News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 08:16:59 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

SKRILL....(Moneybookers)

Started by El Fenomeno, November 06, 2007, 02:16:54 PM

Previous topic - Next topic

krko

Pitacu ovdje da ne otvaram novu temu, posto za mnoge net-kladionice vrijedi moneybookers, ali najmanje novca za prebacivanje je 10 eura, ima li koja gdje se moze prebaciti i manje od 10 eura(5-6-7, itd.)?

El Fenomeno

#16
npr. Gamebookers 7 eura

i nisam 100% siguran ali mislim da u Centrebet-u moze i 5 eura.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dus@n

pre koliko znam je moglo i 2,3 eura da se prebaci na gamebookers i bet365

laki22

Quote from: Admin on April 25, 2008, 01:14:40 AM

Imas na sajtu opciju UPLOAD FUNDS. Odaberes bank transfer i onda ces dobiti sve podatke koji su ti potrebni kako bi prebacio novac. Sto se tice verifikacije istog treba uraditi sledece:
Najpre treba verifikovati adresu tako sto ces zatraziti od njih code koji ti stigne na kucnu adresu u roku od 7 dana koji treba da uneses na sajtu i to je gotovo. Onda prelazis na verifikaciju svog bankovnog racuna. Sve te opcije su ovde:




Bankovni racun verifikujes tako sto povuces sa moneybookersa odredjeni iznos i sa uplatom ti stigne i code koji takodje moras da uneses na sajtu a njega dobijes u banci. Preporucujem ili Delta banku ili Raiffeisen.


da li taj racun treba da je devizni? meni se bas ne vadi kartica a i koliko citam lakse mi je da sa racunom baratam... samo da potvrdim ako sam dobro shvatio: verifikacioni kod za adresu sam zatrazio... e sad preostaje da verifikujem racun, upisem swift kod banke, i broj racuna (kojeg cu tek otvoriti)... e sad kad budem otvorio racun u banci i uplatim na njega npr 50 e... jel se tada prebacuje tih 15 evra na moneybookers radi verifikacije? ti si napisao da prebacim pare sa MB na racun... kako da prebacim kad nemam ni evra na racunu MB... pojasni mi ako nisam dobro skontao, hvala unapred

El Fenomeno

Quoteda li taj racun treba da je devizni?
Naravno.

Sto se tice verifikacije, otvori racun, uplati novac i prebaci na moneybookers.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

laki22

Quote from: Admin on September 24, 2008, 01:00:40 AM

Sto se tice verifikacije, otvori racun, uplati novac i prebaci na moneybookers.


gde da njadjem na koji racun da prebacim pare, tj koji je racun MB? sta sledi posle prenosenja novca... opisi mi sve ukratko da se ne porukamo...

El Fenomeno

Pronadji ovo:


Otovrice ti se ove dve opcije:


Izaberi Bank transfer i pojavice ti se svi potrebni podaci za transfer novca za deviznog racuna na moneybookers.

pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

metallac

Meni nije jasno ova verifikacija kartice ja sam išao u banku i rekli su mi koliko su mi skinuli ja ukucao na moneybookers kaže pogrešno ???
jedan mi je prijatelj rekao da ne trebam ići u banku nego da će mi na adresu doći pismo od njih i tu će pisati koliko su mi skinuli ???
Sada ne znam kome da vjerujem

El Fenomeno

#23
Idi u banku, trazi izvod i tamo ces videti tacno koliko ti je skinuto jer su ti mozda u banci zaokruzili iznos.
A kad je to pismo u pitanju to ima veze sa verifikacijom adrese a ne kartice.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

metallac

Quote from: Admin on October 17, 2008, 03:44:43 PM
Idi u banku, trazi izvod i tamo ces videti tacno koliko ti je skinuto jer su ti mozda u banci zaokruzili iznos.
A kad je to pismo u pitanju to ima veze sa verifikacijom adrese a ne kartice.
Radi sada uglavnom da skratim bio sam ja u banci davno i oni mi dali ali ja ukucao kaže pogrešno i nisam dirao čekao pismo....
Ali srećom na papiru sačuvao kurs evra od tog dana i digitron u ruke i sredio ;D

slasher

da li kartica moze da se verifikuje pre verifikacije adrese, i da li adresa mora de se verifikuje?

metallac

Quote from: slasher on October 22, 2008, 04:43:16 PM
da li kartica moze da se verifikuje pre verifikacije adrese, i da li adresa mora de se verifikuje?

Ja mislim da može ali nisam 100% siguran zato što sam ja prvo verifikovo adresu-nisam tada još imao karticu.

El Fenomeno

Mozes da verifikujes, nije bitan redosled.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

slasher

a da li ako verifikujem karticu a ne verifikujem adresu mogu da podignem pare

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana