News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 03, 2024, 05:11:36 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

BetStar-shta je owo?

Started by pedja_cfc, April 06, 2008, 09:05:16 PM

Previous topic - Next topic

pedja_cfc

owo mi je stiglo na email
Subject:    Free Super Special Tips - Maastricht - EW Eindhoven
Date:   Fri, 4 Apr 2008 18:02:42 +0200
From:   "BetStar.gr" <betspoo5@gmail.com>  Add Mobile Alert
Yahoo! DomainKeys has confirmed that this message was sent by gmail.com. Learn more
Free Super Special Tips - free promotion information about fixed football match!

match: Maastricht - EW Eindhoven
tip: 1 - Maastricht
odds: 1.50
stake: 10/10

tip: 2/1
odds: 25.00
stake: 10/10

tip: >2.5
odds: 1.90
stake: 10/10

league: Holland - Jupiler League

Time and date: 20:00 hours, 4.4.2008.

All The Best - BetStar.gr team

web page: http://www.betstar.gr
e-mail: contact@betstar.gr

S R B I J A

GROBARI 1970

pedja_cfc

Widi se da je stiglo pre pochetka mecha i swe su pogodili,sad da li su neshto zeznuli wreme ili su stwarno owako dobri  ??? ??? ???
Zna li neko neshto o owome?   ???
S R B I J A

GROBARI 1970

El Fenomeno

Koliko ja znam to je klasicna navlakusa, tj. daju ti free tipove a za sledece ti traze da se plati. Ne mogu da kazem koliko su dobri jer takve sajtove zaobilazim u najvecem luku sto preporucujem svima.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

torcidaWM

to je mail koji je poslat preko skripte koja pokazuje pogrešno vrijeme, taj ti je mail poslat nakon odigrane utakmice a tebi u inboxu piše da si ga primio par sati prije i naravno traže da se pretplatiš na njihov servis.....

...dakle čista prevara....

jel de da si mail pročitao tek nakon utakmice?

:)

El Fenomeno

Mislim da je torcidaMW u pravu. Ovo nije jedini slucaj danas. Evo sta sam pronasao:
Quote
Has anybody experience with this site : http://www.betstar.gr/index.html

I paid 100 eur for the insider tip and they realy sent it (3 hours before) :

Insider tip:
Reggina - Siena
tip 1 - Reggina,
odds 2.40,
stake 7/10,
time 15:00,
ITA1

Finally won 4:0

Now I sent another money (and more) for the next pick , but they dont sent me it. They only put it in their archive stats. and answered me :
"We don`t send you yesterday.We received information about one hour before the game is start so we send that tip as a promotion to some of our potencional members.
We will send you next tip for 20 days"

Has anybody same experience?

Jos mnogo stvari je sumnjivo kod ovog sajta. Navodno je sediste u Grckoj a IP adresa je u Americi. Evo jos jedan primer:

QuoteI paid 100 eur for insider tip and I received it. After I paid 1000 eur for super special tip and I received nothing

we will see next week..

Ovaj je jos veci ludak jer im je dao tolike pare!
Nemam sta drugo da kazem osim da pazite kome dajete novac a moje misljenje o ovim stvarima vec svi dobro znaju.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

perolozac

Ma da cista navlakusa... ni slucajno uplacivati  pare za dobijanje dojava ,ovih prelaza ... pa oni bih uplacivali ,
ali placanje tipova sa analizama - definitivno DA , ali moras opet imati  uvid kome ( obavezno bez zaletanja), jer postoji par mjesta dje zista vredei dati koji evro za kvalitetne informacije...ako se kladis malo jace !

pedja_cfc

Ma nisam ja lud da platim  ;D  nego samo onako pitao.Wec sam neshto malo chuo o tim nawlkushama?
S R B I J A

GROBARI 1970

braja

malo sam se raspitivao i citao o Betstaru......uvijek sam htio kupiti njihov neki specijalni tip.....gledao sam u arhivu i vidim da doslovce sve pogadaju.....sad me zanima koliko je to istina i jel stvarno tako pogadaju??

El Fenomeno

Mislim da nisu toliko pouzdani koliko u svojim statistikama prikazuju, bar koliko ja znam. Ova tema je i otvorena zbog nekih prevara koje su radili ubacivanjem skripti koje su slale mail sa pogresnim vremenom. U svakom slucaju ne preporucujem i naravno svako na svoju odgovornost.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

braja

a koga onda preporucujes......koji su po tebi najbolji?

El Fenomeno

Kad su ove stvari u pitanju nemam favorita, cak ih i ne preporucujem!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

braja

jel postoji jos neka slicna organizacija poput betstar ili bettmafiji?

koja je organizacija bolja betstar ili bettmafia?

El Fenomeno

Za mene nisu dobri ni jedni ni drugi.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

braja

nek mi se javi netko ko je bio ili jos uvijek je u BETSTARU!!!!

braja

#14
SPECIAL-BET je nesto slicno kao bettmafija i Betastar

http://www.special-bet.net/cro/