News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 19, 2024, 10:12:05 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pitanja i komentari vezani za takmicenje!

Started by El Fenomeno, April 02, 2010, 12:20:54 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

@balulec
Ovo ti je poslednji tip bez kvote koji cu da prihvatim. Svaki sledeci ce biti odbijen. Ako ne mozes da nadjes mozes ovde da se posavetujes i da te neko od nas uputi kako se traze kvote...! Najlakse je napisati ne mogu da nadjem...!!! ???
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Ravnjak


Neshone

Ima gde nema danas sve same sigurice :)))


@ivan-dzo jezik pregrizao igrao sam NG na tiketu sa malo vecom uplatom !!!!!!!!! Gde da daje slavia gol tako se slazem da dodje 3:0 moze i 4:0 ali da je slaviji Nula :)))


Neshone

Aca91 bre ako te ide HX sto ne forsiras to :P Eve i danas dodje !!!!!!!!!!!!



PS. Admine ako dobiju Nemsy Djoleftn Ravnjak i jos par koji su dosli preko meni ide 50 % dobitka njihovog :)))

El Fenomeno

To se moras dogovoriti sa njima....ako te budu poznavali u tom trenutku!!!  ;D
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Quote from: ivan-dzo on April 12, 2010, 02:29:33 PM
Quote from: balulec on April 12, 2010, 01:16:41 PM
br.5
skor:3/4
vreme:20-10
Par:FC Thun - FC Biel
Tip:1


kvota:ne mogu naci
kladionica: BET365

Analiza:
Prvi par dubla je opklada na pobedu domace ekipe u poslednjem duelu 24 kola.Mec u kojem domaci Tun,ekipa sa najboljom formom u ligi, ima priliku da se osami na celu lige uzevsi u obzir subotnji poraz najveceg rivala Lugana.Ekipa Tuna pokazala fenomenalne igre u poslednjih 10 kola i pravo je iznenadjenj kako je izgubila mec predhodnog kola od Safhauzena.Danas protiv Bila ima priliku da taj kiks ispravi.Istina Bil je na solidnom petom mestu ali sa velikih 14 bodova zaostatka za Tunom i Luganom, u gostima imaju skor 1 4 6 i realno je da danas ne budu problem za domacu ekipu.Domaci imaju 8 2 2 kod kuce ali opet isticem odlicnu formu u kojoj su i motiv za povratak u elitno takmicenje Svajcarske.Moj pick je na bivseg ucesnika lige prvaka, kvota je pristojna mnogo razloga za poverenje u Tun.

Baluluc, stvarno nerazumem, kako nemozes naci!? Dobro, prosli put i hajde, ali sad imas kvotu 1,53 na strani sve danasnje utakmice...

Jos danas dobrovoljno trazim kvotu za tebe vise ne  ;D

Pozdrav
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Quote from: balulec on April 12, 2010, 08:29:14 PM
Quote from: ivan-dzo on April 12, 2010, 02:29:33 PM
Quote from: balulec on April 12, 2010, 01:16:41 PM
br.5
skor:3/4
vreme:20-10
Par:FC Thun - FC Biel
Tip:1


kvota:ne mogu naci
kladionica: BET365

Analiza:
Prvi par dubla je opklada na pobedu domace ekipe u poslednjem duelu 24 kola.Mec u kojem domaci Tun,ekipa sa najboljom formom u ligi, ima priliku da se osami na celu lige uzevsi u obzir subotnji poraz najveceg rivala Lugana.Ekipa Tuna pokazala fenomenalne igre u poslednjih 10 kola i pravo je iznenadjenj kako je izgubila mec predhodnog kola od Safhauzena.Danas protiv Bila ima priliku da taj kiks ispravi.Istina Bil je na solidnom petom mestu ali sa velikih 14 bodova zaostatka za Tunom i Luganom, u gostima imaju skor 1 4 6 i realno je da danas ne budu problem za domacu ekipu.Domaci imaju 8 2 2 kod kuce ali opet isticem odlicnu formu u kojoj su i motiv za povratak u elitno takmicenje Svajcarske.Moj pick je na bivseg ucesnika lige prvaka, kvota je pristojna mnogo razloga za poverenje u Tun.

Baluluc, stvarno nerazumem, kako nemozes naci!? Dobro, prosli put i hajde, ali sad imas kvotu 1,53 na strani sve danasnje utakmice...

Jos danas dobrovoljno trazim kvotu za tebe vise ne  ;D

Pozdrav
Ne mogu naci nijednu kvotu, na stranu vidim samo Stake. Ne mogu naci stranu sa kvotom :(
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Koristite ovu temu za komentare jer se ona sa tipovima siri i  razvodnjava ovakvom diskusijom.



Sa leve strane imas sve sportove i tu biras koji ti treba. Onda ti se prikazu sve lige gde takodje biras sta ti treba i na kraju se pojavljuju parovi kao na slici gde imas kvote za fixeve a ako si igrao neku drugu igru onda klikni na onaj broj ispred koga stoji +.
Takodje ako nisi gore promeni kvote na DECIMAL kao na slici.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

nemsy

Quote from: Neshone on April 12, 2010, 07:19:07 PM
Aca91 bre ako te ide HX sto ne forsiras to :P Eve i danas dodje !!!!!!!!!!!!



PS. Admine ako dobiju Nemsy Djoleftn Ravnjak i jos par koji su dosli preko meni ide 50 % dobitka njihovog :)))

Ja i dalje njega ne poznajem , nemoj se vise kaciti za mene :P  :o  8) ;D ;D

Ravnjak

ja ne znam sta ovaj nesone lupa  ja tog lika znam samo preko ovog foruma ?? ::)

Neshone

Ha ha ha ali zna se ko je proklet sta se desi ... Kad pocnete da padate ondacete se pitati sta je bilo :P

PS. Za ravnjaka se ne brinem 50% od 0 je 0 pa nije mi u interesu on :)))

nemsy

Quote from: Neshone on April 13, 2010, 01:09:27 PM
Ha ha ha ali zna se ko je proklet sta se desi ... Kad pocnete da padate ondacete se pitati sta je bilo :P

PS. Za ravnjaka se ne brinem 50% od 0 je 0 pa nije mi u interesu on :)))

Vezao sam crveni konac oko ruke.
Ne mozes mi nista :)))
Ma veceg baksuza od tebe nema , ako da sad moze samo na bolje da me krene :)

Neshone

dobro dobro ... Samo cemo da vidimo ... :P

Neshone


Ernests_Gulbis