News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 09:29:41 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

SKRILL....(Moneybookers)

Started by El Fenomeno, November 06, 2007, 02:16:54 PM

Previous topic - Next topic

krko

Zanima me sljedeca stvar, da li treba moneybookersu iban kod banke ili ne, ja ako se dobro sjecam kod dodavanja racuna samo se upise swift kod banke i broj racuna i to je to jel tako?

Belgrade

Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno

krko

Ako se zaboravi pasword na mb, jel istina da imas samo 3x da pogodis koji ti je pas inace ti zatvaraju racun?

El Fenomeno

Istina je i zato je mnogo bolje da kliknes na opciju da si zaboravio sifru!  .[pozz].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

A ako ti zatvore racun zbog toga, koliko je sigurno ponovo otvoriti racun na sebe?

El Fenomeno

Ne postoji mogucnost posedovanja dva racuna na svoje ime kad je moneybookers u pitanju jer ce onda oba biti zakljucana.
Ako ti se slucajno desi da ga zakljucaju ostaje ti samo kontaktiranje supporta ili poziv telefon i ubedjivanje, nista drugo!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

kori983

Dobar dan i dobro vam dosao!
Nesto sam prelistavao, ako sam prevideo izvinjavam se unapred...ali me interesuje da li, pri registraciji na mb, unosim č.ć.š.ž u imenu i prezimenu, ili je svejedno?
moram da napomenem, da sam se već registrovao na neke kladionice na koje želim da uplatim novac, sa imenom i prezimenon bez ovih slova sa kvačicama...

kori983

još jedno pitanje, šta da unesem pri registraciji na mb, koju valutu želim...ukoliko bih želeo da primam/šaljem i eure i dolare_

El Fenomeno

U imenu ne moras naglasavati slova č.ć.š.ž a sto se tice valute moras se odluciti za jednu, po meni bolje euro sto ne znaci da neces moci da primas dolare samo ce ih automatski konvertovati u euro.

dobrodosao na forum
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

kori983

#399
da li to znaci da, ukoliko bih zeleo da uplatim deposit u kladionicu u kojoj mozes da imas samo dolarski racun (ili samo GBP, AUD na primer), da ja vrsim uplatu sa svog mb koji je u evrima, a oni ga konvertuju u zeljenu valutu? I kada se radi povlacenje novca, da jj je isti princip sa funtama i australijskim dolarima, kao i sa americkim?
Pitam ovo jer planiram malo da se poigram sa bonusima...
Poslednje pitanje, ukoliko se verifikuju i adresa i kartica i bank.racun, koliki je tad limit i za koji vremenski period?

Hvala, bolje vas nasao!  .[;-)].

El Fenomeno

Pre svega, vrlo tesko ces naci kladionicu koja nema euro kao opciju a i ako  je nadjes izvrsice se automatsko konvertovanje valute prilikom depozita tako da to nije nikakav problem.

Sto se tice limita kad se sve verifikuje on iznosi 8.500 eura i resetuje se na svakih 90 dana.
Preko kartice mozes najvise da uplatis 1.500 eura i reset je na svakih 60 dana.

pozz i srecno
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

kori983

FSCS Warning

Issuing e-money is a 'regulated activity' under the Financial Services and Markets Act 2000. Moneybookers Ltd. is regulated by the Financial Services Authority (FSA) of the United Kingdom. The entire balance of your Moneybookers account is protected by regulation in regard to capital, liquidity and float management requirements. We are required to keep the funds received in exchange for e-money in pre-defined low-risk assets and to hold at any time sufficiently liquid assets to be able to redeem all e-money issued. We are legally obliged to make our customers aware that (1) the Financial Services Compensation Scheme (FSCS) does not apply to funds stored on your Moneybookers account; (2) if Moneybookers Ltd. becomes insolvent the funds stored on your Moneybookers account may become valueless and unusable; and (3) consequently, if Moneybookers Ltd. becomes insolvent you may lose the funds stored in your account.
   
***By checking this box you acknowledge the above written warning. If you do not acknowledge this warning you may continue to use Moneybookers but we cannot allow your account balance to exceed GBP 1000 or the equivalent in your account currency.

Da li treba da stikliram ovaj deo pod zvezdicama ili se to odnosi samo na uk?

El Fenomeno

Ovo je nesto novo sto su uveli ali koliko sam razumeo trebao bi ovo da stikliras jer u protivnom neces moci da imas na racunu vise od 1.000 funti sto je nesto oko 1.100 eura.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

kori983

tako nekako sam i ja razumeo, ali bolje da pitam ;)

Ivan19

Pokusao sam da verifikujem VISA karticu (meridian banke), debitna katrtica, poslao sam zahtev 21.9, jos uvek nista sa nje nije skinuto...
Sta bi mogao biti problem?
Kartica je na moje ime,kao i nalog na moneybrookers, izdata je pre par nedelja, ne verujem da sam lose uneo podatke, u padajucem meniju oznacio sam VISA.
Da li da je izbrisem i probam ponovo, ali sada u padajucem meniju oznacim DELTA/VISA DEBIT?