News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 10:25:59 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Sure bet tipovi!

Started by El Fenomeno, February 06, 2010, 01:13:27 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Ko je usao u ovu pricu ovakve procente ne bi smeo da propusti, pa ovo je odlicna kombinacija!!!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dragands

Zato sam i postavio. Admine, nadam se da sam ti pomogao. ovaj prvi surebet se igra u bet-at-home i bet365 Å¡to je veoma sigurno, jer su veoma pouzdane kaldionice.

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Quote from: Neshone on April 13, 2010, 01:19:45 PM
Info za sve ukoliko imate pare na ovim kladionicama :

Pinnacle Canbet 122bet


Postoji dobitna kombinacija na sva tri znaka ...


kvota 1.56 na keca na Pinnacle   6.8 122bet je X    Dok je  2 16.8 na Canbetu ...

Ukoliko uplatite na 2 18.5 eura dobitak je 300
Ukoliko uplatite na X 45 eura  dobitak je 300 eura

Do 300 eura ostaje 236.5 eura i ako sve to se uplati na keca isplata je 368.94

Tj 68 eura je ako dodje kec a na ostalim znakovima se vracaju samo pare ... Ili moze da se rasporedi na sve znakove ... Nadam se da ima neko para na tim svim kladionicama ...

POZZ
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Shuster92

e ovako...sakupio sam 100eura....koliko sam shvatio moneybookers uzima proviziju na poslat novac i to 1% ...mada su mi ovde svi govorili kako ne uzima...nema veze...to jos uvek nije strasno ako kladionice same ne uzimaju neki procenat na isplatu i uplatu...to znaci da ako pronadjem surebet sa zaradom od 10% imam 9eura zaradjeno sto uopste nije lose...molim vas da ako imate neke surebetove stavljate ovde na vreme kako bih mogao da odigram..pozz

dragands

provizija zavisi od kladionice do kladionce, ako je uopste ima. pre bilo kakvog prenosa novca proveri koliko uzimaju i sl.

El Fenomeno

Pre svega govorili smo o tim provizijama i to je jako siroka tema jer zavisi od mnogo faktora....koja je kladionica u pitanju, da li se koristi novac za prenos sa racuna na racun ili se povlaci na karticu...itd!
Po meni taj iznos od 100 eura je jako mali i ja sigurno ne bi krenuo u ovako nesto sa tom cifrom. Ovo je naravno samo moje misljenje a ti ces uraditi onako kako ti mislis da treba. Ja stojim iza toga sto sam vec rekao a to je da na te cifre koje ti mislis da vrtis provizija koju moneybookers uzima je zanemarljiva.
Jos jedan problem je i smanjena ponuda tako da trenutno nema onih sure betova koji bi zadovoljili tvoje kriterijume jer koliko sam video svi se vrte na najvise 2%. To je naravno samo trenutno ali mislim da se to nece ni promeniti kad dodje Svetsko prvenstvo jer ce ceo svet pratiti utakmice a da ne govorim o kladionicama tako da sumnjam da oni sami nece korigovati kvote.
Znaci da ce biti jako tesko uloviti neki sure bet pre avgusta ili septembra a do tada obavezno povecati iznos jer 100 eura u ovom sistemu je veoma, veoma malo.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Shuster92

Nije tacno da nema ;)
Isprogramirao sam program koji kupi kvote sa sajta flashscore.com i pronalazi surebet-ove...problem je jer njihove kvote malo kasne ali zato ako se pokrene program ujutru kada se kvote ne menjaju toliko nije problem naci dobar surebet...tacno je da ih sada ima manje, jer je manja ponuda...ali bas danas sam nasao jedan od 5%, a ponuda je bila minimalna...uglavnom uradicu kad budem imao vremena program koji kupi kvote direktno sa sajtova kladionica tako da ce taj program davati trenutno stanje surebetova...100 eura jeste malo, ali nikako ne mogu da pronadjem vise...tj. nisam spreman da ulozim svoje pare...nego ulazem tih 100eura koje sam i ovako zaradio preko interneta...

El Fenomeno

Kakva je bila ponuda pre 2 meseca ova trenutno mi izgleda smesno i zato kazem da ih nema. I tih 5% na ovu sumu je smesna zarada za rizik koji nosi pa te zato savetujem da probas povecati tu sumu mozda kroz neke bonuse pa se tek onda upustiti u ovaj sistem jer meni igra sa 100 eura deluje jako neozbiljno, zahtevace dosta muke i cimanja a zarada minimalna.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Shuster92

pa koji je tu rizik? valjda je i cela poenta ovog kladjenja da nema rizika....pa racunaj da svaki dan nadjes surebet od 5% ...racunaj koliko ces imati posle 5 meseci ako nastavis da igras sa svim parama koje zaradis ;)

El Fenomeno

Lepo si ti to zamislio o ovo je dobar nacin za sigurnu zaradu ali ima tu par stvari na koje moras da racunas.
Kao prvo moras dobro da biras kladionice i da igras samo u onim koje su maximalno pouzdane. To smanji broj utakmica koje se mogu igrati ali je to prva stvar koju moras da uradis inace ces u startu biti u problemu.
Drugi rizik su promene kvota. Jer ces ti u vecini slucajeva morati da igras u 3 kladionice i da zatvaras 3 znaka a to ne mozes da uradis u istom momentu a u tom vremenskom intervalu moze doci do promene kvote i da ostanes bez zarade. Takodje moze se desiti da iz nekog razloga neka od tih kladinica nece da ti dozvoli igru i onda si opet u problemu i moras da trazis drugu opciju a to je sigurno na tvoju stetu jer ce kvota sigurno biti manja.
Treca stvar koju moras da uzmes u obzir je vreme potrebno za transakcije. Znaci mozes u startu da izbrises iz glave opciju po kojoj ces igrati ovo svaki dan jer od toga nema nista. Kad zatvoris sva tri znaka samo jedan prolazi i na tom jednom mestu ces imati i tvoj novac i zaradu. Onda ce ti trebati vremena da to sve povuces na moneybookers a to onda ne zavisi od tebe i moras da cekas. U nekim kladionicama to nece biti problem ali u nekim i hoce pa tu moras da obratis paznju pri izboru da li prihvataju moneybookers, kolika im je provizija za povlacenje novca i naravno koliko im je za sve to potrebno vremena.

E sad ono glavno o cemu sve vreme ovde pricam a to je suma sa kojom kreces. Sve ovo bi bilo dobro i imalo bi smisla da se krene sa bar 500-1000 eura. Ali krenuti sa 100 eura da bi na jednoj utakmici zaradio 3,4,5 eura je za mene gubljenje vremena i veliko cimanje a jako mala zarada.

To je moje misljenje i iza toga stojim a ti naravno ako zelis probaj pa nas izvestavaj o tome kako napredujes.

pozz i srecno
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Shuster92

oke...kapiram te skroz :)
hvala ti :)
probacu, i ovako sam brzo zaradio ove pare tako da mi ne pada tesko i ako probadnu xD
javljam sve kako ide :)

El Fenomeno

Ako je takva situacija onda je najbolje da prvo uzmes neki 100% bonus, npr. BET365 i da tako probas da povecas svoju banku.
Posle toga ce i igra sa sure bet tipovima imati mnogo vise smisla.

U svakom slucaju bilo sta da odlucis zelim ti puno srece u igri.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dragands

Shuster, preporucujemti da sacekas vecu ponudu i da krenes sa tih 100â,¬. nemoj da odustajeÅ¡. javljaj nam novosti..