News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 02:24:32 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pitanja i komentari vezani za takmicenje!

Started by El Fenomeno, April 02, 2010, 12:20:54 AM

Previous topic - Next topic

Hare88


El Fenomeno

Jedna veoma bitna stvar....primetili smo da na takmicenju postoje clanovi koii osim tipova uopste ne ucestvuju u radu i funkcionisanju sajta. Imamo nameru da to promenimo pa ce vec od sledeceg meseca pravo na nagradu imati samo oni koji ucestvuju u radu, postavljanju tipova, razmeni misljenja sa drugim clanovima i na taj nacin pomazu zajednici da i dalje dolazi do sponzora i organizacije takmicenja.


Pozdrav svima i puno srece
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mikica

To vam je pametna ideja i predložio bi uslov od najmanje 20 postova, nevezanih za takmičenje. Predlažem i da otvorite posebnu temu gde bi mi pisali svoje predloge i analize.

Pozdrav i srećno.

El Fenomeno

Pogodio si u centar...20 postova ce biti neki minimu a sto se tice predloga i analiza deo za Zajednicki tiket je predvidjen za te aktivnosti tako da ce i to biti sredjeno danas u toku dana.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Neshone

Hvala Admine :). Jbg ipak nisam video duze vreme sam pisao analizu pa sam promasio ali sam kontao ... Ali sve u svemu sreca pa sam promasio vreme.   .[:-))].

El Fenomeno

Sad sam postavljao rezultate i skontao da si se lepo izvukao... .[:-)].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Neshone

Sreca je bila na mojoj stani :) Ali da me onda nije Hare zajebao za Barsu sad bi iskucao svoje :). Ali jbg brzi bio ... A ti si sa nekadasnjih 15 min koliko je bilo stavio na 10 min. Ali sve u svemu moram naci neki siguran par xD

El Fenomeno

Nisam siguran da je to bilo 15 min...mislim da je od samog pocetka 10 min. ali ne mogu da tvrdim 100%.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Neshone

Mislim da jeste ali opet i ja nemogu da tvrdim 100%. Ali to je jos pre kad je Unibet bio sponzor xD... Ali nebitno je sad je nazalost bilo 10 min :)

mikica

Admine, poÅ¡to je moj postavljeni par odbijen  .[oro]., da li ja mogu taj isti par da postavim, ali sa tipom 1?  .[pozz].

El Fenomeno

Moze naravno. Ako hoces ja cu to promeniti odmah sad samo mi javi.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mikica


El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mikica

Mada je sada kasno, ali da se zahvalim joÅ¡ jednom, a Å¡to se tiče samog para...  .[/o]. .[oro]. Nadam se da će sledeći mesec biti bolji.

Pozdrav svima i srećno.   

davorvar

Quote from: The_Tabak on March 29, 2011, 03:03:02 PM
Br. 10
Skor: 5/9 (+124)
Vreme: 20:45
Par: Rep. Irska - Urugvaj
Tip: x
Kvota: 3.25
Kladionica: BET365

Ali i oni nisu kompletni jer fale im Suarez, Cavani, Gargano itd, tako da nemaju ubistveno trio u napadu Forlan/Cavani/Suarez.
Cavani bi trebao igrati ovu utakmicu (u Estoniju nije putovao zbog roÄ'enja sina) .