News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 23, 2024, 06:52:10 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pitanja i komentari

Started by El Fenomeno, September 28, 2009, 11:44:08 AM

Previous topic - Next topic

Angell

 ;D ;D haha, ma nemoj se sikirati, samo sam vas sve filtriro, pa mi ostale te strelice :D :D
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Filip je opasno ugrozio prvo mesto sa ovim tipom koji mu je dosao u 90. min.  Ocekuje nas paklena zavrsnica.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Ernests_Gulbis

Quote from: Admin on March 30, 2010, 12:00:30 AM
Filip je opasno ugrozio prvo mesto sa ovim tipom koji mu je dosao u 90. min.  Ocekuje nas paklena zavrsnica.

e pa da okoncamo ondu tu paklenu zavrsnicu,sa jednim tipom? sta mislite ;)

Ernests_Gulbis

Nicolas Almagro-Thomaz Bellucci 6-4 3-6 7-6.

Angell

Auuu jesi ga sad zakuho, steta bilo je blizu, al ovako je sad zanimljivije ;D Filip je na potezu.
Ubacio sam i ovaj tvoj zadnji tip u tabelu. Cestitam na hrabrom odabiru zadnjeg tipa iako nije prosao, mislio sam da ces malo vise taktizirati i odigrati ziceraski, ali svaka cast i na dosadasnjim pogodjenim tipovima.
Sretno u sljedecem takmicenju :)
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

delpjero

svaka cast samo steta. 7-6 u poslednjem setu   >:(

Ernests_Gulbis

sve je to samo sreca momci,pozz ;)

Neshone

Masala bet 365 ... moja omiljena internet kladionica ... Svaka cast na odabiru !!!!!!!!!!!

nemsy

konacno i 4to mesto dobija nagradu Toooo  ;D ;D

Angell

A jbg potrudili smo se malo da dogovorimo sponzorstvo :)
Vidjet cemo kakav ce biti odaziv, naravno sto vise takmicara bude, to bolje za daljnju suradnju sa Bet365, stoga se i vi malo potrudite da razglasite ostalima da se prijave na takmicenje.
Znam da vam mozda to neodgovara jer ce biti veca konkurenacija ;D ali ipak veci je izazov ;D ;D pobjediti vecu konkurenciju ;D ;D
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Molimo sve clanove koji su aktivni, koji posecuju u podrzavaju nas forum da nas podrze i u ovoj akciji tako sto ce svim svojim prijateljima na facebook-u preporuciti nasu stranicu i na taj nacin obavestiti sto vise ljudi za ovo novo takmicenje koje organizujemo zajedno sa kladionicom BET365. Uspeli smo da obezbedimo i mnogo vece nagrade od dosadasnjih i da bi tu saradnju nastavili u duzem vremenskom periodu treba nam pomoc. Zato svi oni koji zele mogu da nam pomognu tako sto ce nas podrzati na nasoj zajednickoj stranici:

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Neshone

Angell kako ko neko gleda na taj nacin konkurencije ali brate ja ne ... Npr moji clanovi sto su culi preko mene su : Ravnjak Nemsy Djoleftn Difre i jos par ali ne ucestvuju jer ih mrzi da pisu analize ali doce jos :P

Ali zato ocekujem 50 eura na racunu :P

Angell

Svaka cast Neshone :) sto se tice ovih kojima je tesko pisati analize, morat cemo nesto onda smisliti i za njih ;D da pisu pjesmice ili nesto drugo ;D ;D (ma salim se) Uz ovo glavno takmicenje sa Bet365 kao sponzorom, spremamo  jos jedno malo iznendjenje :) ali o tome kasnije 8) i bez pitanja molim ;D ;D
A sto se tice 50â,¬, nadam se da ce doci i to vrijeme kada cemo moci nagradjivati nase najvjernije clanove, vjerujte ja bi bio vise sretniji nego vi
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Ernests_Gulbis

http://forum.bonustipovi.com/index.php?topic=2954.msg15868#msg15868

Kvote moraju biti u rasponu od 1,50 do 4,00.

Cestitke dobitnicima.Potrosite pare na pametnim betovima.  8)

El Fenomeno

Au...pa ovo niko od nas nije video do sada. Moracemo da vidimo kako da resimo ovu situaciju.  :-\
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana