News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 20, 2024, 10:22:23 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Sure bet tipovi!

Started by El Fenomeno, February 06, 2010, 01:13:27 PM

Previous topic - Next topic

dragands

   ta veća ponuda će biti od avgusta. i takoÄ'e moram da dodam dasam ja ovde ranije postavljao sure bet koji je bilo moguce odigrati u bet365 i bet - at- home, Å¡to znači da se lako može naći  sure bet  koji se moze odigrati u pouzdanim klaionicama.

andyroddick

Upravo gledam ovaj podforum sure bet i ne mogu vjerovat da to radi....sad su moja pitanja 2

1.Znaci ja bi se trebo registrirat u vise kladionica trazeci najbolje koeficijente za 1,x i 2 ili toga ima svega na jednoj te istoj stranici....Imali li koja stranica za sure betove

2.Dali uzimaju m.t. ili ono sto vam je u hrvatskoj 5% od uloga

pozdrav

El Fenomeno

1. Ti u svakom slucaju moras imati racune u vise  pouzdanih kladionica (sto vise to bolje) a sto se tice te strane uskoro ce na nasem portalu biti nesto slicno gde ce se prikazivati svi sure betovi za svaki dan posebno.

2. nema toga u online kladionicama, jedini trosak je prilikom povlacenja mada i to nekad moze da se izbegne mada je veoma siroka tema , ovo ti je sasvim dovoljno za pocetak.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

andyroddick

Ok....zahvaljujem se....i samo jos jedno pitanje koliko treba monebrokersu ili paypalu (koji god da je brzi) minuta da prebaci novac od tamo do recimo bwina ili tako neke stranice

pozz

El Fenomeno

PayPal u Srbiji ne funkcionise ali bi trebalo po nekim najavama do kraja godine da proradi. Sto se tice moneybookersa upalta je trenutna, znaci iste sekunde!!!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

andyroddick

Jel mi moze samo neko rec ovo:

Ovako recimo igramo sure bet tenis u bet 365 i bwinu npr...i na bwinu izgubim a na bet365 dobijem
Idem dizat pare sa bet 365 jer mi je za 2 h novi surebet....kolko trebam cekat isplatu na MOONEYBOOKERS..molim odgovore samo onih koji znaju

Nevazno koja kladionica je u pitanju bet 365 sam uzeo samo za primejer pozzzz

El Fenomeno

Najduze do 24h, zavisi od kladionice, vremena povlacenja i mnogo drugih faktora. Sto se tice konkretnog primera, moze da se desi da ti novac legne u ta 2h ali ne mora da znaci. U vecini slucajeva nece leci tako brzo.  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

andyroddick

A jel znas mozda kako ide to s provizijom kolko koja uzme i dal uzme i kolko uzme monneybookers po isplati i uplati...Takoder me zanima ako igram surebet tenis i jedan preda sta se desava pozz

El Fenomeno

To je mnogo siroka tema jer svaka kladionica ima svoje uslove i pravila. Vecina njih ne uzima nista za uplate i isplate preko moneybookersa a moneybookers prilikom povlacenja novca na karticu uzima 1,8%.
Sto se tice tenisa igram ga slabije tako da nisam bas siguran kako oni registruju predate meceve.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

andyroddick

Znaci ti se bavis ovim konstantno...mislim igras li surebetove svaki dan...jer vidim da ih ima...se smije znat s koje stranice i vadis i koja ti je banka pocetna jer bi ja krenuo s nekih 4 000 kuna pozz

El Fenomeno

Pa jos nisam napravio banku koja je potrebna po mom misljenju da bi se krenulo u ovako nesto ( min. 1000 eura). Moze to i na sitno ali ja se u tome ne pronalazim. Imas vise sajtova koji to generisu, samo googlaj sure bet dok mi ne redizajniramo sajt pa ce to sve biti kod nas.

pozzz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

andyroddick

ja sam isto mislio 1000 eura ali onda se pitam dali ce mi kladionice prihvatit 200 300 500 na 1 x 2 tesko da ce uzet 200 na autsidera a kamoli 300 na x to je bar moje misljenje

El Fenomeno

Pa zavisi kako koja, one bolje nece ni trepnuti na takve iznose a kod nekih bi bio problem. Sve zavisi od situacije...!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Shuster92

Zelim da kazem da je admin u pravu...bez 1000e nista...ja sam svojih 100 povukao jer se ne moze igrati...prvi problem mi je nastao kad sam uplatio na bet365...trebalo mi je 5 dana da povucem pare samo dok su verifikovali moju licnu kartu...

dragands

Ljudi, kako vam ide sa Sure bet-om? admine, jer si počeo da se kladiš ovako, znam da si najavljivao to ranije.