News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 10:52:26 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pitanja i komentari vezani za takmicenje!

Started by El Fenomeno, April 02, 2010, 12:20:54 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Evo nove teme samo za pitanja i komentare vezane za takmicenje. Stara tema je zavrsila u arhivi ovde.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

@Hellboy321
Tip za 01.04. koji si postavio je odbijen zbog oskudne analize tako da je ovaj tip danas koji si postavio tvoj prvi po redu. Izmenio sam podatke koje si upisao kao skor ali ti obrati paznju na te stvari u nastavku takmicenja.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

BoGi


Angell

Tabela izlazi veceras kad dodjem kuci sa posla, oko 6, 7 sati.
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

balulec, kvota za tu utakmicu n reginu ti je 1.33, dakle nije dozvoljena, postavljaj novi par

El Fenomeno

Filipe123 sine, hoce li taj username sa Unibeta?!  >:(
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Angell

Samo da se zna, takmicari BokiZr i Malbranque su postavili isti tip za takmicenje, ali vremenska razlika izmedju postanja je manja od 10min, tako da se oba tipa prihvacaju.  :)
Sretno :)
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dragands

Quote from: Admin on April 02, 2010, 06:02:39 PM
Filipe123 sine, hoce li taj username sa Unibeta?!  >:(

Do kada filip123 treba da pošalje username sa Unibeta?

El Fenomeno

Pa treba samo da mi potvrdi, nadam se da ce do sutra. Ako ne onda cu ostala 2 da posaljem a njemu ce onda nagrada kasniti.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Quote from: Cobaltbra on April 03, 2010, 03:18:22 AM
.
Pozdrav svima, evo i mene na takmičenju.
Otvorih accaunt na bet365 preko linka sa foruma,
poslah podatke administratorima i postavih svoj pik za danas.
Nadam se da je sve u redu.

Interesuje me jedna stvar: ako sam sve dobro shvatio od pravila, pored ostalog i AH je dozvoljen kao vrsta opklade za takmičenje; npr. ukoliko postavim tip 1 sa AH-1 (takav mi i jeste pik za danas) i recimo bude samo jedan razlike za domaći tim, tada se profit računa kao 0, tj. nema profita i nema gubitka; to je uredu (valjda), ali mene intersuje kako se računa ovaj pik u odnosu na onih 15 potrebnih za jedan mesec u takmičenju: kao jedan od tih 15 ili se ne taj pik ne računa?

Možda je sada rano za ovo pitanje, jer je takmičenje tek počelo, ali eto palo mi napamet?

Pozdrav još jednom svima!!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Pre svega dobro nam dosao na forum i puno srece u takmicenju. Uspesno si se prijavio tako da mozes da nastavis sa tipovanjem.
U tom slucaju koji si naveo taj tip se nece racunati, kao da ga nisi ni postavio. I samo jedna ispravka, nije potrebno 15 vec 10 tipova za mesec dana.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

FILIP123

Izvinjavam se na kasnjenju potvrde user name-a sa unibeta .. Nisam kod kuce , otputovao sam tako da sam morao da dolazim u internet caffe da bi poslao poruku :S

El Fenomeno

Spisak za nagrade kad je mesec mart u pitanju je upravo poslat, mozete ih ocekivati na vasim racunima odmah posle praznika.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

FILIP123

Hvala ! Zeleo bi da se prijavim i za ovo novo takmicenje . User name sa bet365 je inloco .

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana