News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 07:51:36 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Najmanje provizije, najbrze isplate

Started by Shuster92, March 19, 2010, 07:53:32 AM

Previous topic - Next topic

Shuster92

Moze li mi neko napisati svoja iskustva sa brzinom isplata sa nekih kladionica na moneybookers...Koje isplacuju najbrze i za koji vremenski period. Koje ne uzimaju proviziju, a kod kojih je ona veoma niska. Trebala bi mi malo duza lista :) hvala u napred :)

I interesuje me ako ja uplatim 50 eura na racun kladionice, dobijem 100% bonusa-znaci ukupno 100eura i uplatim 40eura na neki dogadjaj i dobitak mi je 100. Da li su se tih 40eura skinuli sa bonusa ili sa ovih para koje sam ja ulozio(50eura) i da li se dobitak prebacuje na te glavne pare, a ne na bonus?

El Fenomeno

Sve je to doslo manje-vise na isto. Sve to moze da traje od 10 min. pa do 24h kad je moneybookers i povlacenje novca na njega u pitanju. Takodje i kad su troskovi u pitanju, negde je free a nagde veoma mali procenat. To je jako siroka tema ali mogu ti dati spisak kladionica sa kojima ne mozes da pogresis.

Pinnacle
Bet365
Expekt
Unibet
Gamebookers
Bet-at-home
William Hill 
Bwin
Ladbrokes
Betfair


Sto se tice pitanja vezano za bonuse treba jedno da se razjasni. Ne postoji tvoj novac i bonus novac. To ti je sve na istom racunu i za svaki bonus postoje uslovi koji moraju da se ispune kako bi taj novac mogao da povuces. Npr. 3x 100 eura na kvotu 1.5 i vecu. Sto znaci da ti moras da napravis 300 eura wagera na zadatu kvotu kako bi ispunio uslove. Ti bi sa tim ulogom od 40 eura ispunio samo jedan deo wagera, ostalo bi ti jos 260 eura da ulozis.
Nadam se da sam bio jasan.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Shuster92

Znam ja kako funkcionisu bonusi...dobio sam ja na bet365 bonus kad sam se kladio za prvu uplatu od 20eura dobio sam jos 20 valjda...ali kad sam uplatio prvi tiket nije mi skidao od bonusa(pise tamo kad pogledam stanje na racunu da imam 2 stanja...jedno koje je moguce povuci, a drugo je bonus koji nije moguce povuci jer nije ispunjena kvota) nego mi je skidao od para koje mogu povuci...i posle kad sam potrosio tih svojih 20eura igrao sam od bonusa i poceo da dobijam...ali dobitak mi nije sav isao na kes koji mogu da podignem nego nesto i na bonus...tako da mi je za stanja za bonus u jednom trenutku pisalo 30eura za bonus i 10eura koje mogu da podignem...i onda sam ispunio kvotu i mogao sam da podignem svih 50eura koje sam imao u tom trenutku...sad mene zanima da li ce mi se dobitak tako podeliti jedan deo na bonus(koji nije moguce poodici dok se ne ispuni kvota) i jedan deo na kes koji se moze podici...? pitam to jer mi se tad desilo da mi se taj bonus kao uvecava sto je glupo jako.

A sto se tice ovih kladionica hvala ti puno :)
Znaci ove na listi nemaju nikakvu proviziju? za bet365, betathome i bwin znam da nemaju...bar nisu kad sam ja podizao novac sa njih...
Znas li mozda neki sajt na kom mogu videti tacno provizije svih kladionica na islaptu? hvala jos jednom :)