News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 26, 2024, 10:03:30 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

[BND] Legendz 10$ free bet

Started by El Fenomeno, January 05, 2010, 05:47:13 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno



Veoma dobra promocija i veoma jednostavna. Sve sto treba uraditi je:

1. Registrujte se ovde http://www.legendz.com/

2. Kontaktirajte support preko live chata

3. Zatrazite 10$ free bonus

4. Posaljite im code za promociju: Bet10

5. Na kraju im dajte jednu utakmicu singla iz njihove ponude

6. Za kraj im posaljite user i pass koji ste dobili na mail prilikom registracije


Pre svega najbolje je da odredite koji sing hocete da igrate kako bi izbegli trazenje utakmice na brzinu. Ako pogodite singl ponovo kontaktirajte podrsku kako bi vam prebacili novac.


Uslovi su sledeci: 3x rollover

QuoteThe Bet10 promo works like this: it is a straight match play for $10. We will take a hand written ticket (via chat or by calling 1-800-246-9828). If the bet is a winner, you can contact us so to request that the winnings be credited to your account.


Srecno svima i pozurite
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

Sta im znaci ovo:

La Lakers   -7½ -110     ???



El Fenomeno

To je hendikep i kvota ali americka.
U prostom prevodu, Lejkersi treba da pobede 8 razlike a decimalna kvota je oko 1.90.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

drazenn99

E ok,registrirao sam se,spremio par,al na tom "live chatu" koji zapravo i nije live chat,nitko se ne javlja.
Jel to mozda sto je kod njih jos rano ujutro,ili ce se javit mailom?

krko

juce je bio live chat sad vise nije, valjda spavaju  ;D kladio sam se na lejkerse koji dobise 9 razlike, pa vidjecemo hoce li prebaciti novac danas

Hare88


krko

Nije, ali su im kvote blago receno cudne, mislim americka posla, ne mozes odigrati normalno 1-x-2, nego sta ti oni daju, primjer za utakmicu lakers-houston imali su samo ponudu da ce lejkersi dobiti 8 razlike i eto upalilo je.  ;D
odigrao opet na lejkerse ako sta bude povlacim odmah, jer ovo je strasno  ::)

El Fenomeno

#7
Nije bitna kvota ali posto je ovo free bet nema logike igrati kvote ispod 1,6-1,7 jer je tu smesan dobitak. Ponuda nije bas za igrace iz Evrope ali sta da se radi, sve je dobro kad je free.

Moram da kazem da su do sada sve ispostovali. Igrao sam na Washington sinoc u hendikepu na +5 a on je cak i pobedio. Kvota je bila 1.90 i sada na racunu imam 9$. Nadam se da ce biti fer do kraja, ako bude neke isplate i slicno. Evo i dokaz:

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

manga

se kladev i pogodiv a sea ne mozam da go dobiam chatot da mi prefrlat pari

El Fenomeno

Nisu dostupni 24h, zato ih kontaktiraj malo kasnije.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mata2304

Uspio sam ih kontaktirat i večeras navijam za Washington Capitalse :)

catanzaro

uspeo sam i ja da ih kontaktiram i odigrao sam golden state.sta ima znaci -4-114 nesto jel to hendikep neki ili sta?
Mi taj novac ne mozemo nikako podici,mislim u novcanice? ;D

El Fenomeno

Quotesta ima znaci -4-114 nesto jel to hendikep neki ili sta?

Procitaj par postova iznad, vec sam objasnio o cemu je rec.

QuoteMi taj novac ne mozemo nikako podici,mislim u novcanice?

Sutra pisem o jednoj slicnoj promociji koja je prosla a u kojoj sam odlicno zaradio, bez ulaganja naravno. Nikad se ne zna kad su bonusi bez depozita u pitanju, ne moze svaki put da se povuce novac ali ako ne verujes da ces uspeti onda je glupo trositi vreme na igru kod njih.

pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Mr_Gospodin_Signore

Quote from: catanzaro on January 08, 2010, 07:19:26 PM
uspeo sam i ja da ih kontaktiram i odigrao sam golden state.sta ima znaci -4-114 nesto jel to hendikep neki ili sta?
Mi taj novac ne mozemo nikako podici,mislim u novcanice? ;D
Kao sto rece Aki, to su americke kvote... Imas jos 3 vrste kvota. Mozda i 4. Imas to objasnjeno u knjizi Bookie buster za koju sam ostavio linkove.
A philosopher once asked, “Are we human because we gaze at the stars, or do we gaze at them because we are human?”

Mr_Gospodin_Signore

A fino rokni neki tiket, nek je 300, 400 eura dobitak. Pa ako upane, igraj po malo, a za mjesec dana neces biti lijen da otvoris devizni ili moneybookers ili sta li vec legendz traze. ja nisam ni probao, jer ne mogu kutarat oko toga nesto. Vise volim singlove i live betting. Nisam odavno sastavio krsteni tiket. A mnogo vise je kladionica na internetu koje ce ti isplatiti, nego onih sto ce te zavrnuti. nema potrebe za skepticizmom.
A philosopher once asked, “Are we human because we gaze at the stars, or do we gaze at them because we are human?”