News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 25, 2024, 03:05:52 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Sure bet tipovi!

Started by El Fenomeno, February 06, 2010, 01:13:27 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

U ovoj temi cemo postavljati parove koji su najbolji za takozvani sure bet o kome cemo opsirnije pisati uskoro u delu o online kladjenju.
U ovom delu se postavljaju samo tipovi i odnosi uloga i moguceg dobitka.
Za ulog cemo uzeti kao primer 1000 eura jer ova igra i nije za sitne uloge.

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dragands

uhhh, ovo mi se svidja!!! Admine, da li ti ovo igraš?

El Fenomeno

Trenutno nisam toliko jak finansijski ali cim mi se ukaze prilika probacu ovo jer mi deluje kao odlicna stvar.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dragands

ja za to znam duže vreme, ali pre nego Å¡to sam dobio ADSL nisam mogao da poredim kvote viÅ¡e kaldionica, a podrazumeva se da se nisam ni kladio na internetu (sada se kladim ne internetu, ali veoma malo). Ranije sam planirao da pokuÅ¡am da se kladim na ovaj način u naÅ¡im kladionicama ( ne mislim na on line kladionice nego na "stvarne" - ne znam kako drugačije da ih nazovem), ali teÅ¡ko je naći odgovarajuću utakmicu. ulaži po 200 â,¬ (ukupno), ako ne možeÅ¡ 1000. Dobitak je dobitak. ako izvučeÅ¡ po 20 â,¬ na svaka 3 dana budi zadovoljan. ja joÅ¡ nisam ovo istraživao, pa ne znam koliko često može da se naidje na ovakvu utakmicu.

dragands

10 min sam pretraživao internet i ima dosta sajtova koji nude dosta utakmica koje su pogodne za ovo. Nisam znao da je tako lako. prijatno sam se iznenadio. Samo joÅ¡ da uspem da uplatim neku.  ;D ;D

El Fenomeno

Realno svaki dan moze da naleti ovako dobra utakmica jer je ovde procenat zaista dobar i ja uvek biram ono sto postaljam ovde. Samo one sa najvecim procentom ulozeno-dobijeno.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

delpjero


pedja_cfc

Neces imati surebet iz jacih kladionica vec ce morati da bude tu neka slabija kladionica i onda to stvara probleme - nesigurnost pri dizanju love i limiti
S R B I J A

GROBARI 1970

El Fenomeno

Ima sure bet i u kobinaciji gde su samo jace kladionice ali to je ipak u manjem procentu. U principu to je i najveci problem ove igre, kako izbaciti nesigurne kladinice i ostaviti samo one iz prvog reda. Limiti mi ne bi trebali stvarati veci problem jer bi se cifra vrtela izmedju 500-1000 eura sto kad se podeli u 3 tiketa i 2-3 kladionice ne bi trebao da stvara problem.
Izdvojio sam jedan primer za danas:



Ovde se u dve opcije pojavljuje Pinnacle (sto je naravno odlicno) i umesto Stryyke kladionice mozda da se ubaci Bet365 jer je razlika u kvoti samo 0.03 sto se ne bi puno osetilo u konacnom dobitku.
Znaci treba dosta matematike, dosta strpljenja i naravno novca ali mislim da bi moglo nesto da se napravi od ovoga.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

pedja_cfc

ja retko igram surebetove ali evo primera kako to radim.  samo ukratko posto gledam derbi

azijske kladze koje su najjace i primaju najjacu uplatu, recimo 5 dana pre pocetka meca kvote su na domacina -0.5 1.85 a na goste +0.5 2.07 i onda mozes staviti na goste (posto mislis da je value na gostu jer imas neki info) oko 2000 eura (na jace lige lako) nekoliko puta a to ce promeniti kvotu na 1.90 i 2.03. Tako ce se posle na vreme utakmice dosta njih zaleteti na goste zbog pada kvote pa ce dici domacina na 2.05 i imas surebet sa 2.05 i 2.07. Tako rade neki likovi koji znam (naravno oni imaju info dosta dana pre pa i sami uticu na kretanje kvote jer imaju jake uplate, dok ih ja pratim sa manjim svotama). Na dan utakmice mozes lako staviti mnogo vecu lovu ali tako rano ce jaka uplata pomeriti kvotu

znaci na forumima nadjem info recimo danas da ce neka ekipa koja igra u cetvrtak biti bez 3 prvotimca... sad uplatim na tip 1 sa kvotom 2.00 a zatim kada u cetvrtak postane info manje vise poznat mnogi ce uplacivati i tako dok kvota na X2 ne dodje na 2.15 (znaci kec padne na nekih 1.75) ti imas vrlo lep sure bet.... ako mozes "nanjusiti" public bet vrlo rano ti ces cesto znati napraviti surebet u buducnosti
S R B I J A

GROBARI 1970

pedja_cfc

evo recimo juce sam uzeo charlton -0.25 za 2.03 a sad imam bristol +0.25 za 2.02 a kvota ce jos da ide nagore
S R B I J A

GROBARI 1970

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana