News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 12:15:13 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi Dana 10.04.2010

Started by Neshone, April 09, 2010, 11:53:41 PM

Previous topic - Next topic

nando

#15
br.3
skor:1/2 +25
vreme:16:00
Par:Metalac Gornji v Habitpharm Javor    FT 1-0
Tip:1
kvota:2.05
kladionica: BET365

Analiza:
Danas se sastaju dve "sigurne" ekipe, iz sredine tabele,priblizno jednakog kvaliteta ali ipak dajem prednost domacima.
Iako je proslu utakmicu Metalac (ocekivano) izgubio od Borca sada je potpuno drugacija situacija.Nijednoj ekipi ne trebaju bodovi, igraju rastereceno, Metalac je odlican domacin padale su puno jace ekipe od Javora(Crvena Zvezda 2:1 i Vojvodina 3:1) od 9pobeda u prvenstvu,7 su ostvarili na svom stadionu
.Takodje prilika da se revansiraju za sve poraze kod Javora i poprave medjusobni skor- do sada Metalac nijednu utakmicu nije dobio u gostima protiv Javora, na 5 odigranih pretrpeli su 5 poraza uz katastrofalnu gol razliku 1:8.
Javor u gostima ove godine nema nijednu pobedu,poslednja jos 5.12.2009. protiv Rada.

austin100

#16
br. 3
skor: 2/2 (+162)
vreme: 18:00
Par: Croatia Sesvete v Inter Zapresic   FT 3-1
Tip: Inter Zapresic
kvota: 1.61
kladionica: BET365

Analiza: Croatia Sesvete su svoju pricu da se spase u lizi zavrsili, ovaj klub s losim financijama, problemima iz tjedan u tjedan itd, to nije ni s sastavom kojeg imaju nije moglo zavrsit dobro! Danas ce trener Sesveta u prvu ekipu stavit dosta juniora sto ce ima oslabit ekipu puno i naravno olaksat posao Interu da lagano dode do bodova! Inter Zapresic treba tri boda jer bi ih pogurnulo u sredinu tablice i povecalo postat da ostanu u lizi! Inter Zapresic nije nikad u povjesti imao problema sa sesvetama redovito ih dobivaju u gostima!

Cobaltbra

#17
Br. 2
Skor: 0/1 (-100)
Vreme:16:00
Par: Sheffield United - Coventry    FT 1-0
Tip: 1
Kvota: 1.83
Kladionica: BET365

Sheffield United i Coventry nisu baÅ¡ slični po snazi iv svi fakti idu u prilog Sheffield United-a   Sheffield United ima izvesni sunovrat u poslednjih par meseci ali treba biti bitno jači tim od Coventry-ja. Ne samo Sheffield United nego i Coventry ima relativno loÅ¡ poslednji period. U poslednjih 7 utakmica oba tima imaju nepovoljne rezultate. Coventry u poslednjih 7 utakmica nema ni jednu pobedu i ima tri nereÅ¡ena ishoda. Sheffield United u poslednjih sedam utakmica ima jednu pobedu, 4 remija i dva poraza.Niz negativnih ishoda, odnosno igra bez pobeda je udaljilo Sheffield United u odnosu na mogućnost promocije i preko play off-a. A smo pre mesec  dana bili u trci za promociju u PL. Sada su im Å¡anse minimalne i gotovo nikakve. U ovom smislu kako oba tima nemaju problemima sa dodatnim imperativima u smislu mora se dobiti,  a opet sa druge strane gorčina kod igrača Sheffield United-a u smislu propuÅ¡tenog i na kraju realno snaga je na strani Sheffield United-a a i domaći teren, sve to da moj pik ide na stranuSheffield United-a. Ne bi trebalo biti problema oko ovoga.

Cobaltbra

#18
Br. 3
Skor: 0/1 (-100)
Vreme:18:00
Par: Rayo Vallecano - Las Palmas
Tip: 1
Kvota: 2.10
Kladionica: BET365

Ovde imamo bitnu razliku u snazi ova dva tima i gotovo sve činjenice idu na stranu Rayo Vallecano. Gotovo sve kažem, izuzev jedne, a neki bi rekli najvažnije, ato je aktuelna pozicija ova dva tima gde se oba nalaze u donjoj polovini i Rayo Vallecano je i loÅ¡iji. Ipak za mene ta jedna činjenica nije od prevelikog značaja i ja i dalje imam uverenje da je razlika u snazi ova dva tima velika, a to Å¡to je Rayo Vallecano razočarao ove sezone ima drugih objaÅ¡njenja. Umesto da je u trci za ulazak u Primeru oni su u situaciji da se sasvim ozbiljno bore za opstanak. Do kraja sezone ima joÅ¡ dosta i ovaj deo sezone ne stvara joÅ¡ dramu, ali bi Rayo Vallecano mogao da odradi dva važna posla danas: dobije 3 boda koja bi ih bitno pomerila na viÅ¡e i ujedno bi porazili direktnog  protivnika koji im može biti smetnja u borbi za opstanak. Ipak ja joÅ¡ ovde nebih govorio o borbi za opstanak kada je Rayo Vallecano u pitanju, jer ima dosta do kraja i neverujem da će se uopÅ¡te mučiti za opstanak ma kao sada tabela izgledala. Sve u svemu, kao domaćini ne bi trebalo da imaju problema oko danaÅ¡njih 3 boda.


Tip odbijen jer je dozvoljen samo jedan dnevno. Procitaj pravila/Admin

nemsy

#19
br.2
skor:2/2
vreme:20:45
Par:Real Madrid vs Barselona FT 0-2
Tip:2
kvota:2,7
kladionica: BET365

Analiza:
E moram ja da gadjam suprotno. Mesi ove godine eksplodirao porede ga cak sa Maradonom i Peleom , covek je sam pobedio Arsenal. Sa druge strane Real ima Ronalda koji puno obecava , Real je ispao iz svih takmicenja ali isto tako kada mu je bila potrebna pobeda protiv Liona nije znao nista,prosto zaribaju kad je najbitnije. Barselona ima vise igraca da rotira na napadackim pozicijama i to mi se posebno svidja kod njih, Zlatan i Pujol su odmarali u LS i bice spremni za ovu utakmicu. Gvardiola je postao vrhunski trener i ne vidim zasto bi Barsa izgubila. El Clasiko je uvek dobijala ekipa koja je u boljoj formi a to je u ovom slucaju Barsa. A i voleo bih da se prekine niz pobeda Reala kod kuce.
Moj tip 2.

pirlo

#20
br. 2
skor: 0/1 (-100)
vreme: 16:00
Par: West Ham    -    Sunderland    FT 1-0
Tip: 1
kvota: 2,00
kladionica: BET365

Londonski tim se nalazi na korak od ispadanja,deli ga bod od ekipe Hala koji u zoni ispadanja.Na danasnjoj utakmici trazi bodove spasa,protivnik mu se nalazi u bezbednoj zoni koji ima deset bodova vise od ekipa koje se nalaze u zoni ispadanja.Vest Hem ne zna za pobedu vec sedam kola,u prosloj utakmici je izvukao bod na gostovanju protiv Evertona,a da je Mido iskoristio penal u prvom poluvremenu danasnji domacin bi se vratio kuci sa pobedom(treba imati u vidu da je nedeljna plata Egipcana Mida "citavih" hiljadu evra)!Pre utakmice sa Evertonom,Vest Hem je doziveo cak sest poraza za redom.Tradicija je na strani "Cekicara" kada je u pitanju gostovanje Sanderlenda!

English Premier League 2008/2009    
West Hem-Sunderland 2:0
English Premier League 2007/2008
West Ham   Sunderland   3:1
English Premier League 2005/2006      
West Ham   Sunderland   2:0   

Danasnji gost je samo jednom izgubio na poslednjih sedam meceva,ali treba imati u vidu da je samo jednom pobedio u gostima ove sezone i to jos u avgustu prosle godine!Moze se ocekivati da je trener "Cekicara" Stiv Brus u potpunosti pripremio ekipu za da nasnji mec protiv Sanderlenda i da ce oni pruziti dvesta posto svojih mogucnosti da bi ispunili primarni cilj a to je pobeda koja im donosi bodove spasa!

josko01

#21
Br. 1
Skor: 0/0
Vreme:16:00
Par: Hull City-Burnley
Tip: 1
Kvota: 1,72
Kladionica: BET365

Dvoboj Hull Cityja i Burnleyja ogled je začelja premierligaške ljestvice, 18-plasiranog i 19-plasiranog kluba koje razdvajaju tri boda...
Hull City je trenutno svakako u boljoj poziciji, budući da osim tri boda viška igra utakmicu protiv izravnog konkurenta za opstanak na domaćem travnjaku na kojem je ove sezone upisao čak 23 od ukupno 27 bodova koliko ima na kontu.
Hull je neporažen u zadnja četiri ogleda protiv Burnleyja na svom KC Stadiumu, a posljednji je put Burnley slavio kod svog sljedećeg protivnika u gostima u siječnju 1994. godine (1-2).
Oba su sastava u iznimno lošim formama u posljednje vrijeme, pa je tako Hull izgubio šest od posljednjih sedam premierligaških utakmica, a Burnley je u zadnjih devet utakmica upisao tek jedan bod.
Statistika koja svakako ide Hull Cityju u prilog je da je Burnley ove sezone u 16 gostujućih utakmica osvojio tek jedan bod (na gostovanju kod Manchester Cityja 3-3), te se teško može nadati povoljnom ishodu i ovoga puta.

Tip odbijen jer je vec uzet od strane drugog takmicara u hendikepu. Procitaj pravila i mozes slobodno odigrati neki drugi tip/Angell


Aca91

#22
Br. 1
Skor: 0/0
Vreme:16:00
Par: Monaco - Valensijen  FT 2-1
Tip: HX
Kvota: 4,00
Kladionica: BET365

Monaco je odlicna ekipa kod kuce u poslednje vreme su malo pokvarili svoj status domacina pa danas moraju dobiti valensijena koji nije u bog yna nekoj formi ... U gostima na pocetku prvenstva su igrali odlicno dok sada guce vecinu svojih utakmica ... Monaco kada dobija dobija samo jedan raylike pa mislim da bi i danas trebali da dobiju bar jedan raylike ...
Monakov skor kuci je     9     4     3  uy gol rayliku    21     11. Mislim da bi je i danas mogli uvecati tek ya jedan gol. Ocekujem da ce pobediti ali maksimalno sa jednim pogotkom jer igraju jako u odbrani i glavni yadatak je ne primiti pogodak. valensijen ima u gostima 7 0 8 i mislim da mogu jedino pogorsati svoj status.

Monako je veyao cak 5 remija i to svih pet bey ijednog gola
MONTPELLIER     -     MONACO       0 - 0
MONACO    -    AUXERRE    0 - 0
GRENOBLE    -    MONACO    0 - 0
MONACO    -    BORDEAUX    0 - 0

I danas je max jedan gol ...

josko01

#23
Br. 1
Skor: 0/0
Vreme:16:30
Par: Victor Hanescu - Florent Serra   FT 2-0
Tip: 2
Kvota: 1,66
Kladionica: BET365

U polufinalnim mečevima ATP turnira u Casablanci (zemljana podloga) igrat će Hanescu - Serra, odnosno Starace - Wawrinka. Ovom prilikom ćemo prognozirati prvi polufinale...

Hanescu je cijelu 2010. godinu odigrao prilično slabo, no dočekao je zemljani dio sezone gdje se očigledno najbolje snalazi, a nakon respektabilnih pobjeda protiv Nieminena i Gasqueta (oba puta u tri seta) ugledao je polufinale. Tamo ga čeka Serra koji je mnogo elegantnije doÅ¡ao meÄ'u četiri najbolja. O njegovoj dobroj formi najviÅ¡e govori pobjeda u četvrtfinalu protiv drugog nositelja Guillerma Garcije-Lopeza od 6-2, 6-2.

Ako gledamo ovu godinu onda je Serra u prednosti jer je imao zapaženije nastupe i dosege. Ako gledamo i meÄ'usobne mečeve u karijeri onda je takoÄ'er Francuz u prednosti. Dobio je oba meča u karijeri protiv Hanescua, oba puta na zemlji. U Roland Garrosu 2008. godine je slavio u četiri seta, dok mu je Rumunj predao meč u Gstaadu proÅ¡le godine.

Kvalitativno gledano je riječ o podjednakim igračima, pa ćemo se uhvatiti za ipak nešto bolju formu Serre. Meč bi mogao biti dug i napet, pa je i opcija s više gemova vrlo dobra.

skalar

#24
br. 4
skor: 3/3 +275
vreme: 20:00h
Par: Vaslui - Unirea Urz.    FT 1-1
Tip: 2
kvota: 2, 55
kladionica: BET365

Analiza:
Veceras se igra 27. kolo rumunjske 1. lige. Drugoplasirani Vaslui protiv sestoplasirane Uniree igra u veoma izmjenjenom sastavu zbog povreda. Za vecerasnju utakmicu slijedeci igraci ne mogu igrati za Vaslui: Genchev, Burdujan, Temwanjera, Canu, Buhus, Hugo, Gerlem, D. Sanmartean, Costly. S obzirom na vaznost utakmice, igraci sa manjom minutazom ce, kako ocekujem, imati veliku tremu jer Unirea Urz. igra u najjacem sastavu izuzev Westly Lopes-a koji nedostaje. Unirea ima skor u gostima 6-5-2 tako da mozemo reci da dobro igraju kao gosti s tim da su u 13 gostujucih utakmica dali 16 golova, a primili 10 sto je veoma dobro za rumunjsku ligu.
Utakmicu sudi Ovidio Hategan. Na stadionu Municipal se ocekuje oko 10.000 navijaca, ali s obzirom na izostanak velikog broja igraca, ocekujem pobjedu Unire-e.

[SiMa]

#25
tip broj - 1
skor - 0/0
par - Mattersburg - Kapfenberg (-1)    FT 3-1
tip - H1
kvota - 2.82

Pravo da vam kazem, ne razumem se toliko u austrijsku ligu, ali ova dva tima igraju "3 za 3" vec poduze vreme. Od poslednjih 11 utakmica, bilo je 9 pobeda domacina, jedan remi (poslednje odigrana utakmica - 2:2). Oba tima nemaju velikih motiva u ovoj utakmici, posto je Matersburg zakucan na sredini tabele, dok je Kapfen odavno vec obezbedio opstanak (14 bodova vise od poslednjeg Kerntena).

Medjusobni susreti:

12.12.2009.       2:2           O   Austrija 1   2009/2010
07.11.2009.   4:1           O       Austrija 1   2009/2010
23.08.2009.       1:0           U   Austrija 1   2009/2010
25.04.2009.   3:1           O       Austrija 1   2008/2009
06.12.2008.       1:3           O   Austrija 1   2008/2009
12.11.2008.       1:2           O   Austrija 1   2008/2009
23.08.2008.   2:1           O       Austrija 1   2008/2009
23.05.2003.       0:2           U   Austrija 2   2002/2003
21.03.2003.   3:0           O       Austrija 2   2002/2003
20.09.2002.   5:1           O       Austrija 2   2002/2003
23.07.2002.       0:4           O   Austrija 2   2002/2003

Od pet medjusobnih utakmica koje je Matersburg odigrao kao domacin, samo je jedna zavrsena sa pobedom manjom od dva gola razlike. Ako slucajno nisam pravilno napisao, moja prognoza je da ce Matersburg dobiti sa dva ili vise gola razlike.

balulec

#26
br.4
skor:2/3
vreme:22-00
Par:Real Madrid - Barcelona   FT 0-2
Tip: Under 3.5
kvota: 1.66
kladionica: BET365

Analiza:
Radi se o logičnoj okladi, teško je i zamisliti da u El Clásico-u 2010. nećemo vidjeti golove. Messi, nogometni svemirac, uvijek je potencijalni strijelac, tako da vjerujem da će Barcelona lakše do gola, nego smušeni domaćin, Real Madrid. Ali kraljevski klub ne bi bio to što jeste, da nema zaštitu od sudija, a znamo kako su napadački orijentirani, tako da bi morali kod kuće zabiti bar jedan gol, pa i velikoj Barceloni, iako bih volio da se to ne desi ovaj put, to jest svim srcem sam navijač Barcelone u ovom meču. Vjerovatno pobjednik iz ovog meča postaje novi prvak, nije teško zaključiti zašto. Samo je velika šteta što nećemo vidjeti Ibrahimovića i Kaku, ako je vjerovati novinarskim tekstovima.

ivan-dzo

Quote from: balulec on April 10, 2010, 06:59:14 PM
br.4
skor:2/3
vreme:22-00
Par:Real Madrid - Barcelona
Tip: Under 3.5
kvota: Ne mogu naci
kladionica: BET365

Analiza:
Radi se o logičnoj okladi, teško je i zamisliti da u El Clásico-u 2010. nećemo vidjeti golove. Messi, nogometni svemirac, uvijek je potencijalni strijelac, tako da vjerujem da će Barcelona lakše do gola, nego smušeni domaćin, Real Madrid. Ali kraljevski klub ne bi bio to što jeste, da nema zaštitu od sudija, a znamo kako su napadački orijentirani, tako da bi morali kod kuće zabiti bar jedan gol, pa i velikoj Barceloni, iako bih volio da se to ne desi ovaj put, to jest svim srcem sam navijač Barcelone u ovom meču. Vjerovatno pobjednik iz ovog meča postaje novi prvak, nije teško zaključiti zašto. Samo je velika šteta što nećemo vidjeti Ibrahimovića i Kaku, ako je vjerovati novinarskim tekstovima.

nasao sam ja 1.66  za under 3,5!

balulec

Quote from: ivan-dzo on April 10, 2010, 09:39:04 PM
Quote from: balulec on April 10, 2010, 06:59:14 PM
br.4
skor:2/3
vreme:22-00
Par:Real Madrid - Barcelona
Tip: Under 3.5
kvota: Ne mogu naci
kladionica: BET365

Analiza:
Radi se o logičnoj okladi, teško je i zamisliti da u El Clásico-u 2010. nećemo vidjeti golove. Messi, nogometni svemirac, uvijek je potencijalni strijelac, tako da vjerujem da će Barcelona lakše do gola, nego smušeni domaćin, Real Madrid. Ali kraljevski klub ne bi bio to što jeste, da nema zaštitu od sudija, a znamo kako su napadački orijentirani, tako da bi morali kod kuće zabiti bar jedan gol, pa i velikoj Barceloni, iako bih volio da se to ne desi ovaj put, to jest svim srcem sam navijač Barcelone u ovom meču. Vjerovatno pobjednik iz ovog meča postaje novi prvak, nije teško zaključiti zašto. Samo je velika šteta što nećemo vidjeti Ibrahimovića i Kaku, ako je vjerovati novinarskim tekstovima.

nasao sam ja 1.66  za under 3,5!
Falaa