News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 06:19:43 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

[BD] Bet-at-home 100% bonus cak do 100 eura

Started by El Fenomeno, September 21, 2009, 10:17:51 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno



Bet-at-home.com Vam poklanja 100 Evra!

Zaraditi novac, nikad nije bilo lakÅ¡e! Od 21. septembra do 12. Oktobra 2009 bet-at-home.com potpuno je posvećen 100% bonus akciji - ponudi. To znači: Svaki korisnik koji, u ovom periodu, dopuni â€" uplati na svoj kladionički račun, kao bonus, mi ćemo Vam udvostručiti uplaćeni iznos. To može biti do 100â,¬!

Posetite brzo našu veb stranu i iskoristite jednu od mnogobrojnih atraktivnih opcija za uplatu, kao što je plaćanje putem kreditnih kartica, paysafecard ili bankovne transakcije!


Podaci za uplatu preko banke:
Banka: Bank Austria Creditanstalt; Johann-Konrad-Vogel-Strasse 7-9; 4020 Linz; Austria
IBAN: AT77 1200 0514 3108 2901, BIC: BKAUATWW
Svrha uplate: Vaš kladionički broj računa.



Važno: Nakon izvršene uplate, morate unutar menija „Uplata/Isplata/Upiši promo bonus“ da ukucate sledeći bonuscode: BONUS, da bi aktivirali 100% bonus akciju!


Ako ste slučajno (Kladiteljski račun i PIN) zaboravili, pošaljite jednostavno E-Mail na service.sr@bet-at-home.com. Naša korisnička podrška pomoći će Vam u roku od par minuta.

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

#1
Danas je pocela ova odlicna promocija Bet-at-home kladionice i moram priznati da su me iznenadili sa ovim uslovima tako da preporucujem svima da probaju.

Jedna napomena, za Srbije nije dozvoljen moneybookers dok je za Hrvatsku dozvoljen i pruza lakse mogucnosti za obrtanje. Znaci ko iz Srbije ulozi novac preko moneybookersa ne moze da dobije bonus.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

slasher

koliki je minimalni depozit?
da li znas zbog cega nema bonusa za uplatu preko MB iz Srbije

El Fenomeno

Minimum je 10 eura a moneybookersa nema jer smo mnogo nevaljali bili pa su nam cike iz bet-at-home ukinule tu mogucnost. Mnogo varanje preko mb-a i zbog toga on vise nije dozvoljen.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

slasher

ako nije dozvoljen depozit preko MB izvrsio bih ga preko kartice, da li onda ako uspem da obrnem bonus mogu da prebacim pare na MB?

El Fenomeno

Mozes ako si ranije uplacivao preko MB-a. Ako nisi moras uplatiti minimalan iznos kako bi se tvoj MB racun verifikovao kod njih i nakon toga mozes sav novac da povuces na njega.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

EviYan

E-eeeeeee,ja se pre dan ili dva registrovao i poslali mi e-mail sa brojem računa i PIN-om.IzmeÄ'u ostalog navode,da uplate mogu izvrÅ¡iti i putem MB....alli,verovatno je to nekakvo sistemsko obaveÅ¡tavanje,iz kojeg nisu stigli izbaciti MB,jer,u istom meilu,pozivaju me da iskoristim ''bonus 50%'' a na samom sajtu im se vrti ponuda od svih 100 %....ali,kada sam pročitao uslov,a to se može i ovde na početak stranice,morao sam da im se obratim za objaÅ¡njenje,koje - ruku na srce,ne očekujem da ću ikada da dobijem.

Pink Floyd

Quote from: EviYan on September 23, 2009, 10:51:04 PM
E-eeeeeee,ja se pre dan ili dva registrovao i poslali mi e-mail sa brojem računa i PIN-om.IzmeÄ'u ostalog navode,da uplate mogu izvrÅ¡iti i putem MB....alli,verovatno je to nekakvo sistemsko obaveÅ¡tavanje,iz kojeg nisu stigli izbaciti MB,jer,u istom meilu,pozivaju me da iskoristim ''bonus 50%'' a na samom sajtu im se vrti ponuda od svih 100 %....ali,kada sam pročitao uslov,a to se može i ovde na početak stranice,morao sam da im se obratim za objaÅ¡njenje,koje - ruku na srce,ne očekujem da ću ikada da dobijem.
Uplatu mozes izvrsiti preko MB, ali onda neces moci da iskoristis bonus.
Dakle ako uplatis sa kartice, imas 100% bonus, do 100e, bez obzira sto ti u mailu pise 50%! ;)
"I'll See You on the Dark Side of the Moon"

El Fenomeno

Ja sam zbog toga i rekao da nije dozvoljen jer je ovo tema 100% bonus do 100 eura a ne nacini uplate na Bet-at-home.
Hvala Pink na detaljnom objasnjenju.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana