News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 10:19:26 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Visa Electron (Banke Intese)

Started by Kurbla, March 30, 2010, 04:11:20 PM

Previous topic - Next topic

krko

A kakvoj izjavi za banku, zar banke traze odakle ti novac? Zar uopste to smiju?
Mislim sta kao kazes poslao mi rodjak i oni povjeruju? Pa nije kod nas 'net-kladjenje' zabranjeno?

El Fenomeno

Neke banke traze poreklo novca. Nije zabranjeno jos ali nije to problem, problem je porez na dobit koji ti ne placas a treba bi da platis i zato ne smes nikako da spominjes pravo poreklo novca. I zato ne treba da povlacis velike sume odjednom vec je mnogo bolje usitniti transakcije.  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

CharlieFromStadium

#17
da li neko zna regovao sam se na forum i postovao samo jedan post za pomoc oko intesa kartice najfiniji normalan post
i nestao mi je i post i user name  .[help]. ne bih rekao da je ban posto nije bilo zbog cega to da se desi evo kako je post izgledao.


QuoteE sada ja kada sve lepo uredno popunim nece da radi izbaci mi ovo:


QuoteTransaction failed
Your credit/debit card verification deposit attempt has failed.
Transaction ID: 420040039
Common reasons and/or advice :

Transaction rejected by your bank - probable reason is the "gaming" description sent to your bank. We recommend you to contact your bank directly and communicate the issue with them.

Incorrect credit/debit card details submitted â€" we recommend you to double check your card data entered in our system.

Insufficient funds â€" we can advise you to check with your bank whether your available balance is sufficient to cover the amount due


Na racunu imam para to lepo i vidim na intesinom sajtu za proveru racuna online, sve sam ukucao dobro zvao telefonom banka dozvoljava kladjenje sa ovom karticom

QuoteProblem resen :) sve je odradio besprekorno ne znam sta je bilo samo sam ponovio transakciju.



UGL radi kao sat sada samo malo da se strpim da vidim pravi iznos bez provizije. :)

Sada je kompletan problem resen pare su mi vec na bwinu i spremne za kladjenje.

Jos sam samo ja nazvao lepo intezu odsek za kartice i trazio da mi da iznos bez provizije ... sacekao 2 mina zena lepo izdiktirala pravi iznos ja ukucao potvrdio registraciju i prebacio pare sa lakocom na bwin :) kladjenje moze da pocne ...



Rafael

Ljudi ja sam predao zahtev za izdavanje Visa Electron naravno kod Intese pre 13 dana. Kada udjem na elektronsko bankarstvo kod njih na sajt pise mi da mi Visa Electron vazi do 30.4.2013.
Da li to znaci da cu karticu dobiti do 30-og ovog meseca?

El Fenomeno

Vrlo moguce da ce tada biti aktivirana kartica ali to najbolje proveriti direktno u banci.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Rafael

Poslao sam mail banci. Kazu da je kartica poslata u ekspozituru u gradu gde sam naravno podneo zahtev za izdavanje i da ce mi javiti kad stigne.
E sad ne znam koliko ce da putuje   .[ne]. .[_].

El Fenomeno

Do kraja nedelje odes do banke i sigurno ce stici.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Rafael

Evo vec mesec dana cekam za karticu i ne daju je.
Da li postoji mogucnost da su je zaubili negde?
Kad god pitam u banci kazu stice. A ovi iz Beograda kazu da je morala vec da stigne u ekspozituru.
Jebes debile...

El Fenomeno

U tim bankama je mnogo ljudi koji su da tako kazem nesposobni...i bas iz tog razloga se desavaju slicne stvari. Idi opet u banku, budi dosadan...ne znam sta drugo da ti kazem i kako drugacije da te posavetujem.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Rafael

Hvala sto savetujes.  .[ap].
Jedino to ostaje.
Sutra moram otici do banke i da im kazem da nema smisla stvarno.
Svi dobiju od 10-15 dana, eventualno 20...    .[dj].

Rafael

#25
Evo samo da kazem sta se dalje desava zbog ljudi koji hoce da uzmu u Banka Intesi nesto. Oni su jako neprofesionalna banka.

Opet sam zvao korisnicki servis u Beograd i oni se krste sto cekam toliko dugo za karticu.
Covek mi kaze da moram ovde u banku gde sam podneo zahtev da ih nateram da potraze fizicki karticu, a ne da gledaju u sistem.
INACE NECU NIKAD DA JE DOBIJEM, NITI CE IKAD DA MI STIGNE SMS PORUKA DA PREUZMEM.
To je to.
Znaci icicu opet, recicu to pa cemo videti.
Pozz i izvinite ako smaram  .[:-)))].

Rafael

Bio sam, ne daju opet.
Ni sa pustok ne mogu da izvucem svoju karticu  .[dj]. .[dj].

El Fenomeno

A jesi li ti pitao njih koji je razlog, zasto ne daju karticu?

Brate, ja da sam na tvom mestu odavno bih odustao od nje i uzeo Virtuonku.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Rafael

Pitao sam. Kazu razlog je sto nije stigla jos,  uvek standardna prica, pin i kartica su poslate, jos samo da stignu. A iz BG mi kazu da je kartica u ekspozituru 100%.

Uzeo bih i ja kod druge banke. Ali onda moram da placam penale kod Intese ako odustanem od kartice. Zato mi se ne ispalti.

Nista, moram smarati, zvacu opet BG, icicu opet do "banke" ima da ih smorim toliko da ce morati da je daju.


Sve sto treba da urade je da potraze moj koverat. Ali i to ih mrzi....

Rafael

Isao sam opet sad radila druga neka i potrazila je napokon i nasla.

Za 24 sata ce biti aktivna.
Jel ima neko uputstvo za upotrebu moneybookersa?
Kako uplatiti novac sa Visa karticom i slicno...