News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 03, 2024, 02:59:34 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pitanja i komentari vezani za takmicenje!

Started by El Fenomeno, April 02, 2010, 12:20:54 AM

Previous topic - Next topic

T.o.r.c.a.

Quote from: Admin on June 08, 2010, 12:31:46 AM


To je jedno od pravila koje nam pravi problem i nismo jos tacno definisali sta i kako u takvoj situaciji jer je nismo do sada ni imali koliko se secam.
Jedna opcija je da sve svaki mec tenisa koji je prekinut ne racuna u skor a po drugoj da se posle prekida meca vidi ko je prosao dalje i uporedi sa tipom.
U svakom slucaju svaki tenis koji je igran u hendikepu a zavrsi se prekidom nece se racunati u skor.

Zanima me misljenje i ostalih takmicara.


Pošto vam to pravi problem mislim da vam je najbolje i najpoštenije postaviti pravilo tako da uzmete za validan rezultat onaj rezultat koji je bio u trenutku predaje meča...Tako nek se računa i hendikep i zbroj gemova i zbroj setova i konačni kraj itd...Mislim da je to ponekad malo i nelogično ali će vam biti najbolje i najlakše za upratiti sve to......Eto moj predlog.
Hvala,živili,sretno......

dragands

Krko, admin je odgovorio. ipak je isplativije da imam bod vise od tebe  :) :), pod uslovom da uopste pogodim tip.

dragands

Quote from: krko on June 08, 2010, 12:28:54 AM
No frks  ;) ;D


Bogami se i nesho_15 priblizava  ;D

morace i nesho_15 da pogresi..

T.o.r.c.a.

Quote from: T.o.r.c.a. on June 08, 2010, 09:26:08 AM
Quote from: Admin on June 08, 2010, 12:31:46 AM


To je jedno od pravila koje nam pravi problem i nismo jos tacno definisali sta i kako u takvoj situaciji jer je nismo do sada ni imali koliko se secam.
Jedna opcija je da sve svaki mec tenisa koji je prekinut ne racuna u skor a po drugoj da se posle prekida meca vidi ko je prosao dalje i uporedi sa tipom.
U svakom slucaju svaki tenis koji je igran u hendikepu a zavrsi se prekidom nece se racunati u skor.

Zanima me misljenje i ostalih takmicara.


Pošto vam to pravi problem mislim da vam je najbolje i najpoštenije postaviti pravilo tako da uzmete za validan rezultat onaj rezultat koji je bio u trenutku predaje meča...Tako nek se računa i hendikep i zbroj gemova i zbroj setova i konačni kraj itd...Mislim da je to ponekad malo i nelogično ali će vam biti najbolje i najlakše za upratiti sve to......Eto moj predlog.
Hvala,živili,sretno......
zaboravih napomenuti da se u slučaju predaje kod odigranih tipova KON.REZ.2-0 2-1 itd.  bet proglasi promaÅ¡enim.......
Pa ko voli nek izvoli....
Jer sve ostale kombinacije će biti jako teÅ¡ko posložiti jer je sistem takmičenja takav da predajom gubiÅ¡ i mogučnost beta za taj dan pa doÄ'e se u situaciju(kao meni) da popuÅ¡iÅ¡ dan i viÅ¡e nemaÅ¡ vremena za popravljati stvari jer je kraj mjeseca i ne možeÅ¡ ispostati 10 pick-ova...Samo  na glas razmiÅ¡ljam ::) ::) ::)

krko

To si u pravu, ali sa druge strane i to je rizik kalkulacija sto se desio i proslog mjeseca, a to je da mnogi cekaju zadnjih recimo 5 dana da postaju 5 tipova, znaci sam si kriv ako nisi sebi dao 1-2 dana viska(a imao si 30dana) za svaki slucaj upravo radi ovakvih stvari.

Mada opet ja se slazem da ''predaja'' ili ''prekid'' utakmica ne treba da ulaze u skor nikako.

krko


dragands

A ja sam ceo život svoj, dao njoj, Zvezdi Crvenoj,
a ona me je dobro shvatila
i zbog toga titulu je vratila...!!!!


Krko, realnost je surova.

krko

11 razlike na kraju, cestitam  ;)

3/4 20 razlike  :o katastrofa  ;D

dragands

hvala , krko. više sreće i znanja sledeci put. ;D nadam se da cu ostati na drugom mestu.

nash


dragands


nash

ÄŒestitke pbedniku i svaka čast organizatoru na takmičenju  :)

krko

davorvar, dragands, krko, ivan-dzo prva 4 mjesta, cestitke momci  ;)

dragands

čestitke i tebi Krko. poslao sam svoje korisničko ime Adminu.

Angell

Evo jos jedno takmicenje je za nama, cestitam pobjedniku  na odlicnim tipovima i koliko ja pamtim na rekordnom ostvarenom profitu:)
Cestitke i ostalim clanovima koji su osvojili nagrade.
Evo i skracenog poredka takmicara koji su zadovoljili potrebnih 10 tipova za pravo na nagrade.



 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana