo navijacki tipujem na pobedu domacina sa jednim golom razlike,a kvota 4 je vise nego primamljiva !

mitask

#11
Quote from: mitask on April 12, 2010, 12:03:27 PM
br.4
skor:1/3
vreme:18:00
Par:GRÄŒKA:Ergotelis - PAS Giannina
Tip:1
kvota:2,00
kladionica: BET365

Analiza:
Ergotelis drzi cvrstu poziciju na sredini tabele i trebao bi lagano proci protiv predzadnjeg PAS Giannina.U njihovom zadnjem medusobnom dvoboju ergoteluis je slavio s uvjerljivih 3-1. PAS Giannina u posljednjih 6 utakmica nije ostvario ni jednu pobjedu, samo dva remija.stoga gledajuci statistiku ergotelis je veliki favorit.

Posljednji medusobni susret:
11/04/2010  Ethniki Katigoria  Ergotelis vs. PAS Giannina  3:1  







jao pa ja tek sad vidio da sam stavio jucerasnju tekmu...evo prave za danas
br.4
skor:1/3
vreme:20:15
Par:St. Pauli - Augsburg
Tip:X
kvota:3,30
kladionica: BET365

Analiza:
St.pauli se nalazi na 2. mjestu s 55 bodova dok se augsburg nalazi na 3.mjestu s 54 boda stoga mislim da ce ovo biti jedna neizvjesna tekma te da ce zavrsiti neodluceno.Iako malu prednost ima st.pauli augsburg se nece samo tako predati.


Tip odbijen jer nije postavljen najkasnije pola sata pred pocetak meca i sa oskudnom analizom/Admin