News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 03, 2024, 03:01:36 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

SKRILL....(Moneybookers)

Started by El Fenomeno, November 06, 2007, 02:16:54 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Quote from: DonVuk93 on August 01, 2010, 09:20:43 PM
Evo mene opet, izvinjavam se sto gnjavim! Posto sutra idem u raiffeisen da otvorim visa karticu pretpostavljam da je naravno necu sutra odmah dobiti, pa pitam da li postoji neki nacin da odmah sutra preko te kartice koju jos necu dobiti uplatim nekako pare na MB!?


Sam si sve rekao u svom pitanju tako da ne treba nista dalje da ti objasnjavam. Kako uplatiti nesto preko necega sto jos nisi ni dobio.....apsolutno nemoguce!


Quote from: DonVuk93 on August 01, 2010, 09:20:43 PM

I jos samo jedno pitanje: ako pokusam drugom metodom i addujem devizni racun na MB i ako hocu da posaljem pare preko tog deviznog na MB da li prvo moram da verifikujem taj devizni racun ili ce mi pare stici na MB ali ih necu moci podizati dok ne verifikujem racun?

Mozes da odradis transfer sa deviznog na MB a kako ga verifikovati imas na ranijim stranama ove teme pa procitaj.  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Quote from: bojankoske on August 01, 2010, 09:34:12 PM
Inaravno idem na uploda founds i izbaci mi gore posatke koje sam vec postavo. To jes na koji racun da uplatim. Sta sad da radim? Hvala na pomoci.


Iz nekog razloga su ti zakljucali Visu tako da ti ne preostaje nista drugo do uplate preko deviznog. A zasto je ne dozvoljavaju, nije mi najjasnije...verovatno ima veze sa nekim novim zakonima. Moram da razmislim kako bi bilo najbolje da resis problem.  ??? ???
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bojankoske

Dali postoji mogucnos da mi se uplati sa nekog drugog MB naloga ili da ga obrisem i ponovo registrujem?

El Fenomeno

O brisanju ili otvaranju novog naloga nemoj ni da pomisljas jer ce to samo zakompikovati situaciju i onda bi oba naloga bila zakljucana.
Moze neko da ti posalje novac, samo mu das svoj mail kojim si registrovan na MB.  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bojankoske

Pronaso sam nesto. Imam jos jedan nalog na MB na kome nije nista verifikovano. Da on slucajno nesmeta i kako da se resim jednog?

El Fenomeno

To je razlog svih problema. Najbolje je da kontaktiras njihov support kako bi izbrisali jedan nalog i odblokirali karticu. Imas na sajtu MB-a support i moras se tamo javiti.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bojankoske

Dali je tebi problem da to ti odradis? Ja cu ti poslati parametre na mail.

El Fenomeno

Tek sad videh ovu tvoju poruku....naravno da mi to ne bi bio problem ali iz sigurnosnih razloga ne bih radio takve stvari. Mogu da ti pomognem savetima a ti sve ostalo mozes i sam odraditi.  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

nemanjacele

Pozdrav.Prvi put sam na forumu.Imam problem sa Moneybookers nalogom.Kada hocu da povucem novac sa Moneybookers naloga na svoju Internet karticu Banke Intese i kada otvorim opciju WITHDRAV na  Moneybookers-u pise, vezano za Viza internet karticu, -  "To withdraw to your Visa, click here to verify your identity via credit/debit card".Kada kliknem na tu opciju traze mi da unesem CVV2/CVC2 kod od Visa Internet kartice koji se sastoji od 3 cifre,i kada konacno i taj kod unesem i kliknem na NEXT izade mi:" You can not use your credit/debit card for the next 24 hours.
This restriction cannot be lifted manually by you or our service team. You may try again tomorrow or choose an alternative payment method".Posto sam slao novac sa Viza Internet kartice na moj Moneybookers nalog i tom prilikom sam verifikovao Viza Internet karticu da li moram ponovo da je verifikujem kada prvi put povlacim novac sa Moneybookers na Viza Internet karticu i ako moram kako se to radi?Hvala unapred.

El Fenomeno

#384
Iskreno, u ovom momentu ne znam tacno sta moze biti problem. Kartica se verifikuje jednom i ta verifikacija traje sve dok ne istekne kartica. Tek kad dobijes novu karticu onda moras ponovo da verifikujes.
Ja ne vidim drugi razlog sem da pogresno upisujes code mada to su samo 3 cifre pa mi nije logicno da ih nisi upisao kako treba. Ili ako imas vise kartica verifikovanih pa da nisi izabrao pravu u onom padajucem meniju.
Ajde probaj to isto sutra pa ako se isto desi onda moras kontaktirati support jer najverovatnije samo oni znaju sta je tu problem.

edit: cudno mi je to da on trazi verifikaciju a da si ti to vec odradio jer ta opcija ne postoji kod kartica koje su verifikovane. Evo kako to izgleda u nalogu gde je odradjena verifikacija:



za kraj dobrodosao na forum   .[pozz].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

nemanjacele

#385
Meni se pojavljuje sledece:

Verifikaciju sam odradio,sa racuna mi je skinuta odredena suma,pa sam onda zvao cool centar i pitao ih za pravi iznos koji je umanjen za sitnu proviziju i verifikacija je potvrdena.Mozda to ima neke veze sto sam novac koji sam prebacio na Moneybookers oznacio da koristim za NON-GAMING.Pa sam onda procitao na ovom sajtu da taj novac mogu ponovo da vratim na Intrnet karticu pa,onda sa opcijom za GAMING da prebacim na kladionicu Betfair.

nemanjacele

Evo slike od proslog posta

El Fenomeno

Nije ta verifikacija odradjena kako treba izgleda a to sto si oznacio kao NON-Gaming nema nikakve veze sa ovim jer ti povlacis novac na karticu a ne uplacujes na kladionicu.
Moras ti njih ponovo kontaktirati jer mozda su oni potvrdili ali u sistemu tvoja kartica nije verifikovana jer da jeste situacija bi bila kao na onoj slici sto sam postavio u prethodnom postu.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

nemanjacele

Evo,danas sam ponovo pokusao da povucem novac sa moneybookers-a na Internet karticu i, radi provere identiteta,mi je moneybookers povuko 2 evra sa Internet kartice i tek onda sam uspeo da povucem novac na moju Internet karticu.Koliko treba vremena da mi novac legne na karticu?Unapred hvala!

El Fenomeno

Kao sto sam i mislio, kartica nije bila verifikovana i to je bio problem. Proces traje 4 radna dana tako da mislim da nece stici novac do petka pa ga mozes ocekivati sigurno u ponedeljak.    .[;-)].

pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana