News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 19, 2024, 05:16:39 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

17.09. Nova liga Pokerigre-bonustipovi

Started by Q-Q, September 09, 2009, 02:32:20 PM

Previous topic - Next topic

Q-Q

Lozinke smo poslali svima, vidimo se za stolom!
Samo me cudi sto ne vidim medju prijavljenima naseg novajliju EviYan-a, nadam se da se nije uobrazio osvajanjem â,¬15 pa mu sad ovo nije interesantno.
Ili mozoda softver radi upgread?
Nadam se da ces srediti stvari do pocetka-pa da vidimo je ono bila slucajnost ili...

kalikle

Pozdrav svima od Vedrana (aka kalikle), novajlije u svijetu on-line pokera! nisam vidio poseban topic za predstavljanje, pa sam odlučio to ovdje učiniti, nadam se da je to ok. na pokerigre.rs sam naletio slučajno, nasumičnim pretraživanjem neta i svega Å¡to ima riječ 'poker' u sebi. tako sam vidio vaÅ¡u ligu, koja se čini kao odlična stvar, pa sam se odlučio priključiti :D. samo mi je žao Å¡to sam se prije nekoliko dana prijavio na unibet, pa ne mogu sudjelovati na taj način. takoÄ'er budući da sam novi član foruma ne mogu niti tako ući, Å¡to je razumljivo. ipak, ovdje sam da ostanem, pa se nadam da ću aktivnošću steći pravo nastupa na nekim od budućih turnira. eto toliko zasada, čujemo se uskoro, pozdrav
'may all your cards be live and your pots be monsters' :D

Q-Q

Samo da kazem da ne znam o kojoj godpodjici je rec, ali redovnim putem sigurno nije dobila lozinku jer taj nadimak nemam na popisu. Ko zna, mozda i ona za uzvrat nesto deli pa pojedini ne mogu odoleti ;D
Mada bih molio sve da zbog ljudi koji su ovde i zasluzeno sudeluju u takmicenju ne objavljuju lozinke ljudima sa strane.

EviYan

ÄŒitam i ne razumem,uostalom,zaÅ¡to bih i moeao ja sve razumeti....Da sam prethodnu stranu čitao pre turnira.....u mojoj zadnjoj ruci.....ni za živu glavu ne bih iÅ¡ao ni na Å¡ta,a kamoli povećavao....jer,po ko zna koji put mi se deÅ¡ava,da na ceo par iz cuga,obavezno gubim.....tako i sada.Znao sam da je to zadnje delenje za me,zato sam i uložio sve....sa nekom skrivenom zadnjom nadom,da se ipak neće desiti i ovaj put.....i - desi se.MeÄ'utim,da sam ranije čitao Q Q-uov komentar,da je proÅ¡li turnir možda bio slučajnost....ma borio bi se ja joÅ¡....S I G U R N O !...ovako,malo mi se i prispavalo,malo se i iznervirao jer....desilo mi se neÅ¡to  n e v e r o v a t n o....na freerolovom turniru,nakon druge kupovine za nastavak igre....dobijem dva asa i na talonu joÅ¡ jedan kasnije u izbacivanju prve tri karte....i ja ulažem Call-iram sve....a igrač sa moje leve strane,znači iza mene,stalno uvećavao....ja pratio....i,kada su izbačene joÅ¡ dve karte oba  J  J  /žandari/ uz prethodnog asa desetku i popa....koliko sam naučio,imao sam ful asova sa j j....a pot je odneo tip sa moje leve strane sa dve četvorke....ljudi,pa je li to moguće ???....uljudno molim svakog ponaosob,da mi ne kaže da nisam dobro vidio.Sa dve četvorke i joÅ¡ nekom Å¡ugavom kartom uz dva  J  J-a  pokupi podebeo pot.....jer,skoro da smo svi pratili,jer niko nije  ono ALL....da uplaÅ¡i konkurenciju i da batali.....K A T A S T R O F A  !?! 
Ne ističem to kao opravdanje za lošu igru.....ali,večeras me nije htela ama baš nikako.Silovao sam ih par puta....i nije išlo.
No,kad sam tu,ajd da pitam....MOŽE LI SE IZVESTI DA SE TURNIR ZAKAŽE ZA NEDELJU UVEÄŒE....jer,tada bih mogao da imam posmatrače i ujedno i pomagače....Nekoć napisah da ću pozvat drugare na promociju Freerol Turnira.....pa se sad pitam,zaÅ¡to to ne bi bilo na ''Ligu''....Sem nedelje,ljudi su na selu slobodni tek kada ih u poslu sprečava kiÅ¡a....Pozdrav i  SVAKO   D O B R O !!

Q-Q

Eto, trebo si ranije procitati pa se naljutiti... Moram priznati da me malo razocarao KRKO, koji je mogao strpljivom igrom i do vrha ali malo se neodgovorno ponasao i izgubio.
Sto se tice navijaca Nedeljom, ne mozemo menjati raspored ali sada sam virnuo i evo sta sam nasao
04.10. Pokerigre-Bonustipovi liga freeroll4 â€" fond: â,¬50

Ali nemoj da se osramotis pred navijacima-vezbaj malo, ili krivi nesto drugo kada pogresis  ;D
nego-ono sto govoris za situaciju u igri-jos nisam vidio da je softver pogresio tj. na taj nacin pokrao nekoga, tako da sumnjam da si dobro video. Svasta se desava na tom pokeru ali takve situacije nadam se NE!

Pozdrav svima i do skorog vidjenja, tabela je objavljena ovde

http://forum.bonustipovi.com/index.php/topic,2582.msg12673.html#new

krko

Ma imao sam odlicnu sansu, ali nije mi se dalo nikako igrati posto sam pratio uporedo i rezultate kladionice i zaajeba me stutgart za dobre pare, e jbg onda bs mi se nije igralo... :-X

EviYan

Q Q veruj mi S O F T V E R   može i te kako da pogreÅ¡i....ovo se meni deÅ¡ava drugi put

noja

#37
Pozdrav drugari,
prvo  da cestitam  svima  koji  su nesto dobili na zadnjem turniru,  a ujedno da uputim *protest * Unibetu.Softer im  * ne valja *.Kad nemam para na racunu ili nekoliko eura ,karta me ide ko ????A kad na racunu imam par stotina e onda  ne mogu  ni jedan krug da dobijem.Sda sam resio  da izvadim pare  i za sledeci turnir da ostavim samo par eurica  pa da vidimo moju teoriju.

I da ti kazem Straimire da sam stvarno povecao malo ulog i da igram na ozbiljnije ,kad imam  snage i vremena i das retko kad prodjem da bar nesto ne vratim u kasu.Mada Unibet najvise volim  ,nabolje prolazim na Betsson-u  pa i na Expekt-u.

Ono  sto  se tice mog protesta nadam se da ste shvatili kao salu,malu.

PS Mancester mi ipak dosao sinoc (53 e)

noja

Quote from: varan7 on September 24, 2009, 03:23:44 PM
cestitke i samo naprijed, ali ne zaboravljaj prvo grozdze.pozdrav.
Sutra ujutro ,prva tura rakije se pece!!!!

kalikle

EviYan na top poker sobama greške softvera su gotovo pa nemoguće. a ako je tebe softver zajebo već dva puta onda se okani pokera jer jednostavno imaš najusraniju sreću koju sam vidio. kad ti se idući put to dogodi (a kako je krenilo sigurno hoće) predlažem da napraviš print screen pa ćeš imat dokaz i osnovu za žalbu.

Q-Q

Pozdrav, vidim turnir u softveru-nadam se da ne smeta sto je Petak-al da zavrsimo do 1. pauze i svi u izlazak, stigne se...
Nego vidim da vise nije pod Special nego Private, tako da vas ne buni. Znaci naci cete ga pod Tournaments>>Private>>Pokreigre-Bonustipovi liga.
Lozinke uskoro saljemo, vidimo se.

doomsd

e ljudi jel moze da se obavi update skora lige sutra posle onog freeroll  turnira da znamo ko gde stoji

Q-Q

Pozdrav, za vikend nisam stigao ali evo danas rezultata i novog izgleda tabele liga.
http://forum.bonustipovi.com/index.php/topic,2582.msg12721.html#new

Vidimo se veceras na Freerollu.

slasher

Q-Q jeste da ce ovo biti na moju stetu ali moram da ti kazem da si pogresno obracunao tabelu ;D
pozz svima i vidimo se veceras za stolovima

Q-Q

Bila je greska, ispavio ja, valjda sam uporedjivo sa starijom tabelom, nije bilo u redu. Mislim da sada jeste.